Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Multikonta

  1. #1
    Użytkownik Avatar Tesshu
    Dołączył
    12-06-2011
    Postów
    103

    Multikonta

    Witam!
    Przeczytałem dość sporo postów poprzednim temacie. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem i chciałbym się dowiedzieć czy jak będzie już panel GM to będzie można grać razem z bratem na 1 kompie ? Chciałbym się również dowiedzieć w jakim terminie jest spodziewany panel gm ?
    Pozdrawiam Tesshu.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    a propo multikont to chciałem swoje zdanie na ten temat wtrącić, bo wczoraj nie zdążyłem, jak na moje powinna być jakaś dodatkowa kara za multikonta, teraz wystarczy że usuniesz swoje konta dodatkowe i masz spokój, ale przecież gracz który miał multikonta i tak sporo się dorobił zlewając eq i złoto na swoją główną postać, trochę nie fair

  3. #3
    musaraj
    Konto usunięte
    Z własnych postacvi tezx tak może, jesli znajdzie kogoś, kto mu to przeleje.
    To nie jest takie złe.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Z własnych postacvi tezx tak może, jesli znajdzie kogoś, kto mu to przeleje.
    To nie jest takie złe.
    ale nie porównuj postaci na jednym koncie(wspólna energia) do multikont

  5. #5
    Nyhariel
    Konto usunięte
    To raz, a po drugie, gracze majac multi przelewali rowniez ranking, lub pomagali sobie w inny sposob. Popieram Nerusa w kwestii dodatkowej kary, mianowicie obnizenie ilosci zlota, wyzerowanie rankingu (o ile ktos przelewal), a jak wiadomo, bo czesto byly tematy, jest wielu graczy, ktorzy przelewali sobie ranking (bijesie, Jurri i wielu innych). Co ciekawy, Jurri dostal powiadomienie o multikontach i zaczal je kasowac, niestety nie wie jak calkowicie usunac konta, a na kazdym zostalo po jednej postaci wystarczy przeczytac jego prezentacje.

  6. #6
    Felix
    Konto usunięte
    Powinni wprowadzić to jak najszybciej, obecnie jest to niedoogarnięcia :/. Mam nadzieję, że zostaną wyciągniete z tego jakieś surowsze konsekwencje.
    Mam np podejrzenie, może fałszywe.
    Gracz kamil pp i sonqq - > multikonto.

    Możemy w tym temacie wypisywac cwaniaków, Wasze typy, kiedyś może to usprawni pracę GM.

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,790
    Multi to multi, a kary za przelewy to zupełnie inna sprawa

  8. #8
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Po co? Teraz dostali zawiadomienia gracze, ktorzy mieli multi i kazdy kasuje.

    Tomi nie zgodze sie. Tzn. czesto tak, ale w wielu przypadkach za sprawa multikonta byl przelewany ranking, wiec to sie jednak laczy.

  9. #9
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,790
    Cytat Napisał Ashariel Zobacz post
    Po co? Teraz dostali zawiadomienia gracze, ktorzy mieli multi i kazdy kasuje.

    Tomi nie zgodze sie. Tzn. czesto tak, ale w wielu przypadkach za sprawa multikonta byl przelewany ranking, wiec to sie jednak laczy.
    Chodzi mi o to, ze usunięcie multi nie uchroni graczy przed wyzerowaniem przelewanego ranku. Niedługo przeczyścimy topki z takich graczy

  10. #10
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Chyba, ze tak. Po prostu myslalem, ze unikna kary kasujac multi.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Tesshu
    Dołączył
    12-06-2011
    Postów
    103
    Tak piszecie, i piszecie a w koncu nie odpowiedzieliscie mi na moje pytanie

    chciałbym się dowiedzieć czy jak będzie już panel GM to będzie można grać razem z bratem na 1 kompie ? Chciałbym się również dowiedzieć w jakim terminie jest spodziewany panel gm ? odp tak lub nie oczywiscie bez przelewania ranqu ani złota ani itemow ;p poprostu gra tylko przez jedno ip na jednym kompie.

  12. #12
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Z tego co wyczytalem z innych tematow (Ty tez sam moglbys poszukac), mozliwe, ze bedzie mozna, ale jest tez szansa, ze nie.

    Tomi napisal:
    Ja wiem, że raptem każdy ma brata, siostrę, wujka, kuzyna, który akurat gra z tego samego komputera non stop, ale prawda jest taka, że w zdecydowanej większości przypadków nie jest to prawdą. Ten 1% multi, które rzeczywiście są prawdziwym rodzeństwem ORAZ mają tylko jeden komputer w domu trzeba będzie jakoś rozwiązać - tzn. rozwiązania widzę trzy:
    a) będzie to niedozwolone - jeśli jest jeden komputer w domu to rodzeństwo będzie musiało się podzielić jednym kontem.
    b) będzie można złożyć podanie i przedstawić twarde dowody na taki stan rzeczy (dokument)
    c) będzie można złożyć podanie, po czym takie konta zostaną dodatkowo oznaczone i będą poddawane szczególnie wnikliwej kontroli.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Tesshu
    Dołączył
    12-06-2011
    Postów
    103
    jest super, jeśli podpunkty b) i c) wejdą w Zycie gry to będzie extra

  14. #14
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Mysle, ze wlasnie punkty b i c powinny wejsc w zycie, to wtedy gracze, ktorzy rzeczywiscie graja rodzinnie maja szanse na "normalna" gre.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •