Zobacz wyniki ankiety: Czy się zgadzasz

Głosujących
14. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    8 57.14%
  • Każdy użytkownik powinien mieć tylko wybór kilku opcji dialogowych zamiast swobodne pisanie

    6 42.86%
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Unikalne czaty na eventy

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    266

    Unikalne czaty na eventy

    Dzień dobry,

    Proponuje dodać specjalne czaty na takie eventy jak kg i iś które nie będą moderowane - chodzi o to że wypowiedzi podczas eventu nie mogą być powodem bana. Niekiedy po prostu nie ma co robić bo okres przygotowywania jest dłuższy niż czas który potrzebuję. A że niestety jako legendarny gracz mam masę hejterów to nie mogę nazwać ich po imieniu na czacie w czasie eventu bo dostanę bana, więc dlatego proszę o wprowadzenie zmian bym nie musiał się sztucznie ograniczać. Propozycja to żaden troll, wystarczy spojrzeć na czaty podczas eventów każdy jedzie na granicy bana więc proponuje pójście w którąś ze stron.

    Dziękuje za zrozumienie

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2023
    Postów
    54
    Nikt ci nie broni nazywać rzeczy po imieniu, jednak pamiętaj, że za takimi akcjami stoją konsekwencje.
    Otrzymywałeś już bany, więc ewidentnie takie zachowanie nie jest popierane.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    266
    Po pierwsze większość banów mi przyznanych była bezzasadna. Mówię o banach za to że jedno zdanie napisałem z wielkiem litery, albo za wpis w którym poprawiałem błędy ortagraficzne popełnione przez przedmówce. Po prostu wymuszone bo niestety każdy mój post jest zgłaszany po n-razy bo zawistni polacy nie są wstanie prowadzić ze mną merytorycznej dyskusji tylko posiłkują się takimi krzywymi akcjami. To jest prosty mechanizm - Po prostu macie taki mindset że człowiekowi który jest po prostu lepszy na każdej płaszczy zazdrościcie i tylko czekacie aż mu się potknie noga żeby móc się choć trochę dowartościować. Błąd politykowi jest wypominany latami, szaremu człowiekowi może przez jeden dzień.

    No jak mi nikt nie broni nazywać rzeczy po imieniu, jest regulamin który wiele toleruje i trzeba się trzymać krawędzi. Bo jak nazwę idiotę po imieniu (Chodzi o jego iloraz inteligencji) to dostanę bana XD. Dlatego tworzycie sobie własne bańki w których żyjecie co jest totalnie toksyczne - A to na mnie mówicie toxic XD.

    Spójrzmy na to z mojej perspektywy:
    Macie taką bańke, weźmy pierwszą lepszą z brzegu o nazwie Arkadia. Z założenia antytoxic. Co się na niej dzieje osoby najsłabsze psychicznie takie jak kaidan są trollowane ponieważ gracze antytoxicXD potrzebują się dowartościować tylko teraz inny mechanizm - Głupi człowiek ogląda paradokumenty by się dowartościować bo widzi że mogło być gorzej,więc kontynuje swoje życie pełne przeciętności.

    A na jakim serwerze kaidan nie jest trolowany?
    Wiem, według wielu osób nie istnieje taki serwer. Ale jest - nazwy nie zdradzę, ale chodzi o nasz serwer od igrzysk śmierci. Serwer uważany przez wielu jako skupisko toxiców- bo o zgrozo, są tam tacy gracze jak: Bartolome, Fusia, Eresmel. Kaidan na nim nie jest trolowany ani obrażany, ani razu z niego nie wyszedł.

    Tylko ja dostrzegam ten dysonans że swój azyl znalazł na najbardziej toksycznym serwerzerze????

    Prawda jest taka że potrzebna jest zmiana albo zaostrzenie regulaminu albo zniesienie barier, większość graczy i tak jest 18+.
    Zniesienie barier ma wiele korzyści będę mógł lecieć do spodu z graczami słabszymi od siebie.
    Zapytacie zapewne: po co to robie? Otóż nie jestem toksyczny, po prostu krytykuje was byście przestali żyć w swojej bańce i zaczęli żyć naprawdę nic z tego nie mam.

    Bo co z tego mam?
    Pojawił się temat konsekwencji.
    No gdzie są te konsekwencje za czyny które teraz poruszę.
    -Złodziej oddał eq pewnemu graczowi dzięki mojej interwencji
    -Kaidan znalazł azyl
    -Asasynek zakończył grę i wrócił z mocniejszą głową


    To tylko pierwsze z brzegu przykłady, jest ich o wiele więcej.

    Pozdrawiam
    Bartolome
    -

    - - - - - - - - - -

    P.S żeby bylo śmieszniej jakieś zdjęcia mapek z nowego miasta są właśnie wrzucane na takie bańki z założenia antytoxic. Natomiast na oficjalnym forum gry, pusto, brak jakiejkolwiek zmiany

  4. #4
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    Nie zważając na to, że często zniekształcasz niektóre zdarzenia na swoją korzyść, co już nie raz się zdarzyło. Jeśli dzięki temu Fusia będzie mi częściej ubliżał, to się zgadzam.
    Ostatnio edytowane przez DawidXD ; 30-01-2024 o 11:19
    Miłego dnia

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •