Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
37. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    31 83.78%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    3 8.11%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    1 2.70%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    2 5.41%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 32

Temat: [P2] lagi

  1. #16
    Użytkownik Avatar God of Night
    Dołączył
    11-09-2019
    Postów
    105
    są giga lagi ale pewnie cos z serverami tak mi sie wydaje

  2. #17
    Użytkownik Avatar nerrux
    Dołączył
    29-07-2017
    Postów
    101
    przez 10 sekund po kliknięciu na ame ładowało mi stronę, nie dostawalem nawet pop upow ze oczekiwanie na innych graczy,fajna taka zabawa przy lagach

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    No lagi dzisiaj są straszne, kostek się nie da zebrać. Dodatkowo ja w czasie walki mam tak że jak ja lub ktoś używa zdolności to postać najpierw "podbiega" czeka około 2 sekundy i dopiero jest animacja na przykład klątwy krwi... Z tego powodu zaprzestałem walczyć

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    To nie są lagi od serwera, tylko prawdopodobnie od jakichś skryptów na stronie www, przeglądarka odpowiada, a zawartość strony - nie. Wydaje mi się że to od jakichś nowych skryptów na amie, bo tylko tam ten błąd występuje.

    - - - - - - - - - -

    Na telefonie jest podobnie, kiedyś płynnie, teraz walki się blokują. Zaraz komputer gamingowy będzie potrzebny do gry przeglądarkowej.

    - - - - - - - - - -

    Nawet kopanie to robi się spore wyzwanie, zawartość strony się zatrzymuje lub strona nie odpowiada, tylko restart przeglądarki i jeszcze nie zawsze pomaga.

    Ping i prędkość Internetu jest OK, inne strony działają.

  5. #20
    psujecie grę tym swoim materacem
    Żółwie tańczą jak szalone...

  6. #21
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Elo wedlug mnie do poki gra nie zostanie naprawiona i do poki kongo na amie nie minie to nie ma sensu grac w ta gre i raczej sugeruje kazdemu kto sie zgadza aby rzadziej zagladac na gierke to moze cos w koncu zostanie zmienione poniewaz nie da sie kompletnie grac a szczegolnie walczyc na eventach/arenie oraz pilnowac globali bo sie nie da wejsc na strone mfo.

    Pozdro

  7. #22
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Wydaje mi się że to od jakichś nowych skryptów na amie, bo tylko tam ten błąd występuje.
    [...]
    Zaraz komputer gamingowy będzie potrzebny do gry przeglądarkowej.
    nie tylko tam, wczoraj miałem problem z łowieniem rybek w jeziorku eliar a komputer gamingowy już mam
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 23-09-2023 o 22:46
    ***** ***

  8. #23
    Użytkownik Avatar Pierrozek
    Dołączył
    08-07-2021
    Postów
    30
    Mi nawet otwieranie/zamykanie zajmuje kilka sekund dłużej niż powinno - a wszystko u mnie z internetem i komputerem w porządku. Podczas expienia gra czasami nie łapie tego że się wyleczyłem i daje mnie do walki z niepełnym HP i MP co czasami kończy się powrotem do miasta :/
    Smacznego

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    nie tylko tam, wczoraj miałem problem z łowieniem rybek w jeziorku eliar a komputer gamingowy już mam
    Ja mam kompa o parametrach:
    Procesor Intel Core i7-11800H
    Taktowanie procesora (bazowe/turbo): 2.3 GHz / 4.6 GHz
    Liczba rdzeni / wątków: 8/16
    Pamięć RAM: 32 GB
    Net sprawdzam, ping 52, prędkość download 20 Mbps / 10.02 Mbps

    Dzisiaj na igrzyskach coś pięknego, zdolek się nie dało zobaczyć przed (5x restart przeglądarki, bo się blokowała), nie wiem kiedy tura leci, bo nie kręci się ładowanie, tylko gra normalnie pracuje, a dowiaduje się o końcu tury przez f5 jak już moja poleciała xD Coś pięknego, nie wiem albo to łącze zbyt powolne, albo kompa za 8k muszę wymienić na jakiś mocniejszy, bo mfo nie może ogarnąć

    A może to takie próby że muszę doinstalować jeszcze ze dwie przeglądarki i testować?

  10. #25
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Ja mam kompa o parametrach:
    Procesor Intel Core i7-11800H
    Taktowanie procesora (bazowe/turbo): 2.3 GHz / 4.6 GHz
    Liczba rdzeni / wątków: 8/16
    Pamięć RAM: 32 GB
    Net sprawdzam, ping 52, prędkość download 20 Mbps / 10.02 Mbps

    Dzisiaj na igrzyskach coś pięknego, zdolek się nie dało zobaczyć przed (5x restart przeglądarki, bo się blokowała), nie wiem kiedy tura leci, bo nie kręci się ładowanie, tylko gra normalnie pracuje, a dowiaduje się o końcu tury przez f5 jak już moja poleciała xD Coś pięknego, nie wiem albo to łącze zbyt powolne, albo kompa za 8k muszę wymienić na jakiś mocniejszy, bo mfo nie może ogarnąć

    A może to takie próby że muszę doinstalować jeszcze ze dwie przeglądarki i testować?
    żeby grać w mfo musisz mieć internet nasa bo światłowód i laptop do grania za 5k to za mało

    Ktoś zamierza coś w ogóle w tym kiernku robić? temat wisi 2 miesiące a jest jeszcze gorzej niż było.
    Wcześniej to mi zacinało jak licznik zszedł do 1 sekundy a teraz? jest to co ture/dwie w losowych momentach walczę z kimś wykonuje ruch kręci się klepsydra klikam f5 to zanim się załaduje mijają 2 tury, a nieraz jest tak że nawet i f5 nie chce się załadować i trzeba zmieniać wyłączyć i włączyć przeglądarkę.
    Dzisiaj podczas 1 walki z farbenem kliknąłem jakieś 20-30 razy f5 i co najmniej 5 razy zmieniałem przeglądarkę, super się walczy polecam

  11. #26
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Niech wprowadzą kolejny limit na ame by się gra jeszcze bardziej bugowała.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  12. #27
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Ja mam kompa o parametrach:
    Procesor Intel Core i7-11800H
    Taktowanie procesora (bazowe/turbo): 2.3 GHz / 4.6 GHz
    Liczba rdzeni / wątków: 8/16
    Pamięć RAM: 32 GB
    Net sprawdzam, ping 52, prędkość download 20 Mbps / 10.02 Mbps

    Dzisiaj na igrzyskach coś pięknego, zdolek się nie dało zobaczyć przed (5x restart przeglądarki, bo się blokowała), nie wiem kiedy tura leci, bo nie kręci się ładowanie, tylko gra normalnie pracuje, a dowiaduje się o końcu tury przez f5 jak już moja poleciała xD Coś pięknego, nie wiem albo to łącze zbyt powolne, albo kompa za 8k muszę wymienić na jakiś mocniejszy, bo mfo nie może ogarnąć

    A może to takie próby że muszę doinstalować jeszcze ze dwie przeglądarki i testować?
    To wygląda jak by kaidan pisał z resztą 8k za takiego kompa który zgubił kartę graficzną to trochę sporo. Według mnie problem leży w samej grze bo każdemu się czasem strona pieprzy mimo że wszystko innego na komputerze działa sam sprawdzałem.

    Pozdrawiam

  13. #28
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Z tego co udało nam się ustalić problem jest z łącznością z pewnych zakresów IP. Część osób może więc mieć problemy, gdy inne ich nie mają.
    Ma to związek z problemami sieciowymi usług firmy Cloudflare (z której korzystamy). Te problemy istnieją już od wielu dni i ostatnio wręcz się nasiliły.
    Same serwery gry obsługują wszystkie zapytania sprawnie, ale część z nich po prostu do serwera nie dociera lub dociera z bardzo dużymi opóźnieniami (odfiltrowane/zablokowane przez systemy cloudflare).
    Cloudflare obiecuje, że "walczy" z problemami, kilkukrotnie problem miał być już usunięty, dziś w nocy miały być przeprowadzone gruntowne prace konserwacyjne, które miały poprawić sytuację.

    Dzisiaj jednak nadal jest komunikat o możliwych problemach "Network Performance Issues" na https://www.cloudflarestatus.com/

    Jest to ten typ problemów, na który my mamy bardzo ograniczony wpływ. Z usług CF nie chcemy rezygnować.
    Przepraszamy za niedogodności.

    ====
    W celu zweryfikowania czy to jest właśnie ten problem można stojąc AFK na mapie w chrome wcisnąć f12 (otworzą się narzędzia deweloperskie) i wybrać zakładkę "network" i potem "fetch/xhr".
    Normalny status odpowiedzi na zapytania to kod 200 i czasy w granicach 70-150 ms. Jeśli tam co jakiś czas pojawiają się odpowiedzi o kodzie 502 czy trwające 2-3 sekundy to znaczy, że to jest ten problem.

    Przykład poprawnego działania poniżej:
    (w tej chwili u mnie)
    Nazwa:  Image2.png
Wyświetleń: 248
Rozmiar:  25.6 KB

  14. #29
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    102
    Grać się nie da przez to wywalanie i blokowanie powrotu przez kilka minut.

  15. #30
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Czasami gra sie wywala :/ mam wrażenie, że to nie naprawiło problemu.
    Welcome to my world.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •