Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Urlop

  1. #1
    Warrior Master
    Konto usunięte

    Urlop

    Siemka wszystkim wpadłem na taki pomysł żeby zrobić zakładkę urlop w której można by było wybierać ile dni byśmy jechali gdzieś tam . i wtedy by nam pkt energi nie przepadały tylko były by sumowane razy lość dni urlopu tylko oczywiście było by to dobre dal tych co expią więc jakoś inaczej by było z tym mnożeniem ale to admini by musieli coś pomyśleć . Aha i te pkt potem by się wbyierało z tej zakładki ^^

  2. #2
    Nie przejdzie. Sumowanie punktów energii jest nieopłacalne dla adminów i również niekorzystne dla całego systemu gry.

  3. #3
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Ale pisze przecież że trzeba było to inaczej jakoś przemyśleć to sumowanie może tak 1/ 4 , 1/6 pkt lub 1/8 pkt

  4. #4
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Nie ma szans żeby przeszło

  5. #5
    musaraj
    Konto usunięte
    Do tego jest ranking złota zdobytego w 24 h.
    Ktoś przez miesiac sobie uzbiera tą energię i bedzie miał 500 energii, wiadomo, ile kasy z tego poleci jednego dnia

  6. #6
    Warrior Master
    Konto usunięte
    NO fakt nie przemyślałem tego ale można by też zrobić że nie liczy się to w żadnym ranqinku ?

  7. #7
    El Fortuno
    Konto usunięte
    wiesz ile zmian by musiało zajść przez to sumowanie energii....

  8. #8
    Cytat Napisał Brock djdziadzior Zobacz post
    NO fakt nie przemyślałem tego ale można by też zrobić że nie liczy się to w żadnym ranqinku ?

    Więcej w tym zachodu niż sensu. Moim zdaniem zbędne.

  9. #9
    Loco
    Konto usunięte
    Zrozum, że to nie ranking jest głównym problemem. Nie ma i nie będzie żadnego odkładania punktów energii. Przeczytaj jeszcze raz post Baggy'ego. Jak przepada Ci energia do zawsze możesz sobie doładować za pomocą mf.

  10. #10
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Administracja musi zarabiać żeby opłacić serwery więc nie będzie nigdy sumowania energii....

  11. #11
    Cytat Napisał El Fortuno Zobacz post
    Administracja musi zarabiać żeby opłacić serwery więc nie będzie nigdy sumowania energii....
    Dokładnie tak, jak już*napisałem wyżej to jeden z problemów. Po za tym zaraz zaczęłyby się wywody, że jest to nie fair wobec innych graczy i wielka dyskusja nie mówiąc już o innych konsekwencjach. Także odpada.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Chyba, ze takie odkladanie energii byloby za MFy, heheeh...

  13. #13
    Jacek
    Konto usunięte
    A więc odpada.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •