Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zminą odnawiania dobowych zbieranek każdego dnia o północy?

Głosujących
53. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • ZA

    48 90.57%
  • PRZECIW

    5 9.43%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 28 z 28

Temat: Zmiana w odnawianiu zbieranek

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    23
    Sorki, nie było mnie kilka dni. Ankieta dodana!

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    167
    @Tomi, jaka decyzja?

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    23
    @Tomi, widziałem że ostatnio na forum miałeś sporą aktywność. Na większość postów odpowiedziałeś a tutaj nie. Po prostu daj znać czy możesz to zmienić (a nie wydaje mi sie, żeby było to mocno skomplikowane), czy po prostu nie mamy co liczyć na to i tyle. Krótka piłka. Jeszcze raz objaśnię koncepcję dla jasności. Jeżeli jakaś rzecz do zbierania odnawia się 24h to żeby zmienić to na każdego dnia o 00:00, a te inne które odnawiają się co 12, 8 godzin (np niektóre rydze czy kryształy) mogą zostać tak jak są. Dla graczy którzy mogą wchodzić tylko raz dziennie do gry w okoliczach 23:00-01:00 było by fajnym ułatwieniem, a gracze bardziej aktywni w ciągu dnia dalej mieliby znajdźki odnawiane co 8, 12 godzin.

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    167
    Dokładnie tak! @Tomi, prosimy o feedback.

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    202
    Cytat Napisał BamboMudżynek Zobacz post
    @Tomi, widziałem że ostatnio na forum miałeś sporą aktywność. Na większość postów odpowiedziałeś a tutaj nie. Po prostu daj znać czy możesz to zmienić (a nie wydaje mi sie, żeby było to mocno skomplikowane), czy po prostu nie mamy co liczyć na to i tyle. Krótka piłka. Jeszcze raz objaśnię koncepcję dla jasności. Jeżeli jakaś rzecz do zbierania odnawia się 24h to żeby zmienić to na każdego dnia o 00:00, a te inne które odnawiają się co 12, 8 godzin (np niektóre rydze czy kryształy) mogą zostać tak jak są. Dla graczy którzy mogą wchodzić tylko raz dziennie do gry w okoliczach 23:00-01:00 było by fajnym ułatwieniem, a gracze bardziej aktywni w ciągu dnia dalej mieliby znajdźki odnawiane co 8, 12 godzin.
    No ja bym dodał od siebie, żeby te co 8,12 godzin itp. też miały zagwarantowany resp o północy. Ale to tylko moja opinia.

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    167
    @Tomi?

  7. #22
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    567
    Imo na nie.
    [Zgłoś treść do Moderatora Tak / Nie.]

  8. #23
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    364
    Cytat Napisał PowerISO Zobacz post
    Imo na nie.
    Nie ma to jak wypowiedź pełna argumentów xd.

    90% graczy w błahej sprawie jest na tak, o czym tu dyskutować?
    Zaproponowałbym też, aby takie ziele/piórko garudy resetowało się o 00:00, aby w razie spawnu w badziewnym miejscu, można było je zebrać w innym - być może lepszym :P
    ***** ****

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2023
    Postów
    56
    Po rozdanych artefaktach zbieractwo imho powinno być odnawialne dziennie o stałej, na zasadzie minibossów dziennych.
    To jest aktywność bezexpowa, zajmująca całkiem dużo energii w zależności od tego ile przedmiotów się zbierze. Nie przyniesie to już nadmiernych korzyści w grze ani szkody dla ekonomii.
    Pozwoliłoby to na możliwość zebrania składników przez gracza o dowolnej porze (a nie być przyblokowanym do czasu, który obrał dzień wcześniej). Przy wymianach minibossów dziennych całkiem popularną opcją jest ich bicie zarówno przed, jak i po północy, aby zaoszczędzić sobie czasu.
    Rozumiem zamiar utrzymania gry w formie przeglądarkowej na zasadzie starej ery gier, gdzie trzeba czekać odpowiednio długo, aby wykonać dzienne aktywności. To ma swój charakter i doświadczenie pokazuje, że gracze też lubią taką formę. Tylko że większość gier na tej zasadzie utrzymuje się z dodatkowych, nowych serwerów, co podnosi ich atrakcyjność, oraz nie wszędzie wymaga się współpracy z innymi graczami. A nowe serwery nie powstaną, patrząc po ilości poprzednich propozycji. Wiele gier z serii mmorpg wprowadziło rozwiązanie dziennego odnawiania się rzeczy o danej godzinie, i to jest też czynnik, który utrzymuje graczy, dzienne aktywności. Myślę, że ta opcja, bądź godzinowy tracker zbieractwa nie zaszkodziłyby nikomu. Tym bardziej, że już gra wyszła naprzeciw przy piórkach garudy.

  10. #25
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    567
    To może wprowadzimy specjalny przedmiot, który zbiera od razu wszystkie muszelki.
    Będzie jeszcze łatwiej.
    [Zgłoś treść do Moderatora Tak / Nie.]

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2018
    Postów
    27
    Cytat Napisał PowerISO Zobacz post
    To może wprowadzimy specjalny przedmiot, który zbiera od razu wszystkie muszelki.
    Będzie jeszcze łatwiej.
    jeszcze więcej hiperbolizacji prosimy

  12. #27
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    972
    Cytat Napisał PowerISO Zobacz post
    To może wprowadzimy specjalny przedmiot, który zbiera od razu wszystkie muszelki.
    Będzie jeszcze łatwiej.
    nieironicznie na tak, w tej grze jest tyle rzeczy do zbierania ze gdyby sie do tego przylozyc to by zajelo kilka godzin zwlaszcza ze polowa z nich jest porozrzucana na kilku mapach z beznadziejnym dojsciem, zwlaszcza w tej aktualizacji (krysztaly polnocy) - osobiscie chetnie bym zobaczyl mozliwosc zbierania wszystkich dostepnych krysztalow, kwiatkow czy innych rydzow wchodzac w interakcje tylko z jednym z nich, mozna wprowadzic cos takiego przy uzbieraniu X z nich manualnie (podobnie jak z garuda)
    no albo mozna zostawic tak jak jest czyli ze nikomu sie nie chce tych smieci zbierac, zwlaszcza tych z poprzednich aktualizacji
    ::::​)

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2023
    Postów
    56
    Cytat Napisał PowerISO Zobacz post
    To może wprowadzimy specjalny przedmiot, który zbiera od razu wszystkie muszelki.
    Będzie jeszcze łatwiej.
    Do czasu tej wiadomości nikt nie wspomniał o automatycznym zbieractwie w tym poście.
    Chociaż i tutaj jestem skłonny powiedzieć, że nie byłoby to problemem, jeżeli wprowadzany jest chociażby szukacz upominka za praktycznie bezcen na cały event

    Gra ma już tyle lat, że nie rozumiem kompetytywnego podejścia do zbieractwa poza początkami aktualizacji, nawet naciągając do paru miesięcy po wyzwaniu artefaktowym. Gracze nie decydują się na dodatkowe utrudnienie w postaci sztucznych blokad czasowych, tylko spalą enę na najopłacalniejszych minibossach, dorzucą do tego dzienne mini, trochę powalczą pvp bądź zrobią instancję, jeśli są bardziej przygotowani - i wtedy wyjdą na tym o wiele bardziej na plus od zbieractwa, zwłaszcza czasowo. Jeżeli ktoś się decyduje obecnie zbierać, to może tylko dla osiągnięć (i chociaż niektóre zajmują nawet 150 dni, jeżeli zbieramy wszystko zawsze o tej samej porze, ale do progu osiągnięć nie piję).
    Nie mówię, aby z bezexpowej aktywności zrobić mekkę (ale nie byłbym i tak przeciwny!), tylko usprawnienie, na które decydują się gry mmorpg, kiedy po prostu zainteresowanie nimi maleje.

    Można powiedzieć, hipokryzja, bo przecież podaż jest większa niż popyt, a zbieractwo nie jest opłacalne biorąc pod uwagę mniej czasochłonne i bardziej przystępne metody, jeżeli jest tylko jeden serwer (!), to dlaczego jestem na tak, aby zbieractwo mimo to ulatwić, jeżeli nawet nie jestem potencjalnym zainteresowanym? Bo po prostu ta propozycja jest słuszna. Można wtedy można częściowo zredukować ilość dead contentu poprzez ujednolicenie respu przedmiotów z kategorii zbieractwa, likwidując zbędne ograniczenia. Tak czy siak zbieractwa w miastach jest dziennie pod max jedno zamówienie, nie zdestabilizuje to już rynku

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •