Strona 56 z 87 PierwszyPierwszy ... 646545556575866 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 826 do 840 z 1294

Temat: Król Góry

  1. #826
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Iziii Zobacz post
    Tak bardzo nie mieli czasu ze ja gram rok i 2 miesiące i mam x2 65 w sumie 66 i 65 i ładowałam tysiące mfów
    niż odpadać po 2 rundach bo mam 65. - odpadasz po 2 walkach bo walczyć nie umiesz
    .
    Blokada może i nie ale większa "kara", 210 żetonów a 30 pkt..

  2. #827
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    Fannindel, ale nie musisz prowokować na siłę ; ) A co do propozycji to od początku wiedziałem, że obcięcie lvli do 65 za Devos podzieli grę na "dwa obozy". Co do króla góry to wiadomo, że te 30pkt to bardzo dużo, ale karanie ich za wbity poziom jest absurdem. Jedynym wyjściem w którym nikt nie będzie poszkodowany to cofanie komuś lvlu (poprzez npc) jedynie na kg, ale nie wiem jak z zaimplementowaniem tego do gry.

  3. #828
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Fannindel, ale nie musisz prowokować na siłę ; ) A co do propozycji to od początku wiedziałem, że obcięcie lvli do 65 za Devos podzieli grę na "dwa obozy". Co do króla góry to wiadomo, że te 30pkt to bardzo dużo, ale karanie ich za wbity poziom jest absurdem. Jedynym wyjściem w którym nikt nie będzie poszkodowany to cofanie komuś lvlu (poprzez npc) jedynie na kg, ale nie wiem jak z zaimplementowaniem tego do gry.
    Ja nie prowokuję tylko stwierdzam prawdę, w końcu to jest na temat a z tym że wbiła go "bo był czas" to kłamstwo.
    A odwołując się do walk również napisałem prawdę, "przegrywam bo mam 65 lvl".. ale też prawie ciągle walczysz z 65 lvl...

    A co do twojego posta to mogło by to wejść jednak przy sytuacji cofania 30 pkt na event to jak by to wyglądało? System sam zabiera 30 pkt? bo reset nie wchodzi w grę bo będą szły staty pod konkretny set.

  4. #829
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    To, że ja wygrywam to nie znaczy, że mam przewagi 30 pkt, tylko temu, że potrafię walczyć tak jak kilka innych osób i w tej grze te osoby cały czas są.
    Cofnięcie lvl do 65 miało wyłonić nowe twarze, ale gówno wyłoniło. Nie potrafisz walczyć to nawet te 10-30 pkt Ci nie pomoże.
    KG to losowość i jak się dostanie eq to trzeba je potrafić wykorzystać + grać od początku nie wydając sporej ilości miksów, ale niektórzy nie potrafią tego.

  5. #830
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Karać ludzi za to, że ciężko pracowali spalając cała energię ekonomicznie a nie latali i ją przepijali na bezsensowne rzeczy.
    No już nie ma słów dla was. Weźcie napiszcie, że każdy kto ma 65lv dostaje nieograniczoną ilość MF od administracji, przecież wiem, że tego chcecie. Dobrze jest jak jest, nie popadajcie w skrajności.

  6. #831
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Ja tam cofnąłem poziom żeby dostawać żetony cotygodniowe z rankingu ale i tak uważam, że nie powinno byc takich chorych kar dla graczy z 66+ za to, że wbijali poziom.

    Gram rok, wbiłem w ten czas na swojej głównej postaci 67lvl,a reszty postaci nie potrzebowałem + dlaczego zmuszać ludzi do grania innymi postaciami?
    Nie za to, że wbijali poziom, ale za to, że mają przewagę nad innymi. Nie wiem skąd takie chore pomysły, że to kara za to, że chcieli wbić poziom.
    + nie zmuszać, kto ci każe chodzić na KG?
    Cytat Napisał Magician Zobacz post
    Chyba sobie jakieś żarty robicie, event to event, powinien być dla każdego, mam być karany za to, że nie cofnąłem się do 65 lvl ?
    Skoro "eventy powinny być dla każdego", to czemu 10 czy 42 poziom nie może wejść?
    Masz być karany za to, że masz przewagę nad innymi.
    Cytat Napisał Magician Zobacz post
    Ci co wybierali drogę wbijania 65 + właśnie po to wbijali by mieć te korzyści z dodatkowych pkt, cofnęliście poziom do 65, wasza sprawa, wystarczające jest to, że 65+ już nie dostają bonusu tygodniowego z lig, a zakaz wejścia dla 65+ na kg i może jeszcze iś to już będzie totalna żenada, co ma wtedy ktoś takiego robić jak na nic nie będzie mógł wejść ? W nordii niech będzie jakiś lvl ostateczny i żadnego wbijania ponad limit i problem z głowy, ale teraz gdy specjalnie niektórzy woleli wbić ten 65+ to nie po to robili to, by teraz nic z tego nie mieć.
    Skoro zrobienie rankingów tylko dla 65 poziomu, a nie wyższych to swego rodzaju blokada PvP, to czemu miałby być KG, podczas którego się walczy PvP?
    Cytat Napisał tyg Zobacz post
    Nikt ci nie kazał cofać lvl do 65, mogłaś sb zostawić ten 66 lvl i mieć jakaś tam przewagę na kg. Tyle w temacie.
    Oczywiście jestem przeciw wprowadzeniu blokady dla 65+
    To nader głupie myślenie. "Nikt ci nie kazał cofać lv do 65"... A może chciała walczyć PvP? Myślisz, że ona jest skrzywdzona na tym, że cofnęła poziom?
    Cytat Napisał Magician Zobacz post
    Drugą postać wbijałem w zupełnie innym celu, chyba za dużo chcecie, coś za coś musi być. Wybierasz 65 lvl i możesz liczyć na bonusy tygodniowe z lig lecz liczysz się ze słabszym radzeniem sobie na kg i działa to też w drugą strone, wybierasz 65+ lecz nie możesz liczyć na bonusy tygodniowe z powodu lig
    Nie.
    Wybierasz 65lv i jesteś w rankingach PvP (a co za tym idzie, żetony za topkę i ligę), a nie masz liczyć na żadne osłabienie na KG. Przecież nikt wcześniej nie mówił, że masz taką opcję do wyboru. Wybierasz 65lv+ i nie jesteś w rankingach PvP. Ta opcja była dla graczy fabularnych, którzy chcą mieć łatwiej na minibossach itp., a nie łatwiej na evencie PvP.

    A tak swoją drogą, to można to było przewidzieć, kiedy była ta zmiana.

    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    To, że ja wygrywam to nie znaczy, że mam przewagi 30 pkt, tylko temu, że potrafię walczyć tak jak kilka innych osób i w tej grze te osoby cały czas są.
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Cofnięcie lvl do 65 miało wyłonić nowe twarze, ale gówno wyłoniło. Nie potrafisz walczyć to nawet te 10-30 pkt Ci nie pomoże.
    KG to losowość i jak się dostanie eq to trzeba je potrafić wykorzystać + grać od początku nie wydając sporej ilości miksów, ale niektórzy nie potrafią tego.

    30 pkt. w atak to 1/3 ataku z broni na KG. A 68 poziom więcej uderzy kamieniem czy runą, niż 65 poziom.

    A gdybyś faktycznie mógł se wygrywać co KG bez 30 pkt. przewagi i obrażeń z kamieni/run, to zrób nową postać i nabij 65lv (stracisz z dwa cykle KG). Po co ten płacz, skoro na 65lv i tak wygrasz?

    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Karać ludzi za to, że ciężko pracowali spalając cała energię ekonomicznie a nie latali i ją przepijali na bezsensowne rzeczy.
    No już nie ma słów dla was. Weźcie napiszcie, że każdy kto ma 65lv dostaje nieograniczoną ilość MF od administracji, przecież wiem, że tego chcecie. Dobrze jest jak jest, nie popadajcie w skrajności.
    Ciężka i bardzo ekonomiczna praca = bicie orangutanów 2 lata
    A jak da się nieekonomicznie "przepijać" energię? Tworząc 5 postaci 65lv i codziennie wymieniać kilka Bogiń i Jaszczurów, zwiększając przy okazji depozyt i limit energii? XDD

    Czemu myślisz, że Administracja dąży do stworzenia do jak najlepszych warunków dla poziomów rankingowych? Przecież teraz 65+ ma sporą przewagę i niby jest ok? Nie jest dobrze, nie popadaj w skrajność.
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 20-04-2017 o 19:55

  7. #832
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    . Weźcie napiszcie, że każdy kto ma 65lv dostaje nieograniczoną ilość MF od administracji, przecież wiem, że tego chcecie.
    Nie da się Ciebie czytać

  8. #833
    Info: W Nordii wciąż będzie można wbijać 80+.

  9. #834
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Iziii Zobacz post
    Może i nikt nie kazał ale w porównaniu do osób które nie cofnęły lvl chce miec tygdniowy bonus za zetony.
    A no tak ty i tak nie walczysz to tobie to lata wisi i powiewa.

    Fannindel akurat to kto ile ma pieniędzy w portfelu i ile ładuje MF to nie twój interes i nie powinno cie to ani trochę interesować. - Ależ nie interesuje mnie to, ja tylko dopełniłem twoją wypowiedź, bo przecież nie oszukujmy się ale bez mf byś nie wbiła tak szybko tych 2 postaci.

    Stwierdzasz ze nie umiem walczyć bo co ? Bo odpadam po 2 rundach a wiele razy resetuje rank i wracam do tej samej Ligi to nazywasz brakiem umiejętności ?
    Moje statystyki są ułożone pod eq które mam a nie inne jak na KG i są do PvP. - Tak, stwierdzam że odpadasz bo nie umiesz walczyć, twoje statystyki są ułożone pod konkretne eq a więc czemu go nie zakładasz podczas eventu? Miedzy +0 a +8 jest różnica ale nie na tyle żeby wygrywać wszystko a przegrywać wszystko.

    No tak ale KG to forma PvP ?
    No może i forma PvP ale z co z tego są osoby które mają elastyczne statystyki i w co by się nie ubrały i tak dobrze wypadną.
    Jestem taka ja z statami pod to co mam i tyle. - Jak wyżej napisałem, to zakładaj te uzbrojenie które używasz w normalnym pvp po za eventem.
    .

  10. #835
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał Iziii Zobacz post
    Tak bardzo nie mieli czasu ze ja gram rok i 2 miesiące i mam x2 65 w sumie 66 i 65. ( gdzie w większości potrafiłam przez tydzień nie spalać energii co zdarzało się często)
    Ja gram bez MF, poza tym mam też życie poza MFO

  11. #836
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Jak ustawicie blokade 65+ na kg, to wnioskuje na zrobienie 1 postaci na konto. Zostawienie głównej i usunięcie pobocznych. Jedni mają 5x czy nawet 6x 65lvl, ja mam tylko 1x 65lvl i te osoby mają nade mną przewagę! Tak być nie może!

  12. #837
    asasynek fiut
    Konto usunięte
    Asasynek pożegnaj się z królem góry.

  13. #838
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Ale możesz wbić 65lv na tych postaciach, a ktoś, kto cofnął poziom do rankingowego - nie.

  14. #839
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    Jak ustawicie blokade 65+ na kg, to wnioskuje na zrobienie 1 postaci na konto. Zostawienie głównej i usunięcie pobocznych. Jedni mają 5x czy nawet 6x 65lvl, ja mam tylko 1x 65lvl i te osoby mają nade mną przewagę! Tak być nie może!
    Propsy dla tego pana

  15. #840
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    wciąz nie umiem pojąć- co wam zależy tak na tym levelu
    wcześniej pięknie ujął to herbatoholik- "skoro bez tych 30 punktów i tak byś wygrał to po co ten płacz?"
    aż tak wam zależy na tych statach? jak dla mnie to w pewnym sensie rodzaj strachu przed prawdą, że ktoś jest lepszy (nie taki typowy strach, raczej mam na myśli jakąś odmianę strachu)

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •