Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Drop dla nieżyjących.

  1. #1
    Kardinale
    Konto usunięte

    Drop dla nieżyjących.

    Czy to ma sens?

    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...id=5861&vtid=0

    W MFO v2 podczas walk drużynowych exp, gold czasami przedmiot otrzymywali tylko i wyłącznie gracze, którzy żyli do końca. Czemu tu teraz tak nie jest?
    Rozumiem, że były skargi na innych graczy zmawiających się się podczas bicia bossów odnawialnych, ale sądzę, że drop powinny mieć tylko i wyłącznie osoby będące przy życiu...

  2. #2
    musaraj
    Konto usunięte
    właśnie po to, aby nie było takich oszustw wprowadzono co s takiego.

  3. #3
    Kardinale
    Konto usunięte
    No dobrze fajnie by nie było oszustw. Czy nie lepiej byłoby jednak wprowadzić coś jak odbicie np. atakuje kogoś z kim jestem w drużynie i zamiast zadać mu obrażenie są one zadawane mi. Działało by to również w walka teamowych i bójkach z udziałem kilku osób.

  4. #4
    Jacek
    Konto usunięte
    Chyba nie sugerujesz, że Gal Anonim zasłużył bardziej od innych na dropa?

  5. #5
    No dobrze fajnie by nie było oszustw. Czy nie lepiej byłoby jednak wprowadzić coś jak odbicie np. atakuje kogoś z kim jestem w drużynie i zamiast zadać mu obrażenie są one zadawane mi. Działało by to również w walka teamowych i bójkach z udziałem kilku osób.
    Przecież możliwość zaatakowania sojuszników jest możliwa nie bez powodu. Część negatywnych statusów zdejmuje się w ten sposób.

  6. #6
    Kardinale
    Konto usunięte
    Prawdę mówiąc o negatywnych statusach zapomniałem, ale chodzi mi też o bójki:
    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...id=5861&vtid=0

    W przypadku Rafalka to co pisałem wyżej o odbiciu mogło by zdać egzamin.

  7. #7
    musaraj
    Konto usunięte
    Aż mi się przypomniała ta walka:
    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...d=13907&vtid=0

  8. #8
    Jacek
    Konto usunięte
    Może by zmienić zasady i nie brać pod uwagę martwych postaci przy głosowaniu o remis/poddanie

  9. #9
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jacek Zobacz post
    Może by zmienić zasady i nie brać pod uwagę martwych postaci przy głosowaniu o remis/poddanie
    Szkoda że na to nie wpadłem, bo propozycja b.dobra.

  10. #10
    Coni
    Konto usunięte
    Może by zmienić zasady i nie brać pod uwagę martwych postaci przy głosowaniu o remis/poddanie
    O ile się nie mylę już martwe postacie nie mają wpływu na głosowanie o remis/poddanie. Parę razy tak miałem, że ktoś dał poddanie, lecz nie każdy z jego drużyny. Po czym gdy padli pozostali jego sojusznicy walka od razu była poddawana (gdy zostawali jedynie żywi ci co dali to poddanie).

  11. #11
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    mają wpływ coni :P

  12. #12
    Coni
    Konto usunięte
    To dziwne bo miałem parę razy taką sytuację jak opisałem.

  13. #13
    musaraj
    Konto usunięte
    Coni, patrz na mój raport w zwolnionym tempie, masz wyraźnie.
    Poprawię propozcję - nie brać martwych postaci w głosowaniu o remis, ale przy poddaniu niech mają głos.

  14. #14
    Coni
    Konto usunięte
    Coni, patrz na mój raport w zwolnionym tempie, masz wyraźnie.
    Ja ci mówię o moim przypadku, że czasem po padnięciu od razu nie byli brani martwi pod uwagę i był remis/poddanie jeżeli inni żywi gracze dali.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •