Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 27 z 27

Temat: Boję się o Kaidana

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    sprawa wyjaśniona

  2. #17
    Moderator
    Dołączył
    26-12-2016
    Postów
    713
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    sprawa wyjaśniona
    UP, doszliśmy do porozumienia.

  3. #18
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Gratuluję Bart za temat, który tak szybko doprowadził do rozwiązania dramy która powoli wylewała się na całą grę, jestem pod wrażeniem.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Gratuluję Brat za temat, który tak szybko doprowadził do rozwiązania dramy która powoli wylewała się na całą grę, jestem pod wrażeniem.
    Dzięki, polecam się na przyszłość temat do zamknięcia. Nie pozostaje nic innego jak wypić Dębowe Mocne za sukces
    Chłopaki się odignorowali i super. Mam nadzieję że nikt się na mnie nie będzie mścił za ten temat XD

  5. #20
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    119
    To wspólny wysiłek, przeprosiliśmy też Kaidana za dokuczanie w przeszłości, Panowie rozeszli się w umiarkowanej zgodzie i wszystko jest cacy.

    Mediacje i spokojne rozwiązywanie konfliktów to droga do sukcesu, ja to nawet z farbenem się pogodziłem dlatego też można śmiało powiedzieć że sierpień jest miesiącem zgód i kompromisów.
    Jesteśmy wielce zadowoleni z tego jak pozytywne skutki przyniosła nasza interwencja.

    Polecamy się na przyszłość i pozdrawiamy!!!
    This is a certified hood classic

  6. #21
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    102
    Tylko szkoda, że taki temat był potrzebny.

    Ten temat powinien być przestrogą dla wszystkich, że należy pamiętać o byciu ostrożnym z tym, kogo darzymy zaufaniem i przestrogą, że niektórzy po prostu nigdy się nie zmieniają.

  7. #22
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    streść mnie to ktoś o co chodzi
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  8. #23
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    streść mnie to ktoś o co chodzi
    Wojok Enedue ukrad.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182
    Bardzo dziękujemy graczowi Eneduerabe że oddał ochłapy, których wcale nie używa, a eq, które używa do pvp nawet nie zostało ruszone z postaci. Być może 10kk które dodatkowo oddał według niego rekomenpensuje 400kk wydane przez Kaidana. Teraz kolejne pytanie: kogo teraz godzimy? Jaki konflikt jest szkodliwy dla całej gry?

  10. #25
    Dzięki, polecam się na przyszłość temat do zamknięcia. Nie pozostaje nic innego jak wypić Dębowe Mocne za sukces
    To zdecydowanie moje ulubione piwko.

    No, a zespół Aspergera to nie jest choroba tylko zespół zaburzeń psychicznych- od kilku lat jest klasyfikowany w spektrum autyzmu.
    Ostatnio edytowane przez Violetta Valery ; 11-08-2023 o 14:23
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  11. #26
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    sprawa wyjaśniona
    Cytat Napisał EneDueRabe Zobacz post
    UP, doszliśmy do porozumienia.
    + ode mnie
    Nie ma czegoś takiego jak pożyczka w grze, także następnym razem takie sprawy na pw lub zapomnijcie o tym. Nikt nikomu nie każe pożyczać czegokolwiek, robi to z własnej woli.

  12. #27
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    sprawa wyjaśniona
    Cytat Napisał EneDueRabe Zobacz post
    UP, doszliśmy do porozumienia.
    Widzę, że ludzie których ta sprawa dotyczyła się jakoś dogadali tak więc zamykam temat
    ***** ***

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •