Strona 654 z 1127 PierwszyPierwszy ... 154554604644652653654655656664704754 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,796 do 9,810 z 16900

Temat: [ Pytania ]

  1. #9796
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,540
    Chyba tylko tobie. Komuś jeszcze ścina?

  2. #9797
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Chyba tylko tobie. Komuś jeszcze ścina?
    Nie.

  3. #9798
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    /summon satan

    Cytat Napisał DrakojanSkies Zobacz post
    Jak grać czyli pod co i dlaczego robimy postać pod coś?:
    -Pod Fabułę
    -Pod pvp
    -Pod walki z Potworami
    -Pod walki z Bosami
    Robienie postaci pod fabułę to po prostu skupianie się na pokonywaniu bossów i expieniu. Do tego przydatne są staty, w których nie będziesz musiał np. Zużywać dużej liczby miksów many podczas expa, ze względu na jej małą ilość.
    Pod pvp buduje się specjalne buildy, które są dobre na przeciwników z naszym poziomem hp, ale mniej skuteczne na bossy z dużym hp.
    Pod bossy można robić postać, jeśli chcesz bić rekordy pokonania bossów

  4. #9799
    Łukasz
    Konto usunięte
    Doradzi mi ktoś gdzie najlepiej umieścić : pułapki na świetliki (wspolrzędne pól)

  5. #9800
    musaraj
    Konto usunięte
    Czy da się złapać potwora unikatowego nie mając energii?

  6. #9801
    Elitek
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Łukasz Zobacz post
    Doradzi mi ktoś gdzie najlepiej umieścić : pułapki na świetliki (wspolrzędne pól)
    Jaskinia Świetlików [26,20] tam jest chyba najlepsze miejsce na pułapki, przynajmniej dla mnie (trzymałem w tym miejscu wszystkie 3 pułapki)

  7. #9802
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Czy da się złapać potwora unikatowego nie mając energii?
    Nie, było już o tym mówione.

  8. #9803
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Nie, było już o tym mówione.
    Mhm. Gdzie?

  9. #9804
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,352
    Wlasnie szukalem, niegdzie nie ma. hm... mozna by ta informacje gdzies umiescic.

  10. #9805
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    579
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Czy da się złapać potwora unikatowego nie mając energii?
    tak ale nie dostaniesz dropu nawet jak poczekasz na 1 ene
    gdy złapiemy bez eny wezwanie pomocy jest zablokowane

  11. #9806
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...mi+unikatowymi
    Inicjacja walki z potworami zwykłymi i unikatowymi 1/2/3 energii
    O tutaj.

  12. #9807
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    A to nie jest przypadkiem tak że zabiera ci 1 eny jak złapiesz unikata? Ja zwykle zauważałem złapanie unikata po tym jak mi zabierało 1 eny zamiast 3 tak jak standardowo przy grupie 3x.

  13. #9808
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    No tak jest, ale tu jest podane dla potworów zwykłych i unikatowych. Nie zacytowałem fragmentu o tym, że 1/2/3 energii odpowiednio dla 1/2/3 potworów.

  14. #9809
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    A to nie jest przypadkiem tak że zabiera ci 1 eny jak złapiesz unikata? Ja zwykle zauważałem złapanie unikata po tym jak mi zabierało 1 eny zamiast 3 tak jak standardowo przy grupie 3x.
    No, tak jest. Jest nawet tak, że jeżeli zaatakujesz grupę 3x mając 1 eny, to zabierze Ci 1 eny zawsze, a daje Ci 1,5% szansy na unikata.

    Pytam, bo chciałem przetestować skrypt - wiem, że dropu nie dostanę. Natomiast świta mi gdzieś, że kiedyś ktoś - chyba Pirrat z Soadem - biegali po pomiocie w 2 osoby w grupie, i gdy 2 osobie zrespiła się ena, to można było dostać 50% dropu jak się poczekało. Nie jestem pewien, czy po tej sytuacji nie doszło do zmiany i bez energii nie da się łapać unikata. Stąd pytam.

  15. #9810
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    No, tak jest. Jest nawet tak, że jeżeli zaatakujesz grupę 3x mając 1 eny, to zabierze Ci 1 eny zawsze, a daje Ci 1,5% szansy na unikata.

    Pytam, bo chciałem przetestować skrypt - wiem, że dropu nie dostanę. Natomiast świta mi gdzieś, że kiedyś ktoś - chyba Pirrat z Soadem - biegali po pomiocie w 2 osoby w grupie, i gdy 2 osobie zrespiła się ena, to można było dostać 50% dropu jak się poczekało. Nie jestem pewien, czy po tej sytuacji nie doszło do zmiany i bez energii nie da się łapać unikata. Stąd pytam.
    Owszem, kiedyś można było łapać bez eny, ale doszło do zmiany. Obecnie to niemożliwe.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •