Strona 13 z 19 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 195 z 283

Temat: Bartolome i inne zjawiska pogodowe

  1. #181
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    278
    Ja mysle ze wystarczy wrocic do default Amaterasu, wylaczyc ten glupi czas respu i wlaczyc bojki. Skoro na innych globalach bojki sa wlaczone to po co upraszczac gre dla grupy randomow co wzieli skrypt z forum ktory wrzucil kim chi przed usunieciem

  2. #182
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    170
    Ja się wciąż zastanawiam, dlaczego w życie weszła propozycja dotycząca nerfu AP'u, mimo, że większość graczy była na NIE w ankiecie dotyczącej tej propozycji, a sam jej twórca chwilę później się skasował.

  3. #183
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    125
    Cytat Napisał Toshiro Zobacz post
    No to jak losowanie jest 10 osób na jedną amę, to niepotrzebny teraz jest ten timer 2 minutowy...
    No nie bo to jest po to żeby osoba musiała chociaż te dwie minuty poczekać (po to jest timer żeby nikt nie musiał czekać aż się zrespi, tak jak jest to na innych globalach)


    Cytat Napisał RaZoR Zobacz post
    Ja mysle ze wystarczy wrocic do default Amaterasu, wylaczyc ten glupi czas respu i wlaczyc bojki. Skoro na innych globalach bojki sa wlaczone to po co upraszczac gre dla grupy randomow co wzieli skrypt z forum ktory wrzucil kim chi przed usunieciem
    Po to aby była większa "konkurencja" nie mnie to oceniać czy to dobrze że w tą stronę idzie gra. Fajnie że dodali to losowanie


    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Ja się wciąż zastanawiam, dlaczego w życie weszła propozycja dotycząca nerfu AP'u, mimo, że większość graczy była na NIE w ankiecie dotyczącej tej propozycji, a sam jej twórca chwilę później się skasował.
    Było mówione wielokrotnie w innych postach. Taki miał być balans to tak zrobili. Nic dziwnego że większość była na nie skoro na tym najbardziej korzystali.
    Miłego dnia

  4. #184
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    262
    Ogólnie to ja bym się nie spodziewał żadnych zmian (utrudniających rozgrywkę) na amaterau, dlaczego? Za długo jest stan rzeczy z podniesionym dropem i brakiem bójek.

    Obecnie nie ma żadnej rywalizacji, wszystko jest oparte na losowości systemu. To co się dzieje to jakaś abstrakcja, kiedyś nikomu nie przeszkadzało że coś się dzieje, czy to negatywnego czy pozytywnego i administracja pozostawała niewzruszona tym jak ludzie rywalizują na wszystkie sposoby.

    Nawet nie ma co dyskutować gra idzie w kierunki wyłączenia rywalizacji + ułatwianiu ile się da (chociaż nawet mimo tego że ama osłabiona o 20%? wciąż jest wyzwaniem co jest bekowe, bo dla dobrze przygotowanych 65 lvli za Devos nie była), to jest gra dla dzieci, i faktycznie coraz bardziej idzie w tym kierunku - poziom rozgrywki spada, efford jaki trzeba włożyć spada, dobrze że nie ma NPC w mieście co rozdaje EQ +8 za darmo i gemy.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Ja się wciąż zastanawiam, dlaczego w życie weszła propozycja dotycząca nerfu AP'u, mimo, że większość graczy była na NIE w ankiecie dotyczącej tej propozycji, a sam jej twórca chwilę później się skasował.
    Nie tylko propozycja nerfu AP, przecież kiedyś na bossach i mini np. bosnus za MF do expa działał, teraz już nie działa. To czego chcą gracze to jedno, decyduje ostatecznie administracja.

    - - - - - - - - - -

    Dodam tylko że w tej grze punkt widzenia zmienia się z dnia na dzień, kilka dni temu było podejście:
    - ułatwić wbicie pożeracza,
    Obecne podejście:
    - wszystko losować, kto złapał, kto wbija.

    Trochę śmieszne jaki impact na całą rozgrywkę w świątyni wywołał dosłownie jeden post bo ktoś zaczął sobie nabijać ochro pojedynkami. To pokazuje, że nie ma planu na rozgrywkę i to że rozgrywka nie jest ustawiana pod graczy tylko pod zniechęcanie graczy do rywalizacji i to administracja pcha w tym kierunki, 20 graczy chce rywalizować, administracja mówi "system Wam polosuje".
    Ostatnio edytowane przez Sensei Sonquar ; 23-08-2023 o 15:52

  5. #185
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    170
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Ogólnie to ja bym się nie spodziewał żadnych zmian (utrudniających rozgrywkę) na amaterau, dlaczego? Za długo jest stan rzeczy z podniesionym dropem i brakiem bójek.

    Obecnie nie ma żadnej rywalizacji, wszystko jest oparte na losowości systemu. To co się dzieje to jakaś abstrakcja, kiedyś nikomu nie przeszkadzało że coś się dzieje, czy to negatywnego czy pozytywnego i administracja pozostawała niewzruszona tym jak ludzie rywalizują na wszystkie sposoby.

    Nawet nie ma co dyskutować gra idzie w kierunki wyłączenia rywalizacji + ułatwianiu ile się da (chociaż nawet mimo tego że ama osłabiona o 20%? wciąż jest wyzwaniem co jest bekowe, bo dla dobrze przygotowanych 65 lvli za Devos nie była), to jest gra dla dzieci, i faktycznie coraz bardziej idzie w tym kierunku - poziom rozgrywki spada, efford jaki trzeba włożyć spada, dobrze że nie ma NPC w mieście co rozdaje EQ +8 za darmo i gemy.

    - - - - - - - - - -



    Nie tylko propozycja nerfu AP, przecież kiedyś na bossach i mini np. bosnus za MF do expa działał, teraz już nie działa. To czego chcą gracze to jedno, decyduje ostatecznie administracja.

    - - - - - - - - - -

    Dodam tylko że w tej grze punkt widzenia zmienia się z dnia na dzień, kilka dni temu było podejście:
    - ułatwić wbicie pożeracza,
    Obecne podejście:
    - wszystko losować, kto złapał, kto wbija.

    Trochę śmieszne jaki impact na całą rozgrywkę w świątyni wywołał dosłownie jeden post bo ktoś zaczął sobie nabijać ochro pojedynkami. To pokazuje, że nie ma planu na rozgrywkę i to że rozgrywka nie jest ustawiana pod graczy tylko pod zniechęcanie graczy do rywalizacji i to administracja pcha w tym kierunki, 20 graczy chce rywalizować, administracja mówi "system Wam polosuje".
    To się nazywa mieć impact na grę, co nie?

  6. #186
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    262
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    To się nazywa mieć impact na grę, co nie?
    To od czego się zaczęło to jedno i dość mocno to spłaszczyłem (tak czułem że zaraz się odezwiesz, bo tak jak mówiłem - gra dla dzieci, dzieci się cieszą ze zmian), ale chodzi o całokształt, jak lekkie jest podejście do sposobu zmiany rozgrywki, jak płynnie przeszło z małej nieprawidłowości do dużej zmiany.

    Już kiedyś była podobna sytuacja gdzie:
    - Pstrong sabotował ame (bo taki miał kaprys)
    odpowiedź administracji:
    - saboty to element rozgrywki, musicie się dogadać.

    - - - - - - - - - -

    + dużej ilości graczy zmiany się nie podobają i jak to schodzi na poboczny tor. Ja mam czasem wrażenie jakby administracja (oczywiście nie chce tu nikogo obrazić) robiła to dla totalnej beki, na zasadzie "patrzcie jak zmieniamy, a oni się wkurzają, hehe". Już chyba lepszym sposobem byłaby możliwość zrobienia dwóch światów gdzie istniałaby opcja płynnego przechodzenia między nimi, coś na zasadzie:
    1. Dane do logowania
    2. Wybierasz świat:
    a) z bójkami, rywalizacją - większy drop,
    b) bez bójek, niska rywalizacja - średni drop,
    c) bez bójek, losowość - najniższy drop rate,
    3. Wybór postaci.

    Z totalnie czystej ciekawości mnie interesuje, jakie światy byłyby bardziej oblegane.

  7. #187
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    170
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    To od czego się zaczęło to jedno i dość mocno to spłaszczyłem (tak czułem że zaraz się odezwiesz, bo tak jak mówiłem - gra dla dzieci, dzieci się cieszą ze zmian), ale chodzi o całokształt, jak lekkie jest podejście do sposobu zmiany rozgrywki, jak płynnie przeszło z małej nieprawidłowości do dużej zmiany.

    Już kiedyś była podobna sytuacja gdzie:
    - Pstrong sabotował ame (bo taki miał kaprys)
    odpowiedź administracji:
    - saboty to element rozgrywki, musicie się dogadać.

    - - - - - - - - - -

    + dużej ilości graczy zmiany się nie podobają i jak to schodzi na poboczny tor. Ja mam czasem wrażenie jakby administracja (oczywiście nie chce tu nikogo obrazić) robiła to dla totalnej beki, na zasadzie "patrzcie jak zmieniamy, a oni się wkurzają, hehe". Już chyba lepszym sposobem byłaby możliwość zrobienia dwóch światów gdzie istniałaby opcja płynnego przechodzenia między nimi, coś na zasadzie:
    1. Dane do logowania
    2. Wybierasz świat:
    a) z bójkami, rywalizacją - większy drop,
    b) bez bójek, niska rywalizacja - średni drop,
    c) bez bójek, losowość - najniższy drop rate,
    3. Wybór postaci.

    Z totalnie czystej ciekawości mnie interesuje, jakie światy byłyby bardziej oblegane.
    No cóż, sami sobie jesteście winni, gdybyście nie pajacowali, tylko grali normalnie, to zmiany nie byłyby potrzebne i odkrywanie totalnie op taktyki (prot po pojedynku) nie musiałoby być nerfione, z fartem i miłego popołudnia byczku

    - - - - - - - - - -

    Podkreślę, że gdyby nie wasze, ale w szczególności twoje zachowanie, to ten post nawet by nie powstał

    - - - - - - - - - -

    Teraz to ty i kilku twoich kolegów zachowujecie się jak ,,pstrong'' zamiast schować ego w kieszeń i się dogadać.

  8. #188
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    262
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    No cóż, sami sobie jesteście winni, gdybyście nie pajacowali, tylko grali normalnie, to zmiany nie byłyby potrzebne i odkrywanie totalnie op taktyki (prot po pojedynku) nie musiałoby być nerfione, z fartem i miłego popołudnia byczku

    - - - - - - - - - -

    Podkreślę, że gdyby nie wasze, ale w szczególności twoje zachowanie, to ten post nawet by nie powstał

    - - - - - - - - - -

    Teraz to ty i kilku twoich kolegów zachowujecie się jak ,,pstrong'' zamiast schować ego w kieszeń i się dogadać.
    Ego? Przecież tu nie chodzi o ego, tylko zwyczajne chamstwo za które z resztą dostałeś chyba ostatnio bana, kierujesz epitety niemal w każdego i zbierasz żniwo swoich "prac".

    A kto napisał post, ja? Nie wszystko co piszę i robię kręci się wokół Ciebie, już to nie jednokrotnie pisałem.

    Prosiłbym admina o usunięcie offtopic.

    - - - - - - - - - -

    Dalej nie komentuje i Ty też możesz wstrzymać się od głosu, możesz się wybielać że niby nikogo nie wyzywasz ale to nie ma większego znaczenia.

  9. #189
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    278
    Pamietam jeszcze jak byla rywalizacja pod artefakt z wendigo, sam zrobilem placz na forum to co mi administracja odpisala ze bojki/samoboje to element gry i trudno bedzie tak jak jest po czym dodali ze do pierwszych 3 wendigo jest pomoc zeby ludzie do questa ubili. Skoro dodaliscie takie zmiany do Amaterasu to moze czas zrobic podobny rework na necronie i wendigo zeby te wszystkie globale byly fer?

  10. #190
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    268
    Cytat Napisał RaZoR Zobacz post
    Pamietam jeszcze jak byla rywalizacja pod artefakt z wendigo, sam zrobilem placz na forum to co mi administracja odpisala ze bojki/samoboje to element gry i trudno bedzie tak jak jest po czym dodali ze do pierwszych 3 wendigo jest pomoc zeby ludzie do questa ubili. Skoro dodaliscie takie zmiany do Amaterasu to moze czas zrobic podobny rework na necronie i wendigo zeby te wszystkie globale byly fer?
    Jak najbardziej się zgadzam. Totalnie nie rozumiem czemu necron został tak zaniedbany mimo że są oba globale zaliczane do devos.
    Jedyna różnica to taka że necron ma nie wiem ile (5/6 miejsc respu) natomiast ama ma jedno takie miejsce.
    poziom trudności podobny chociaż necron mogłby zostać trochę "podkręcony" bo go idzie zabić solo.

  11. #191
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    262
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Jak najbardziej się zgadzam. Totalnie nie rozumiem czemu necron został tak zaniedbany mimo że są oba globale zaliczane do devos.
    Jedyna różnica to taka że necron ma nie wiem ile (5/6 miejsc respu) natomiast ama ma jedno takie miejsce.
    poziom trudności podobny chociaż necron mogłby zostać trochę "podkręcony" bo go idzie zabić solo.
    Ja to myślę, że powinniśmy wszystkie globale respić w jednym miejscu, wszystkie osłabić (co Ty Barto jakie podkręcić, Ama przecież już nie jest poziomu Devos bliżej jej do Eliar po nerfach), wyłączyć bójki, wyłączyć KG, wyłączyć Igrzyska, dodać drop na każdym globalu więcej EQ, AP i golda, złoty pył i energetyki, na koniec napisać wiadomość podczas wejścia do gry "witaj w Utopii" i zostaną tylko Ci którzy lubią hazard, bo przecież teraz będzie ruletka w grze.

    Nikt nie patrzy na to co gracze mówią, więc niech każdy czuje się bezpiecznie w grze po co jakaś rywalizacja

  12. #192
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    606
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Ja to myślę, że powinniśmy wszystkie globale respić w jednym miejscu, wszystkie osłabić (co Ty Barto jakie podkręcić, Ama przecież już nie jest poziomu Devos bliżej jej do Eliar po nerfach), wyłączyć bójki, wyłączyć KG, wyłączyć Igrzyska, dodać drop na każdym globalu więcej EQ, AP i golda, złoty pył i energetyki, na koniec napisać wiadomość podczas wejścia do gry "witaj w Utopii" i zostaną tylko Ci którzy lubią hazard, bo przecież teraz będzie ruletka w grze.

    Nikt nie patrzy na to co gracze mówią, więc niech każdy czuje się bezpiecznie w grze po co jakaś rywalizacja
    Może będzie w scythe stacjonarny albo oba warianty (oczywiście stacjonarny jak amaterasu pewnie będzie bez bójek i przyjemna walka). Nie liczę że global o którego będzie się dało powalczyć będzie mieć lepszy drop niż ten na którym jedyną formą rywalizacji (o ile można to tak nazwać) będzie opierać się na no-livieniu.

    Miło by było zobaczyć na amie znowu za walkę ponad 5k ap a nie 4k z hakiem, moim zdaniem ten pyłek nie wynagradza w żadnym stopniu tego że ciężko jest wbić do walki.

    Apropo eventów to powinny być dawno zamknięte.
    Jedyna rywalizacja jaka została w grze to arena i KG ewentualnie jak ktoś chce się bić przeciwko testerom.
    Nawet igrzyska nie wymagają rywalizacji, od tak nasyłasz kilka sabotow bo każdy chodzi w czwórkach i koniec. Chociaż to trochę niesprawiedliwe że gdzieś można sabotować a gdzieś już nie (może to przez to że ktoś inny na tym korzysta?)

    Tak jak ludzie przestali chodzić na iś po przywróceniu sabotow z którymi dzielnie twórcy walczyli przez rok, tak można nie bić amaterasu jak ta zmiana jest twoim zdaniem tak upierdliwa, najwyżej co zostanie zmienione z tej promocji to pewnie zniknie pyłek a reszta zmian zostanie, ewentualnie jeszcze losowi pomocnicy.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  13. #193
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    170
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Ja to myślę, że powinniśmy wszystkie globale respić w jednym miejscu, wszystkie osłabić (co Ty Barto jakie podkręcić, Ama przecież już nie jest poziomu Devos bliżej jej do Eliar po nerfach), wyłączyć bójki, wyłączyć KG, wyłączyć Igrzyska, dodać drop na każdym globalu więcej EQ, AP i golda, złoty pył i energetyki, na koniec napisać wiadomość podczas wejścia do gry "witaj w Utopii" i zostaną tylko Ci którzy lubią hazard, bo przecież teraz będzie ruletka w grze.

    Nikt nie patrzy na to co gracze mówią, więc niech każdy czuje się bezpiecznie w grze po co jakaś rywalizacja
    Ale co ty piszesz o rywalizacji, nie wiesz co znaczy definicja tego wyrazu, zamiast się lać o globala, to relogujesz i wbijasz drugą postacią przecież na amę, czy cokolwiek innego, zastanów się o czym wgl piszesz i radziłbym przestać się kompromitować

  14. #194
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    102
    Niech zrobią takiego mini bossa jak Amaterasu tylko żeby było bez limitu graczy w drużynie. Wtedy nikt się nie obrazi że nie może wejść do walki. Ja na pewno bym się nie obraziła

    - - - - - - - - - -

    Wtedy to dopiero byłaby kraina mlekiem i miodem płynąca

  15. #195
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    262
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Ale co ty piszesz o rywalizacji, nie wiesz co znaczy definicja tego wyrazu, zamiast się lać o globala, to relogujesz i wbijasz drugą postacią przecież na amę, czy cokolwiek innego, zastanów się o czym wgl piszesz i radziłbym przestać się kompromitować
    Ciebie złapać ciężko bo albo ochrona z pojedynku, albo z bójki, a jak nie miałeś ochro to na sekundy logowałeś, jakie szanse po moim relogu miałem na wbicie jak ktoś nie miał akceptacji pomocy, a było kilka osób?

    Kompromitacja? Największą kompromitacją jest wyzywanie ludzi w gierce internetowej i wyładowywanie na nich emocji, no można jeszcze multikonto stworzyć w mfo żeby móc dostać się na discorda z którego Cię wywalili (bo tam musi być pokazane konto z którego się gra), a to dopiero efford.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •