Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Lagi w grze

  1. #1
    Qartt
    Konto usunięte

    Ważne Lagi w grze

    1) Na czym polega błąd? (co się stało?)
    - W trakcie gry występują liczne lagi (zawieszenia) gry.

    2) Czy błąd występuje zawsze, czy tylko czasami? Jeśli błąd nie występuje zawsze, to może uda ci się określić warunki, w których występuje.
    - Co kilka sek występuje ..

    3) Podaj swój system operacyjny i przeglądarkę której używasz (łącznie z wersją)
    np. Windows Vista, Firefox 4.0

  2. #2
    STRAZAK
    Konto usunięte
    ...
    Serwer dostaje po dupie i dlatego

  3. #3
    Rayshami
    Konto usunięte
    Ty chcesz, żeby w grach MMO via www nie było lagów? Tu cudu trzeba, nie admina

    Za dużo osób jest i serw nie wyrabia.

  4. #4
    Qartt
    Konto usunięte
    Własnie o to chodzi aby admini cos z tym zrobili bo graczy jak bedzie przybywac to co dopiero wtedy bedzie ..

    Pytanie do admina kiedy to bedzie naprawione..

  5. #5
    Jacek
    Konto usunięte
    Serwery mają aktualnie ponad połowę wolnej mocy. Problem najpewniej leży w łączu internetowym. U mnie np. nie ma żadnych lagów.

  6. #6
    STRAZAK
    Konto usunięte
    Jacek u mnie też nie ma
    A takie pytanie na jakim dedyku stoi mfo3?

  7. #7
    Jacek
    Konto usunięte
    16x 2.00+ GHz
    32 GB ramu

  8. #8
    Rayshami
    Konto usunięte
    To tak Wam powiem, że czasem wyczyszczenie pamięci podręcznej i reset przeglądarki potrafią zdziałać cuda.

  9. #9
    Monitor
    Konto usunięte
    Na lagi sie nie skarże. Zależy to też nieraz od szybkości internetu jaką sie ma.

  10. #10
    Jacek
    Konto usunięte
    Dodam jeszcze, że ważna jest też przeglądarka. Najszybciej gra działa w Operze i Chrome. Warto spróbować jeśli masz wolny procesor.

  11. #11
    Monitor
    Konto usunięte
    Masz racje Admin ;p też to zauważyłem .Temat zakończkony?

  12. #12
    QSQ
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Rayshami Zobacz post
    To tak Wam powiem, że czasem wyczyszczenie pamięci podręcznej i reset przeglądarki potrafią zdziałać cuda.
    Nie powiesz mi, że moja szybkość 25MB jest za wolny A lagi są widoczne...Najgorzej jest jak chcę przejść "przez" strzałkę do innej mapy. Wtedy najczęściej mi muli.

    Mam Firefoxa 4.0

    Przetestuję inne przeglądarki i zobaczymy czy będzie jakaś poprawa. Chociaż przyzwyczaiłem się do "liska"

  13. #13
    STRAZAK
    Konto usunięte
    QSQ to nie to, ja mam FF 4.0
    2MB/s
    2GB RAM
    4x2,40GHz i nie czuję lagów..

    Jacek no to maszynka ładna
    Forum oddzielnie pewnie?

  14. #14
    Kejongs
    Konto usunięte
    Mnie rozłącza co minute z gry. Na poczatku postac staje czasami mozna po jakims czasie grac dalej ale najczesciej trzeba sie zalogowac od nowa. Widzialem juz w tej grze okolo 10 okienek z roznymi bledami. Dotad nie mialem problemu z ZADNA gra w przegladarce.

    Jakies rady ?

  15. #15
    Problemy występują bez względu na porę dnia? Dzieje się tak cały czas czy co pewien czas? I czy sprawdzałeś jak gra działa (w momencie, kiedy sprawia problemy) pod inną przeglądarką?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •