Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 63

Temat: a moze by jakis bonus za 6 lajkow na facebooku

  1. #46
    Na miejscu adminów nie zrobiłbym więcej żadnego eventu z powodu jakichś lajków. Dać wam palec a od razu chcecie całą rękę. Niedługo co 100 lajków będziecie chcieli wszyscy po 1000 mf. W głowach Wam się przewraca. W żadnej innej grze nie uświadczycie takich bonusów. Bardzo dobry event, a byłby jeszcze lepszy jakby go nie było wcale.

  2. #47
    Idea eventu była dobra.
    Orgazniacja niestety słabsza, jednak uważam ,że event powinienen być lepiej ogłaszany i chyba dla szerszego grona graczy, a nie pojedynczy zysk 100mf.

  3. #48
    Na miejscu adminów nie zrobiłbym więcej żadnego eventu z powodu jakichś lajków. Dać wam palec a od razu chcecie całą rękę. Niedługo co 100 lajków będziecie chcieli wszyscy po 1000 mf. W głowach Wam się przewraca. W żadnej innej grze nie uświadczycie takich bonusów. Bardzo dobry event, a byłby jeszcze lepszy jakby go nie było wcale.

    __________________________________________________ ______________________

    Mówisz tak bo nie jesteś rankerem i masz wysoki lvl więc masz dostęp do różnych lokacji
    Reset stat był sprawiedliwy dla każdego, a qest ? ...
    Na aktualnościach powinni o tym pisać.
    Nikt nie mówi o bonusach co 100 lików i o takich nagrodach typu 1000 mf.
    Wiele osób czekało na dotrzymanie obietnicy przez admina a tu klapa jednak naprawdę słowo w dzisiejszych czasach nic nie jest wartę ...

  4. #49
    Cytat Napisał MMAAGG Zobacz post
    Na miejscu adminów nie zrobiłbym więcej żadnego eventu z powodu jakichś lajków. Dać wam palec a od razu chcecie całą rękę. Niedługo co 100 lajków będziecie chcieli wszyscy po 1000 mf. W głowach Wam się przewraca. W żadnej innej grze nie uświadczycie takich bonusów. Bardzo dobry event, a byłby jeszcze lepszy jakby go nie było wcale.

    __________________________________________________ ______________________

    Mówisz tak bo nie jesteś rankerem i masz wysoki lvl więc masz dostęp do różnych lokacji
    Reset stat był sprawiedliwy dla każdego, a qest ? ...
    Na aktualnościach powinni o tym pisać.
    Nikt nie mówi o bonusach co 100 lików i o takich nagrodach typu 1000 mf.
    Wiele osób czekało na dotrzymanie obietnicy przez admina a tu klapa jednak naprawdę słowo w dzisiejszych czasach nic nie jest wartę ...
    Ja na przykład nie chcę resetować stat ? ;> Co wtedy?
    Podwójny drop z ogłoszeniem tego odpowiednio wczesniej byłby najbardziej sprawiedliwy

    Ciekawi mnie jedno. Pokaż temat ,gdzie admin cokolwiek obiecywał?

  5. #50
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Ciekawi mnie jedno. Pokaż temat ,gdzie admin cokolwiek obiecywał?
    Wręcz przeciwnie - mówił że nie będzie eventu za 6k laikuf.

  6. #51
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Wyszło jak wyszło, ale przecież administracja źle nie chciała. Trudno się mówi.

  7. #52
    Taki event byłby dobry , gdyby dzień przed eventem był wpis w aktualnościach jutro o godzinie X będzie zorganizowany event z okazji 6k lajków. Każdy miałby takie same szanse ;>
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  8. #53
    Cytat Napisał Czarnulka Zobacz post
    Wręcz przeciwnie - mówił że nie będzie eventu za 6k laikuf.
    Tak zapowiedział, ale to jeszcze nie znaczy, że nie będzie resetu stat przy następnym evencie.
    Być może było coś wspomniane mimochodem lub drobna plotka przerodziła się w pełnowartościową
    informację ...

    Mnie ciekawi, który z Adminów jest odpowiedzialny za tą wpadkę
    Stawiam na Jacka, to nie pierwszy raz kiedy potrafił zaskoczyć czymś nieprzemyślanym
    bo Tomi nim coś doda to zwykle sprawdza pod różnymi względami i ten event nie pasuje mi
    jego postępowania. Jeśli się mylę to jestem zawiedziony.

  9. #54
    Nikon
    Konto usunięte
    @up nie mylisz się
    co do eventu to wole żeby były nagrody dla 4 graczy niż ich w ogóle nie było - tym bardziej, że główną nagrodę otrzyma osoba która niedawno zaczęła grę
    podwójny drop byłby za dobrą nagrodą, a res nieopłacalną

  10. #55
    podwójny drop byłby za dobrą nagrodą, a res nieopłacalną
    Reset Nieopłacalną ? Ciekawe , może dla graczy z Fabułą ale nie dla rankerów ...

    Proponuję Adminą by następnym razem dali wybór pojedynczym graczom czy chcą drop czy res.

  11. #56
    Nie. Za duzo chcesz.

    Akutalnie najlepszy jak ty to ująłeś ranker Ksiliath zrobiła tylko 1 resa przez całą gre

  12. #57
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MMAAGG Zobacz post
    Reset Nieopłacalną ? Ciekawe , może dla graczy z Fabułą ale nie dla rankerów ...
    nieopłacalny dla adminów...
    res to więcej problemów niż pożytku - gracze robią resety pod innych graczy i ich atakują, niedawno był upek więc była by to za dobra nagroda
    było już sporo resów za darmo a gra musi się z czegoś utrzymać

    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Nie. Za duzo chcesz.
    Akutalnie najlepszy jak ty to ująłeś ranker Ksiliath zrobiła tylko 1 resa przez całą gre
    ciekawe ile Wojciech zrobił

  13. #58
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Reset jest bardzo dobry jak ktoś chce szybko zmienić profesje, to wcale nie znaczy źle.Każdy by z niego skorzystał.Po prostu mogli zrobić ankietę jak przedtem.

  14. #59
    Albo na wstępie przy zalogowaniu na postać zrobili by okno ( takie jak po wbiciu lvl ) z pytaniem :

    Co wybierasz z okazji np. 6.000 like na facebook'u :

    ( były by 3 warianty )

    - Reset stat
    - Podwójny Drop
    - Qest ( lub co tam wymyślą admini )

    I każdy w ten sposób miał by wolną rękę .

  15. #60
    Shaggyyy
    Konto usunięte
    taa wszyscy by chcieli resety i dropy .... a największa zwała z tych co się wypowiadają ze przez ten event gra upadnie (fb). Event fakt mało dopracowany ale w końcu coś innego było i bardzo dobrze że główna nagrodę otrzyma gracz który zaczął grę niedawno... A co do ogłaszania tego typu eventow to jestem przeciw. Event za lajki powinien być tylko na fb ogłaszany. A administracja powinna pomyśleć też nad rożnymi konkursami tylko na fb ;d

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •