Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 106 do 120 z 126

Temat: Bezczelne przelewanie rankingu

  1. #106
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Dzisiejsze 5 czy tam 6 walk gracza Schadows kinks (jakkolwiek to się pisze bo takich błędów robić nie umiem) z bank goldem girl. 5 razy pod rząd bez eq, ponadto który 29lvl chce walczyć z 31 ?

  2. #107
    Carpe Diem
    Konto usunięte
    Cytat Napisał TheMonster Zobacz post
    Dzisiejsze 5 czy tam 6 walk gracza Schadows kinks (jakkolwiek to się pisze bo takich błędów robić nie umiem) z bank goldem girl. 5 razy pod rząd bez eq, ponadto który 29lvl chce walczyć z 31 ?

    Przyganiał kocioł garnkowi...

  3. #108
    Cytat Napisał Tasia Zobacz post
    Przyganiał kocioł garnkowi...
    Mogę to powiedzieć również tobie.

  4. #109
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Nazwa:  Bez*tytułu.png
Wyświetleń: 317
Rozmiar:  90.9 KB

    Wiem, że to nic nie da ale zgłosić muszę

  5. #110
    Houqe
    Konto usunięte
    https://mfo3.pl/r/bbd39cf87

    Weźcie zróbcie coś z tymi pajacami, bo tylko się ośmieszają..
    W taki bezczelny i perfidny sposób sprzedają sobie rank.

    Mortal który dupy nie ruszał z miasta długi czas nagle pomyślał sobie. A co, pójde zabić Ogra. W tej samej sekundzie Platyna pomyślał ze moze go złapie. I to aktorstwo gorsze jak w Trudnych sprawach. Aż sie rzygać chce jak sie na tych pajaców patrzy

    I to się powtarzało kilka razy z innymi osobami którym sprzedał swój rank.

  6. #111
    Lonely
    Konto usunięte
    jasne i akurat poleciało jak ja go złapałem,łapie każdego i co? to jest jakaś kpina,niedługo będzie mnie podejrzewać odrazu o coś jak będę się przemieszczał z miasta do miasta. żenada

  7. #112
    Darretien
    Konto usunięte
    Człowieku czy ty umiesz czytać date? sprawdz prawie co dziennnie bije mini a Platynowy to dno + pies na rank nie gadam z nim spory okres czasu, ale ty jestes jednak nie normalny i musisz spamic takim czymś na forum i zawracasz tylko 4 litery adminowi Pozdrawiam ;-)

  8. #113
    Houqe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Roussuel Zobacz post
    Człowieku czy ty umiesz czytać date? sprawdz prawie co dziennnie bije mini a Platynowy to dno + pies na rank nie gadam z nim spory okres czasu, ale ty jestes jednak nie normalny i musisz spamic takim czymś na forum i zawracasz tylko 4 litery adminowi Pozdrawiam ;-)
    Tylko winny sie tłumaczy? Trza było siedzieć cicho

  9. #114
    Darretien
    Konto usunięte
    Winny nie jestem i jak miał bym coś za plecami to bym cicho siedział nie jestem toba nie mam nic do ukrycia i po prostu czas najwyższy skasować rank bo mi zawracasz głowe jakimś rankiem panie hugo a propo kiedy wracasz do polsatu bo nie moge sie doczekać pozdo pionku !

  10. #115
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Cytat Napisał Tasia Zobacz post
    Przyganiał kocioł garnkowi...
    Ciekawe kto wiecej ranku kupil, Ty czy ja ?
    Swiety nie jestem bo pare takich akcji bylo, tyle ze suma tych punktow watpie ze przekroczyla 150.

  11. #116
    Cytat Napisał Tasia Zobacz post
    Oddawanie , ranku nie jest karalne , a po 2 ja nie sprzedawałam tylko oddawałam , to jest mała różnic.

    Po za tym ja nic dziwnego nie widzę w tej walce Zły skrypt miałam i walczyć nie umiem , sorka za to ;d Normalna walka



    Pozdrawiam , bo masz ból dupy
    Ja to bym osobiście karał gracza oddającego rank na równi z osobami które uczestniczą w procederze sprzedania rankingu

  12. #117
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2013
    Postów
    33
    Nie widac ze walki normalne ;p

  13. #118
    Tak jak mowilem postulowalbym tutaj powazne kary za nawet oddanie rankingu. Dla oddajacego oraz w wypadku w ktorym jasne jest ze to przelew lub w wypadku przyjecia wielokrotnego oddania.
    A i walki jawnie pokazujace ze jest to walka by zetony sztucznie nabic tez bym karal
    Ostatnio edytowane przez MasterOfPuppets ; 18-11-2014 o 16:41

  14. #119
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2013
    Postów
    33
    .
    Ostatnio edytowane przez Eldovinkaaa ; 25-11-2014 o 11:12

  15. #120
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2013
    Postów
    33
    https://mfo3.pl/r/b11c484fa
    Tutaj znowu przelewanie ranku

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •