Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 42

Temat: Biedna gra to mfo3 vol.2

  1. #16
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Tomi Chyba nie lubi krytyki Jak to mówi stare, polskie porzekadło : Uderz w stół, a nożyce się odezwą .


    ELO

  2. #17
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,775
    Zadziwiające jak mało wiesz na temat reklam google, a jak dużo masz na ich temat do powiedzenia

    Tomi Chyba nie lubi krytyki Jak to mówi stare, polskie porzekadło : Uderz w stół, a nożyce się odezwą .

    A więc tu była jakaś krytyka? Raptem odrobina insynuacji i frustracji wynikającej z niepokojąco intensywnego rozmyślania nad cudzymi finansami
    Jeśli chcesz coś przekazać, napisz to wprost, bo nie wiem o co ci właściwie chodzi.








  3. #18
    Durus
    Konto usunięte
    Moim zdaniem i tak gra już sporo nowych "świeżych graczy", od poprzedniego razu jak grałem. Więc myślę, że reklamy jednak coś dają, może nie tyle ile powinny ale coś dają na pewno :d

  4. #19
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,381
    Moim zdaniem i tak gra już sporo nowych "świeżych graczy", od poprzedniego razu jak grałem. Więc myślę, że reklamy jednak coś dają, może nie tyle ile powinny ale coś dają na pewno :d
    Im nie chodzi o to, że nie spełniają swojego założenia.
    Bididididid!

  5. #20
    Durus
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Im nie chodzi o to, że nie spełniają swojego założenia.
    No ale im więcej graczy tym więcej kasy.

  6. #21
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Zadziwiające jak mało wiesz na temat reklam google, a jak dużo masz na ich temat do powiedzenia


    A więc tu była jakaś krytyka? Raptem odrobina insynuacji i frustracji wynikającej z niepokojąco intensywnego rozmyślania nad cudzymi finansami
    Jeśli chcesz coś przekazać, napisz to wprost, bo nie wiem o co ci właściwie chodzi.








    Chodzi mi o to, że zarabiacie na grze dobre pieniądze na polskie realia i okłamujecie graczy. Piszecie że gra nie zarabia, że nie macie czasu na update a to wszystko kłamstwa. Nie szanujecie nas graczy, naszego zdania i naszych potrzeb. Społeczeństwo domaga się chleba a wy rzucacie nam jakieś ochłapy. Dodatkowo za każdym razem jak się coś proponuję to piszesz że trzeba coś wymyślić, aby zachęcić graczy do poddawania ci gotowych pomysłów na tacy bo tak jesteś leniwy. Gdzie jest panel GM ? Jak wiele graczy czuje się oszukanymi, że oni grają uczciwie a nie mają szans z farmami. To może usuńcie zapis o multikontach i koniec. Wtedy szanse się wyrównają. Kolejne pytanie, czemu nie ma panelu dla quest makerow ? Tak wiele osób chciało wam pomagać przy rozbudowie gry a wy macie to w 4 literach więc jak dla mnie wnioski są proste. Mam nadzieję że uświadomię co poniektórych.

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,651
    Nom, zrobienie głupiego komunikatu ostrzegającego przed oszustami w PW (jak w mfo2) trwa już ponad rok!
    Oczywiście każdy powinien odpowiadać za swoje "nie mądrości, ale administracji powinno zależeć na jak najwyższej jakości usług oraz powinna maksymalnie dbać o bezpieczeństwo. Wystarczy JEDEN dzień poświęcić i w tym czasie mogłoby zostać zrealizowanych zapewne wiele propozycji, których większość realizacji to kilka-naście minut.

  8. #23
    Użytkownik Avatar Andres
    Dołączył
    16-09-2011
    Postów
    183
    Ja bym na ich miejscu zatrudnił jakiś map-makerów/quest-makerów i robił upka.

  9. #24
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Biedna gra to mfo3, która nie ma na reklamy, a skąd Ci dopiero wezmą mapmakerów.

  10. #25
    Użytkownik Avatar Andres
    Dołączył
    16-09-2011
    Postów
    183
    Ziomeczku,są noobki co by to robiły dla korzyści )

  11. #26
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,775
    @autor
    Widzę, że masz jakąś tam wizję tego przedsięwzięcia i ja nie zamierzam z nią walczyć, bo z wiarą wygrać nie można i właściwie nie widzę powodu dlaczego miałbym się Tobie tłumaczyć z czegokolwiek. Jeśli to takie łatwe i zyskowne, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zrezygnował z zajęć jakimi obecnie się zajmujesz i zaczął tworzyć grę. Jeśli nie potrafisz sam, to jak sam pisałeś są osoby, które za niewielkie pieniądze stworzą ją dla Ciebie w max kilka miesięcy. Zaryzykuj, zainwestuj, zarób dużo kasy, ale proszę, nie dyktuj nam czym mamy się w życiu zajmować, jakie powinniśmy mieć zawodowe priorytety oraz jak powinniśmy dysponować naszym czasem i finansami, bo to naprawdę nie jest Twoja sprawa. Nie życzę sobie również bezpodstawnego oskarżania mnie o kłamstwo. Czasami można zażartować, ale wszystko ma swoje granice.

    To chyba logiczne, że nie wszystko co gracze proponują jest akceptowane. Gracze chcą pomóc i pomagają - super, ale zrozum, że nie możemy być zakładnikami tej pomocy.

    Co do tego, że w grze jeszcze wielu rzeczy brakuje - oczywiście, że tak jest. Albo to akceptujesz, albo nie.
    Mogę tylko kolejny raz zadeklarować, że tego typu tematy absolutnie niczego nie przyspieszą.

  12. #27
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post

    Co do tego, że w grze jeszcze wielu rzeczy brakuje - oczywiście, że tak jest. Albo to akceptujesz, albo nie.
    Mogę tylko kolejny raz zadeklarować, że tego typu tematy absolutnie niczego nie przyspieszą.
    To co przyspieszy cokolwiek?

  13. #28
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,775
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    To co przyspieszy cokolwiek?
    Cokolwiek - na pewno życzliwe słowo od czasu do czasu
    Niemniej jednak większe przyspieszenie jest obecnie niemożliwe z przyczyn obiektywnych.
    "Za kulisami" prace jednak ciągle trwają i przynajmniej jedna większa rzecz powinna niedługo ujrzeć światło dzienne (oprócz upka).

  14. #29
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Cokolwiek - na pewno życzliwe słowo od czasu do czasu
    Robicie wspaniałą grę, to jedyne MMORPG w które gram, co jednoznacznie mówi, że jest najlepsza na rynku. Margonem nie ma tego klimatu. Ostatnie zmiany też był całkiem niezłe.


    To teraz coś przyspieszy?
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 27-04-2013 o 21:17

  15. #30
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Robicie wspaniałą grę, to jedyne MMORPG w które gram, co jednoznacznie mówi, że jest najlepsza na rynku. Margonem nie ma tego klimatu. Ostatnie zmiany też był całkiem niezłe.
    I tak nie zostaniesz testerem ;D

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •