Zobacz wyniki ankiety: W OBSERWOWANI tylko Głowna postać ale widać że jest zalogowana inna postac z konta

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    18 94.74%
  • NIE

    1 5.26%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Obserwowani

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    56

    Obserwowani

    Witam

    Wiem że temat odnośnie obserwowanych i ewentualne zmiany kolorków przy nich już swego czasu był poruszany ale bez echa. Jednak moja propozycja jest troszkę inna, gdyż te listy obserwowanych graczy staja się coraz dłuższe i dłuższe. Obserwując 5 kont, które maja po 5 postaci już wychodzi nam 25 na liście i czy nie można jakoś zrobić że obserwując 1 postać ten kolor się zmieni kiedy obserwowany gracz jest na innej postaci. listy zmniejszyły by się diametralnie do kilku max kilkunastu osób (kont)

  2. #2
    Użytkownik Avatar JeGGeRr
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    76
    Cytat Napisał DĘBOWE MOCNE Zobacz post
    Witam

    Wiem że temat odnośnie obserwowanych i ewentualne zmiany kolorków przy nich już swego czasu był poruszany ale bez echa. Jednak moja propozycja jest troszkę inna, gdyż te listy obserwowanych graczy staja się coraz dłuższe i dłuższe. Obserwując 5 kont, które maja po 5 postaci już wychodzi nam 25 na liście i czy nie można jakoś zrobić że obserwując 1 postać ten kolor się zmieni kiedy obserwowany gracz jest na innej postaci. listy zmniejszyły by się diametralnie do kilku max kilkunastu osób (kont)
    Zmiana koloru plus nick postaci na którym obecnie dana osoba jest zalogowana, ma to potencjał jak najbardziej skróci liste

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2023
    Postów
    38
    ZA/ daj ankiete

  4. #4
    Użytkownik Avatar KOCUR
    Dołączył
    02-04-2020
    Postów
    104
    Dodaj ankietę, jak najbardziej za

  5. #5
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Jestem za, znam dużo osób którzy mają 5 postaci i co chwilę muszą się "relogować" na inną postać.
    Welcome to my world.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    56
    Cytat Napisał KOCUR Zobacz post
    Dodaj ankietę, jak najbardziej za
    Ankieta dodana

  7. #7
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    213
    Brzmi rozsądnie

  8. #8
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    362
    To juz dawno powinno byc dodane. Obecnie ta lista jest sztucznie wydluzona.
    Kolejnym krokiem moglaby byc funkcja oznaczania graczy na zielony nick (sprzymierzency) czy tez czerwony (wrogowie), aby pamietac kogo z jakiego powodu obserwujemy :P (docelowo na bialo neutral).
    ***** ****

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •