Strona 326 z 1127 PierwszyPierwszy ... 226276316324325326327328336376426826 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,876 do 4,890 z 16900

Temat: [ Pytania ]

  1. #4876
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    To myślałeś, że Ci się upiecze, a się nie upiekło. Bardzo dobrze, aż serce rośnie.

    W wykazie kar jest gwiazdeczka, że każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie.

  2. #4877
    Pirrat
    Konto usunięte
    https://mfo3.pl/r/b1165d292
    Czemu miks speeda nie zniszczył mu dubla? Dlaczego teraz spowolnienie i przyspieszenie działają tak nieintuicyjnie?
    Moment nałożenia nie jest równoważny posiadaniu statusu -> Działanie statusu jest aktywne dopiero w następnej turze po nałożeniu na siebie. Tak samo po wykonaniu ruchu w którym znika nam status, nadal jesteśmy pod jego wpływem (wpływa na przeciwnika i całą walkę).

  3. #4878
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ZiemianoKL Zobacz post
    Sic uwierz mi ze duzo osob tak robi znam osoby z 60+ lvl co tak robia i jakos nie maja tego bana a ja 1 tydzien i od razu dostalem bana
    Miesiace haha nawet nie tygodnie tylko dni

    Deathpool nie chce mi sie od nowa zbierac eq bylo ich okolo 150 +3 i z 40 jednokierunkowych zbieralem eq okolo 4 miesiecy

    a ja myslalem ze jak jest napisane ze za 1 przewinienie 14dni to 14 dni a nie bezterminowo

    powinni edytowac ten kodeks
    To po coś brał przykład z niektórych?

  4. #4879
    Użytkownik
    Dołączył
    20-02-2014
    Postów
    91
    i mowi to osoba ktora przezywa randomy i prawdopodobnie nie ma za to zadnej kary a wyzywasz duzo osob od debili idioci itp

    gwiazdka oznacza to:
    *) Kara dotyczy konta na którym znajduje się postać o najwyższym poziomie. Pozostałe konta są blokowane bezterminowo.
    ale niestety tak to jest jak sie zna adminow



    zmien nick na Antyfriends




    Your nightmare: chcialem sie dorobic a byla akurat licytacja amuletu kajana +3 i banickiego kapeluszu +3 a nic innego nie przyszlo mi do glowy
    Ostatnio edytowane przez Ksiaze Ash ; 13-07-2015 o 18:11

  5. #4880
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ZiemianoKL Zobacz post
    i mowi to osoba ktora przezywa randomy i prawdopodobnie nie ma za to zadnej kary
    Meeh, a kto przejmowałby się wyzwiskiem przez internet? I tak btw. Wyzwiska są tu na porządku dziennym

  6. #4881
    Pirrat
    Konto usunięte
    Chcesz konkretów to pisz do Tomiego, a nie wdajesz się w dyskusje ze społecznością forum, która tylko potępi

  7. #4882
    Użytkownik
    Dołączył
    20-02-2014
    Postów
    91
    Your za wyzywanie jest ban na 1/3/30 dni ale jak widac lepiej jest banowac graczy z multim tak samo pisze ze ban jest za sprzedawanie/kupowanie rankq ale niestety to nie prawda bana mozna dostac chyba tylko za multi widac ze admini nie interesuja sie tym

    Pirrat Tomi mi napisal ze mam bana za multikonta i KROPKA zapropnowalem nawet ze zaplace $ badz $ w grze za te mf i juz nie bede zakladac multi a odno 0 sprzedalem wiec moglbym oddac

    zmiencie ten kodeks napiszcie ze ban jest tylko za multi i od razu bezterminowy ;v

  8. #4883
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał ZiemianoKL Zobacz post
    Your za wyzywanie jest ban na 1/3/30 dni ale jak widac lepiej jest banowac graczy z multim tak samo pisze ze ban jest za sprzedawanie/kupowanie rankq ale niestety to nie prawda bana mozna dostac chyba tylko za multi widac ze admini nie interesuja sie tym

    Pirrat Tomi mi napisal ze mam bana za multikonta i KROPKA zapropnowalem nawet ze zaplace $ badz $ w grze za te mf i juz nie bede zakladac multi a odno 0 sprzedalem wiec moglbym oddac

    zmiencie ten kodeks napiszcie ze ban jest tylko za multi i od razu bezterminowy ;v
    To w końcu 1 multi które miałes kilka dni czy multikonta (l. mnoga)?
    Bo jak dużo to mogłeś miec kumulację i stąd bezterminowy...Szczególnie jeśli dobrze na tym zarabiałeś. Aha próba przekupstwa też jest karana.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  9. #4884
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał ZiemianoKL Zobacz post
    Your za wyzywanie jest ban na 1/3/30 dni ale jak widac lepiej jest banowac graczy z multi
    Oczywiście, że tak.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  10. #4885
    Użytkownik
    Dołączył
    20-02-2014
    Postów
    91
    6 multi ;/

    sic moze i masz racje ale mogli by to napisac w regulaminie ;c ale myslalem ze jak jest tak w regulaminie to tak jest a nie dopiero jak dostane bana to mi kazdy powie ze dostaje sie bana od razu bezterminowo
    jest napisane 1 przewinienie a nie 1multi konto ;/
    wedlug mnie powinnliscie edytowac ten regulamin

    a najgorsze to jest to ze pozyczylem sporo eq od kolegow i teraz nie mam jak im oddac
    mozecie mowic ze to bylo przekupctwo ale ja chcialem tylko oddac to co zdobylem na multikoncie



    czy jak zaloze nowe konto to bedzie one uznane jako multi ?
    Ostatnio edytowane przez Ksiaze Ash ; 13-07-2015 o 20:44

  11. #4886
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał ZiemianoKL Zobacz post
    6 multi ;/

    sic moze i masz racje ale mogli by to napisac w regulaminie ;c ale myslalem ze jak jest tak w regulaminie to tak jest a nie dopiero jak dostane bana to mi kazdy powie ze dostaje sie bana od razu bezterminowo
    jest napisane 1 przewinienie a nie 1multi konto ;/
    wedlug mnie powinnliscie edytowac ten regulamin

    a najgorsze to jest to ze pozyczylem sporo eq od kolegow i teraz nie mam jak im oddac
    mozecie mowic ze to bylo przekupctwo ale ja chcialem tylko oddac to co zdobylem na multikoncie



    czy jak zaloze nowe konto to bedzie one uznane jako multi ?
    Jak reszty nie skasujesz i założysz nowe to jest to multi.

    To tak nie działa że zakładasz 15 multi farmisz sobie miesiąc odsiadujesz 2 tyg przelewasz drop i zakładasz nowe... za dobrze by było. Za 1 multi powinien być 1 ban.
    Nie ma sensu doprecyzowywać. Chciałeś oszukać system, system cie wykasował. W Polskim prawie też inaczej się liczy jak ukradniesz 1 batonik, a inaczej jak kradniesz notorycznie i w końcu cię złapią.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  12. #4887
    Użytkownik
    Dołączył
    20-02-2014
    Postów
    91
    jakie 15 multi ?... 6 multi jakie farmienie miesiac ... farmilem tylko okolo 5 dni zdobylem 60 mf

    jeszcze raz napisze

    1 przewinienie 14 dni nie 1 multi ... chyba ze jest blad w kodeksie to poczekam do 4 sierpnia i zaloze nowe konto bo sam nie usune konta poczekam aby to zrobil admin a ja z czego pamietam konto bezterminowe jest usuwane po 30 dniach nieobecnosci
    chyba umiem czytac

  13. #4888
    Masz bana za oszustwo, oraz za to ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem. Regulamin jest jasny i przejrzysty. Jedno przewinienie to zalozenie multi konta. A wiec jedno multi daje 14 dni, kolejne zalozenie, wiec kolejne multi to juz miesiac, nastepne bezterminowo. Proste. Za wszelkie proby przekupstwa powinien byc moim skromnym zdaniem ban na ip i dziekuje dobranoc. To tak jakbys mial uprawe ziola, zlapaliby Cie, a Ty bys zaproponowal krzaczek.

  14. #4889
    Użytkownik
    Dołączył
    20-02-2014
    Postów
    91
    bana za oszustwo ? XDDD i ze nie umiem czytac ze zrozumieniem ? ;d to ty mi dawales bana ze tak dobrze wiesz ?
    0 prawdy

    chcialbym zeby udzielil sie tutaj jakis admin

  15. #4890
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał ZiemianoKL Zobacz post
    bana za oszustwo ? XDDD i ze nie umiem czytac ze zrozumieniem ? ;d to ty mi dawales bana ze tak dobrze wiesz ?
    0 prawdy

    chcialbym zeby udzielil sie tutaj jakis admin
    Po co drążysz temat? Bana dostałeś słusznie, unbana nie dostaniesz, koniec tematu.
    Sam się jeszcze przyznajesz, że masz multi -,-

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •