Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 59

Temat: Mag w walce z wojem

  1. #31
    Shaggyyy
    Konto usunięte
    raport shiv .. i nie ogarniecie elfa proste ze przegrał a shiv nie była w tej walce ubrana pod lucka ... poza tym ile razy można jej w walce użyć max 3 .. a strata many jest na całą walkę

  2. #32
    musaraj
    Konto usunięte
    poza tym ile razy można jej w walce użyć max 3
    Nic nie słyszałem o takim ograniczeniu

    proste ze przegrał a shiv nie była w tej walce ubrana pod lucka
    A co, musiała być?

  3. #33
    Pirrat
    Konto usunięte
    Nie opłaca się całą walkę ustawiać pod 2 ciosy, eq i zdolności jak każdy będzie miał to pewnie sytuacja się odwróci, że to woj gorzej będzie miał ze względu na liczne duble.
    Ostatnio edytowane przez Pirrat ; 08-08-2012 o 16:22

  4. #34
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2011
    Postów
    28
    W tej walce akurat testowałam nową rózgę i wcale nie byłam zadowolona z jej działania, bo gdyby nie bryza u Ela, to bym prawdopodobnie przegrała. Żeby było warto używać garudziej, to przeciwnik musi mieć 3 statusy - kto z graczy ma podczas walki tyle statusów? Normalny hit maga utrzymuje się gdzieś w okolicy 600, więc przy 2 statusach nie opłaca się bić fizykiem, bo jeszcze możemy chybić. Dodatkowo tracimy dużo many, 32 MP, a 62 to różnica. Nie wspomnę, że ta rózga ma jeszcze ujemną celność, bo to akurat można łatwo rozwiązać.
    Woj nie ma dubli? Oczywiście, że ma. Żeby poprawić obrony, straciłam w walce na tyle speeda, że mnie zdublował. Raz, ale to nie zmienia faktu, że ja dodatkowo ledwo trafiałam zdolnościami. W walce miałam 212 speeda dla zainteresowanych.
    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...d=15338&vtid=0
    Ustawienie pod speeda nic nie daje, bo znowu nie trafia się zdolnościami i hity wojownika w stosunku do maga są dużo większe. Zadaję sobie sprawę, że chyba nikt nie ma jeszcze kompletnych setów uzbrojenia, ale myślę, że sytuacja i tak się wtedy nie poprawi.

  5. #35
    Coni
    Konto usunięte
    Różdżka garudy nie jest do bezsensownego klepania tylko do taktycznych działań ..

  6. #36
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2011
    Postów
    28
    Rózga dla ryzykantów, którzy liczą, że przeciwnik w walce rzuci na siebie bryzę. Ewentualnie, przydatna podczas rozpoczęcia walki kiedy przeciwnik ma 3 statusy. Ogółem, więcej się traci niż zyskuje, a szansa na wygraną pojawia się tylko przy bryzie.

  7. #37
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Shiver Zobacz post
    Rózga dla ryzykantów, którzy liczą, że przeciwnik w walce rzuci na siebie bryzę. Ewentualnie, przydatna podczas rozpoczęcia walki kiedy przeciwnik ma 3 statusy. Ogółem, więcej się traci niż zyskuje, a szansa na wygraną pojawia się tylko przy bryzie.
    No, to brakuje Ci taktycznego myślenia

  8. #38
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2011
    Postów
    28
    Pokaż mi raport, który udowodni, że rózga garudy nadaje się do czegoś innego niż napisałam. Jak nie znajdziesz, to chociaż przedstaw zarys takiej taktyki ;>

  9. #39
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Shiver Zobacz post
    Pokaż mi raport, który udowodni, że rózga garudy nadaje się do czegoś innego niż napisałam. Jak nie znajdziesz, to chociaż przedstaw zarys takiej taktyki ;>
    Pechowa chmura na bryzę = pogrom
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  10. #40
    musaraj
    Konto usunięte
    No co Ty, nie chcę, by moja super taktyka była używana przez każdego, zresztą i tak została podana na forum...

  11. #41
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2011
    Postów
    28
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Pechowa chmura na bryzę = pogrom
    Traf w woja wszystkimi statusami. Oczywiście nadal musisz czekać na bryzę. Cała walka wtedy zależy od tego, czy przeciwnik ma bryzę i ją rzuci oraz od celności chmury... Tymczasem mag pewnie nie poradzi sobie na tyle długo z hitami woja by tamten dał sobie bryzę.

  12. #42
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    trafiać będziesz statusami jak dasz w luck trochę
    jeśli woj nie użyje bryzy to mag to zrobi i będzie miał przewagę, jesli woj użyje to musi się liczyć z różdżką garudy

  13. #43
    Użytkownik Avatar jano
    Dołączył
    26-05-2011
    Postów
    106
    Walniesz w woja z bryzy a on rzuca se normę i ?

  14. #44
    musaraj
    Konto usunięte
    i ty dajesz na siebie 2 skupy a potem przysp

  15. #45
    Pirrat
    Konto usunięte
    Łatwo wyczuć kiedy ktoś ma różdżkę garudy - patrzysz raport z potworkiem(mp) i różnica mp jest na tyle duża, że to wiadomo. Nikt nie marnuje gemów do walki na mp plusy. Ogólnie wolę różdżkę gothar(więcej slotów, więcej mp, atak mag podobny)

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •