Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Karta Bóstwa Pożądania na KOLEKCJONERKI i Gold

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    183

    Karta Bóstwa Pożądania na KOLEKCJONERKI i Gold

    Sprzedam kartę Bóstwa Pożądania:


    Jestem w stanie wymienić się na brakujące karty i kolekcjonerki (nie dotyczy tego eventu wielkanocnego). Polecam zajrzeć w mój album.
    Preferuję dopłatę w goldzie.

    Najwyższa oferta (Terror):
    kolekcjonerki: świnka skarbonka, podręczne lustereczko, śnieżny płatek, wełniane spodnie, szczęśliwa moneta, gorset, dyplom pomocnika św. mikołaja 2023, złota obrączka damska, kurza łapka, kurze ślepie, kurze skrzydło oraz wesoły tulipan
    karty: pająk jaskiniowy, goblin królewski, oszalały amor
    12 kolekcjonerek (~13kk), 3 karty (~7kk)
    łączna wartość: ~20kk
    dopłata: 25kk

    Proszę o własnoręczne, uczciwe wycenianie swoich przedmiotów kolekcjonerskich

    Data zakończenia: 19.04.2024r. godz. 19:00
    Ostatnio edytowane przez EmiLowaTy ; 05-04-2024 o 19:03

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Mam nadzieję że nie dostanę bana, ale dla przejrzystości jakieś niezależne źródło/a powinno wycenić te karty. Bo inaczej bazujesz na własnej opinii sprzedawcy która będzie strolowana obiektywnie dla innego gracza, więc propozycja darka jest jak najbardziej sensowna. Ale wracając myślę że powinieneś dodać też inne propozycje by ludzie ocenili czy rzeczywiście najwyższa oferta jest najwyższa. Ewentualnie opłacić jakis niezależnych ekspertów którzy będą w tym temacie wyceniać itemki.
    Osobiście mogę ci wycenić te karty natomiast co do kolekcjonerek się nie znam. Myślę że bardzo dobrym źródłem wiedzy odnośnie kolekcjonerek będzie razor.

    Wycena najwyższej oferty
    karty: pająk jaskiniowy, goblin królewski, oszalały amor
    Pająk jaskiniowy - halo to nie 2020, ta karta już nie kosztuje 1kk. Sam osobiście ją kupiłem za 250k, wyceniam na 500k max.
    Oszalały - najtańsza karta eventu pod koniec eventu schodziły w okolicach 4kk. CO I TAK WEDŁUG MNIE JEST PRZESADZONE ale wyceniam na 4kk.
    Goblin - zwykły syf,
    Wycena końcowa ~~5kk

  3. #3
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    277
    co do kolekcjonerek to one juz nie sa takie drogie jak za czasow bozego narodzenia gdzie aukcje tomiego schodzily po 12-20kk. Pamietam jak Ice Axe po evencie wystawil mini choinke i jemiole w rejonach 10-15kk i nikt nie kupil a sa to kolekty ktorych mi brakuje. Wycene tych kolektow w kupie wyceniam o 1/3 mniej albo nawet 1/2. Podkresle ze ci co mieli parcie na zbieranie wydali xx kk teraz kolekcjonerow jest mniej dlatego ceny tak spadly. Nie wiem sam tak wyceniam wiem ze ktos pewnie zaprzeczy ale to juz osobista opinia.

    Dodam ze osobiscie dalbym maksymalnie za jedyna karte ktorej mi brakuje 30kk i ani monety wiecej

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    183
    f5

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    56
    Moją ofertę otrzymałeś, więc czekam tylko na decyzję.
    Ostatnio edytowane przez DĘBOWE MOCNE ; 09-04-2024 o 22:03

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    183
    Zamykam, sprzedam indywidualnie

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •