Strona 10 z 19 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 150 z 283

Temat: Bartolome i inne zjawiska pogodowe

  1. #136
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Siema czemu nie ma bójek na amaterasu jako stary niewyżyty gracz bardzo mnie to boli, że nie mogę zastosować dominacji genetycznej nad moimi rywalami i wysłać ich taryfą prosto do Devos. Proszę o naprawienie tego błędu bo aż mi piana leci z pyska bo nie mogę nikogo bić a mam problemy z agresją i muszę się wyładować na innych dzięki pozdrawiam
    Moja pierwsza świadomość - piętnastak (piętnastak)
    Mam przed sobą jeszcze wiele, rola w tym własna (w tym)
    Mam przed sobą jeszcze wiele, ale zrobić jak mam (ja)
    Jestem w dupie, gdzieś na wiosce, z dala od miasta
    Dosyć mam fleszy, dosyć twarzy na melanżach (brrr)
    Dosypali jej do drinka, i wyszła prawda
    W koło ostry melanż, tak mi minął osiemnastak
    Tak mi minął osiemnastak
    Woaaah, jestem śliczny
    Naprawdę wiem co się dzieje, nie jestem naiwny (nie)
    Ale mam blizny (woaaah)

  2. #137
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182
    Czemu pożeracz jest do 10 am tylko? Teraz znów będą wbijać najszybsi i znów saboty będą
    A i nie ma bójek nadal mimo, że 80% osób bijących aktualnie amaterasu biło ją wcześniej

  3. #138
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Równie dobrze mogli by zrobić, że zawsze łapanie daje kontrolę nad tym kogo się dodaje (bez względu czy pożeracz czy nie), by ludzie stali ekipami ale znowu byłby lament że ktoś nie handluje złapaniami lub jest mniej lubiany i go nikt nie dodaje.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  4. #139
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    Cytat Napisał EmiLowaTy Zobacz post
    Czemu pożeracz jest do 10 am tylko? Teraz znów będą wbijać najszybsi i znów saboty będą
    A i nie ma bójek nadal mimo, że 80% osób bijących aktualnie amaterasu biło ją wcześniej
    Nie pożeracz lecz nowicjusz co do wbijania to nikomu nie dogodzisz, albo kogoś nie dodają albo ktoś wbija za wolno.... nie ma sprawiedliwości. Dodam tylko że jest limit 4 amaterasu na konto. A więc Ci najszybsi jak i Ci co biją w nocy będą na limicie.
    Co do nowych osób przyszło pełno nowych a że większość graczy ją biło wcześniej to normalne że nie ma samych nowych osób na tym.
    Miłego dnia

  5. #140
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    119
    Jeszcze zróbcie takie coś jak w margonem, że jak łapiesz bossa to masz na to do 5 sekund zanim zacznie się walka i każdy kto w ciągu tego czasu kliknie jest losowany do złapania a nie że 30 osób przez okrągłe 3 minuty biega w tę i spowrotem bo to trochę komicznie wygląda
    This is a certified hood classic

  6. #141
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Nazwa:  12.PNG
Wyświetleń: 197
Rozmiar:  156.3 KB

    Proponuję przywrócenie starego limitu, nowy ciągle się buguje i co jakiś czas ktoś może ubić więcej niż 4 co było już zgłaszane kilka razy.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  7. #142
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2020
    Postów
    73
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Nazwa:  12.PNG
Wyświetleń: 197
Rozmiar:  156.3 KB

    Proponuję przywrócenie starego limitu, nowy ciągle się buguje i co jakiś czas ktoś może ubić więcej niż 4 co było już zgłaszane kilka razy.
    A przypadkiem pomoce po wbiciu z akceptacji nie liczą się do limitu?

  8. #143
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    Problem w tym że tutaj żadna postać która łapała Amaterasu nie liczyła się jako nowicjusz.
    Miłego dnia

  9. #144
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2020
    Postów
    73
    Cytat Napisał DawidXD Zobacz post
    Problem w tym że tutaj żadna postać która łapała Amaterasu nie liczyła się jako nowicjusz.
    A no zapomniałem że zmieniono z 100 na 10 zatem faktycznie z tym limitem jest problem

  10. #145
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Ja za to tobie napisałem już, co ci proponuję.
    Tak, wiele rzeczy, wielu graczom proponowałeś, wiele rzeczy też życzyłeś, ale tylko poza grą / na chacie pw (mi żebym się powiesił na gałęzi. i nie, nie mam screena). Nikt nic już nie zgłasza do Tomiego, bo zwyczajnie nie ma w związku z tym żadnych konsekwencji. Często też zdarza Ci się prosić ludzi o adres.

    Chociaż czasem i w walce Ci się wymsknie
    https://s1.mfo3.pl/game/details.php?bid=bff765dee

    Twoje zachowanie pozostawia wiele do życzenia, a taka uroda tej gry i administracji że nie masz żadnych konsekwencji wynikających z tego tytułu, jedyne co to w ramach rewanżu dostajesz saboty na amie o które płaczesz. Teraz do żalów przyłączył się koordynator, któremu dopiero co sabotowałeś Wendiego za bójki na amie, a teraz będzie Cię bronić.

    Z drugiej strony - nikt jakoś Cie nie wyzywał i nie wysyłał życzeń jakie sam rozsyłasz, jak wymyśliłeś sobie poddawać solo / sabotować Wendiego za bójki (które są częścią gry?), bo każdy traktuje grę jak grę.

  11. #146
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Tak, wiele rzeczy, wielu graczom proponowałeś, wiele rzeczy też życzyłeś, ale tylko poza grą / na chacie pw (mi żebym się powiesił na gałęzi. i nie, nie mam screena). Nikt nic już nie zgłasza do Tomiego, bo zwyczajnie nie ma w związku z tym żadnych konsekwencji. Często też zdarza Ci się prosić ludzi o adres.

    Chociaż czasem i w walce Ci się wymsknie
    https://s1.mfo3.pl/game/details.php?bid=bff765dee

    Twoje zachowanie pozostawia wiele do życzenia, a taka uroda tej gry i administracji że nie masz żadnych konsekwencji wynikających z tego tytułu, jedyne co to w ramach rewanżu dostajesz saboty na amie o które płaczesz. Teraz do żalów przyłączył się koordynator, któremu dopiero co sabotowałeś Wendiego za bójki na amie, a teraz będzie Cię bronić.

    Z drugiej strony - nikt jakoś Cie nie wyzywał i nie wysyłał życzeń jakie sam rozsyłasz, jak wymyśliłeś sobie poddawać solo / sabotować Wendiego za bójki (które są częścią gry?), bo każdy traktuje grę jak grę.
    Ale o czym ty piszesz? xDD
    Jeśli gdzieś cię bezpośrednio zwyzywałem, to poproszę screena, a nie jakieś wysyłanie raportu, gdzie piszę zdanie twierdzące, że psy daje się do boba. Proszę też nie dopowiadać sobie o jakimś wieszaniu na gałęzi i nie przestawiać faktów, gdyż ,,moje zachowanie'' jest odpowiedzią na waszą pajacerkę na amie, a nie na odwrót a twoja powyższa wypowiedź jest tak samo prawdziwa jak to, że nigdy nie wziąłem cię na sos do walki.

    Nie sabotowałem wendigo żadnemu koordynatorowi, tylko suczakowi. Wendigo też nie poddawałem za żadne bójki, tylko za saboty na amie

    - - - - - - - - - -

    Tak więc proszę więcej nie rozprzestrzeniać fałszywych informacji lub informacji bez dowodów na forum, gdyż jest to zwykłe pomówienie.
    Ostatnio edytowane przez Varvinex ; 27-07-2023 o 20:56

  12. #147
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Ale o czym ty piszesz? xDD
    Jeśli gdzieś cię bezpośrednio zwyzywałem, to poproszę screena, a nie jakieś wysyłanie raportu, gdzie piszę zdanie twierdzące, że psy daje się do boba. Proszę też nie dopowiadać sobie o jakimś wieszaniu na gałęzi i nie przestawiać faktów, gdyż ,,moje zachowanie'' jest odpowiedzią na waszą pajacerkę na amie, a nie na odwrót ''

    Nie sabotowałem wendigo żadnemu koordynatorowi, tylko suczakowi. Wendigo też nie poddawałem za żadne bójki, tylko za saboty na amie

    - - - - - - - - - -

    Tak więc proszę więcej nie rozprzestrzeniać fałszywych informacji lub informacji bez dowodów na forum, gdyż jest to zwykłe pomówienie.
    Jakbym był jedyną osobą która Cię sabotuje / łapię można by to uznać za pomówienie, jednak nie bez powodu kilka osób nawet takich, które były wobec Ciebie neutralne, a wręcz przyjazne ma teraz do Ciebie jakiś problem.

    Jak wspomniałem screenów co pisałeś / piszesz nie robię z prostej przyczyny - Tomi raczej nie reaguje na takie zachowanie i niekoniecznie ktoś chce spamować mu skrzynkę.

    https://mfo3.pl/r/b01ba87b9
    Dobrze powiedziane czyli YouMustDie nie sabotował Amaterasu Denolowi tylko Tobie, czyli skoro straszysz ludzi że bany polecą to Ty też (w sumie to zaraz połowa gry dostanie) dostaniesz za sabotowanie Suczka? W sumie dobrze że w taki sposób to ująłeś xD

    - - - - - - - - - -

    PS. Nie musisz już tematu odbijać, wszystko bardzo ładnie objaśniłeś.
    Chociaż z mojej perspektywy to Tomi powinien jasno wyrazić opinie na temat:
    - toksycznego zachowania w tym na serwisach zewnętrznych, jeśli można jasno powiązać konto dc z mfo, konto na fb z mfo,
    - sabotów - tutaj raczej już stanowisko Tomiego jest jednoznaczne, ale Denol włączył się do zabawy więc nic nie wiadomo

  13. #148
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Jakbym był jedyną osobą która Cię sabotuje / łapię można by to uznać za pomówienie, jednak nie bez powodu kilka osób nawet takich, które były wobec Ciebie neutralne, a wręcz przyjazne ma teraz do Ciebie jakiś problem.

    Jak wspomniałem screenów co pisałeś / piszesz nie robię z prostej przyczyny - Tomi raczej nie reaguje na takie zachowanie i niekoniecznie ktoś chce spamować mu skrzynkę.

    https://mfo3.pl/r/b01ba87b9
    Dobrze powiedziane czyli YouMustDie nie sabotował Amaterasu Denolowi tylko Tobie, czyli skoro straszysz ludzi że bany polecą to Ty też (w sumie to zaraz połowa gry dostanie) dostaniesz za sabotowanie Suczka? W sumie dobrze że w taki sposób to ująłeś xD

    - - - - - - - - - -

    PS. Nie musisz już tematu odbijać, wszystko bardzo ładnie objaśniłeś.
    Chociaż z mojej perspektywy to Tomi powinien jasno wyrazić opinie na temat:
    - toksycznego zachowania w tym na serwisach zewnętrznych, jeśli można jasno powiązać konto dc z mfo, konto na fb z mfo,
    - sabotów - tutaj raczej już stanowisko Tomiego jest jednoznaczne, ale Denol włączył się do zabawy więc nic nie wiadomo

    xDDDD powiążmy konto mfo z dowodami osobistymi od razu

    Sabotowanie wendigo, na którym nie ma żadnego eventu, a Amaterasu, na którym trwa promocja i uczęszcza na to połowa graczy mfo, to różnica mój (nie)drogi.
    Oczywiście, że nie jesteś jedyną osobą, która mnie sabotuje, sam nie dawałeś rady, to poprosiłeś swoich 4 kolegów do pomocy Wszyscy, którzy mają do mnie ,,problem'' są od ciebie, także..., wniosek nasuwa się sam.

    - - - - - - - - - -

    Tak więc nie narzekaj na moje zachowanie, bo wygląda to tak, jakbym robił to bez powodu i że to ty jesteś tutaj pokrzywdzony, a nie sprawcą całego zamieszania.

  14. #149
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    xDDDD powiążmy konto mfo z dowodami osobistymi od razu

    Sabotowanie wendigo, na którym nie ma żadnego eventu, a Amaterasu, na którym trwa promocja i uczęszcza na to połowa graczy mfo, to różnica mój (nie)drogi.
    Oczywiście, że nie jesteś jedyną osobą, która mnie sabotuje, sam nie dawałeś rady, to poprosiłeś swoich 4 kolegów do pomocy Wszyscy, którzy mają do mnie ,,problem'' są od ciebie, także..., wniosek nasuwa się sam.

    - - - - - - - - - -

    Tak więc nie narzekaj na moje zachowanie, bo wygląda to tak, jakbym robił to bez powodu i że to ty jesteś tutaj pokrzywdzony, a nie sprawcą całego zamieszania.
    1. No Tobie takie powiązanie nie pasuje, bo wtedy byłoby ciężko ludzi obrażać, więc fakt lepiej nie wprowadzać xD
    2. Na amaterasu nie ma eventu - Tomi robi testy żeby sprawdzić jak będzie wyglądała rozgrywka, zainteresowanie, zapewne też saboty, itd.
    3. Nikogo nie trzeba prosić, myślisz że ja spamię do kogokolwiek o cokolwiek, swoim zachowaniem "zachęcasz ludzi" do takiego a nie innego podejścia.
    Jak pewna osoba powiedziała: zniechęcasz ludzi do bicia np. z Damianem i Dawidem mini po czym sam z nimi coś codziennie bijesz, więc z ciekawości nie dodała Cię na SOS na amie i co? Nagle została nazwana pieskiem senseia. Także to nie tak że oni są ze mną - raczej przeciwko Tobie.
    4. Nie wiem czemu ktokolwiek pisze że ktoś jest ode mnie, bo co, bo sabotuje / bije Ciebie? Każdy ma swój rozum, a co to moja mafia i jestem Ojcem Chrzestnym, mogę im kazać? Jak widzisz sami chcą, sabotują bo chcą i przedkładają trolowanie Ciebie nad drop.

    Ja? Ja nie jestem pokrzywdzony po czym wnosisz że tak jest? Mi nie przeszkadzają ani saboty, ani bójki, gram w grę i nikogo nie wyzywam pod wpływem emocji xD

  15. #150
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Jak wspomniałem screenów co pisałeś / piszesz nie robię z prostej przyczyny - Tomi raczej nie reaguje na takie zachowanie i niekoniecznie ktoś chce spamować mu skrzynkę.
    Generalnie jak zrobisz osobny temat i faktycznie ziomek jest toxic a masz na to wystarczająco dowodów (no parę/paręnaście osób musiałoby zarzucić jakimś ss) to myślę że prędzej czy później Tomi zareaguje i przynajmniej ostrzegawcze 3 dni dostanie. Na mnie kiedyś Atronis i chyba Rumpel założyli takie tematy jak parę lat temu mnie ponosiło to nie powiem najpierw 3 a potem 7 dni chyba dostałem. No tylko to są skrajne przypadki jak ziomek serio przesadza, a no i nie zdziwię się jak discord/fb nie miałoby żadnego znaczenia.



    róbcie co chcecie ale bójki na tej mapie muszą wrócić - nie dość że mini-boss globalny to jeszcze jedna z najbardziej uczęszczanych mapek.
    W ogóle czemu z amaterasu można dostać złoty pył a z wendigo nie?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •