Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819
Pokaż wyniki od 271 do 283 z 283

Temat: Bartolome i inne zjawiska pogodowe

  1. #271
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Cytat Napisał DawidXD Zobacz post
    Czemu Ty nie potrafisz wziąć odpowiedzialności za swoje czyny tylko zrzucasz na innych? Nikt nad Tobą nie stał i nie kazał Ci płakać. Jak wygrywał tylko Sensei i nie miałeś składu to też nasza wina? Bo ja Twoja mama a Enek tata tak? :/
    Jak nie masz nic do powiedzenia to najlepiej nic nie pisz... Pozwolę pominąć sobie fakt że jedyną osobą którą bolało wyłapywanie byłeś właśnie Ty.


    Nie nie dlatego, po prostu popierałeś wyłapywanie, doskonale pamiętam co wtedy pisałeś i jak prowokowałeś innych by Ciebie wyzywali. W przeciwieństwie do nas bo my nie popieraliśmy tego typu zagrywek i tej zmiany od samego początku. Wyłapywanie osoby która wyłapuje innych to nie jest to samo co wyłapywanie osób które chciały grać normalnie.



    Załącznik 18137 Załącznik 18138 Załącznik 18139 Załącznik 18140

    Składam propozycję usunięcia raportów ponieważ nie zgadzają się z tym co mówi wszystko wiedzący i prawdę mówiący Denol.



    Twoje argumenty tego typu jak powyżej są mega słabe. Wiem że jesteś bardzo upartą osobą, no ale jak kogoś zwyzywasz w temacie to potem nie pisz coś takiego ty tak robisz itp. skoro ktoś suwak przesunie do góry i widzi co pisałeś. Również jestem za zakończeniem tego tematu. W sumie się nie dziwię że Mordred od razu nie wchodził z Tobą w dyskusję.

    Podsumowując losowanie składów byłoby dużo lepszym systemem niż jest teraz, unikacie walk 4vs4 to was system do tego by chociaż zmuszał. Zadaj sobie pytanie czy by Ciebie nie denerwował fakt jakbyś ciągle odpadał na nierówne walki, nie kilka razy jak z Mordredem ciągle tak jak nam robiłeś. Ciekawi mnie jak szybko weszłaby zmiana która uniemożliwiałaby taki focus na jeden i ten sam skład.
    ta ta sama gadka, co na serrwerze discordowym. Weżcie sie wkońcu zamknijcie i skończcie pieprzyć głupoty.

    - - - - - - - - - -

    A po drugie moja historia iś była taka chodziłem w devos cały czas z lnd. Do czasu gdzie była kłótnia z sensejem. Sensej spowodował, że jeden raz wyszłem od nich. Wróciłem do nich, a potem znowu wyszłem przez boaa bo mnie zmanupilowali. Potem weszłem na chwilę do sojuszu z sensejem, gdzie była taka głupia zasada, że on tylko chciał wygrywać a innym wogóle nie chciał oddać kolejki. Więc też wyszłem z nienawiścią z tego sojuszu m.in. wyszli asek wolford azekami i parę osób, bo się nie podobała dyktatura senseja. Potem spróbowałem parę razy pójść z wolfem na iś troszkę powalczyliśmy i koniec. Potem pochodziłem trochę z ene bo chcialem sprobować sił w tvt ale mi też tak średnio szło. Potem koolberacja z wami co spowodowała, że straciłem bardziej do was psychę niż chęć do wygrania iś. Kiedyś musiała ta cierpliwość skończyć i poprostu powiedziałem nie i przestańcie mi pieprzyć farmazony, że płaczę. To właśnie wy każdym postem pokazujecie, że boli was, że nie wygrywaliście. Ja poszłem do ekipy do kolegów, z którymi regularnie pisze, a nie do takich osób co potrafią ciągle zwyzywać, że zły ruch.

    - - - - - - - - - -

    A po 3 nie zależy mi tak bardzo na winach na iś, tylko zależy na odbudowie cierpliwości do której was straciłem.
    A po 4 wy mnie zmusiliście, żebym z wami płakał i ten wasz płacz na mnie się udzielał, więc kiedyś musiałem opuscić randomów co potrafią tylko wyzywać

  2. #272
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    Nie masz odwagi się przyznać do tego co sam pisałeś pomimo że to jest na forum xD Jakby Tobie nie zależało na winach to byś nie płakał na wyłapywania i nie przechodził do Denola. Przypomnieć Ci jak byłeś u Senseia i płakałeś że nie oddaje winów? Bo chodziliśmy w przeciwieńśtwie do Ciebie for fun. By się potłuc normalnie, ale oczywiście Kaidan musi się popłakać o wygrane a potem napisze że go to nie obchodzi xD Zwyzywasz ludzi a potem zwalasz na byłych kolegów. Powalasz mnie swoim zachowaniem, mam warażenie jakby to było dziecko a nie dorosły facet.
    To my powinniśmy stracić do Ciebie cierpliwość a nie że Ciebie uspokajamy byś się nie przejmował, nawet za to wdzęczny nie jesteś tylko wymyślasz jakieś bzdety że wyzywamy czy spamimy na DC jak dobrze wiesz że tak nie było. Jakby tak było byś ss pokazał, jak z resztą jesteś z tego znany z wyprowadzania informacji z serwerów.

    Nazwa:  IMG_20230802_130441.jpg
Wyświetleń: 245
Rozmiar:  78.4 KB
    Faktycznie widać tutaj próby manipulacji i podburzania do płaczu.
    Nazwa:  Przechwytywanie zawartości sieci Web_30-8-2023_181939_cdn.discordapp.com.jpeg
Wyświetleń: 238
Rozmiar:  16.3 KB
    Bo to wina wszystkich innych że wyzywasz i płaczesz tylko nie Twoja. Teraz masz trudne zadanie, zastanów się kto pisze głupoty.
    Miłego dnia

  3. #273
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Denol / Damian serio zróbcie osobny temat "narzekanie na Igrzyska" i tam dyskutujcie o tych IŚ.

    Dawid / Kaidan nie wciągajcie mnie proszę w te wasze dyskusje, tak? Dziękuję.

    PS. Kaidan, bo znowu robisz z siebie ofiarę. Nie zrzucaj wiecznie winy na kogoś, dorosły z Ciebie chłop, a za każdym razem piszesz "bo ktoś zmanipulował". Nie rozumiem po co to piszesz, nie, nie zostałeś zmanipulowany, nikt Ci tu nic nie każe, sam podejmujesz za siebie decyzję, coś robisz -> są efekty. Już na wszystkich chyba narzekałeś, potem ich chwaliłeś, na końcu powiedziałeś że jednak nie są fajni, bo coś tam.

    Co chwilę zmieniasz otoczenie i ludzi i to są efekty, raz Damiany dobre, potem złe, potem znowu dobre. Enek raz dobry, potem zły, potem znowu dobry, a na końcu mówisz że Cie na EQ oskamował. Możesz mi dać ignora, bez różnicy, chcesz się obrażać to się obrażaj, jakby nie zamierzam się koncentrować na jakichś fochach.

    1. A z LND wyszedłeś bo Hydra poprosił czy Hydrei może wygrać Igrzyska kiedy Ty miałeś kolejkę? Ja pamiętam że nie zaprotestowałeś, tylko strzeliłeś focha, więc może tak nie przekręcaj faktów co?
    2. Czy ja coś komuś dyktowałem, czy ja nad kimś stałem z kijem? Pisałem że raczej chodzi o zrzeszenie ludzi z chęcią do pójścia na IŚ, bo były stałe grupy. Poza tym teraz mówisz że Ci nie zależało na winach więc na czym skoro taka nienawiść wynikła?

    Poza tym ludzie Wy dyskutujecie o przysłowiowej dyszce to jest 10 zł, co Wy myślicie że to jakiś majątek, czy te zwycięstwa na Igrzyskach to taka chwała i fame? Chodziłem, nie chodzę i jakoś żyje.
    Ostatnio edytowane przez Sensei Sonquar ; 30-08-2023 o 19:02

  4. #274
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    102
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Jumanji był z Harry'eg ale dobra nie będę się tłumaczyć, powiedziałem odkąd z nimi chodzę chcesz wymyślać tezy pod siebie by mnie obarczyć winą za to co zrobił ktoś, proszę bardzo, tylko nie wiem czemu ty odpowiedzialności za fusie oraz innych których nas wyzywali bo normalnie nie umieli wygrać w 4v4 w takim razie nie bierzesz. I kto tu jest hipokrytą? XD

    Ani ja ani enek ani kaidan ani Dawid nie mają nicku Jumanji.

    Tyle razy mówiłem odkąd z nimi chodzę a nie wcześniej na tej samej zasadzie od razu powinieneś być rozbijany odkąd do was przyszedł fusiek bo on nasyłał saboty w Devos i mogę powiedzieć jak ty że mam to gdzieś że wtedy z nim nie chodziłeś.

    Ty tylko umiesz wyzywać, napisałem jak było, nawet nie masz jak się przyznać że to ty zacząłeś jak na PW Dawidowi i kaidanowi przyznaj się że ego zostało urażone jak przegrywaliście z takimi randomami jak my, to co piszesz to jest nie dość że śmieszne to żałosne. Ty mówisz że chodzi o jumanjiego tym czasem jak fusie chciał zwerbować Mariuszkato pisał że chodzi o mnie i o Dawida.
    A Xatus słyszał wersję że chodzi o uwaga enkow,
    nawet wspólnego pretekstu nie ustaliliście co mnie bawi jak próbujesz się wybielać.
    Już lepiej byś wyszedł jakbyś się normalnie przyznał dlaczego nam pasujesz i że chodzi o głupie 20mf.
    Zrobiłeś mi tym dzień
    - - - - - - - - - -

    Jakby Cię to wyłapanie nie bolało to byś ciągle tutaj się na to nie powoływał i nie usprawiedliwiał że to co było odpowiedzią na twoje chamskie zagrywki jest usprawiedliwieniem by tak grać dalej.

    Nie musisz odpisywać i tak już kończę dyskusje z tobą, bo zaraz znowu coś zaczniesz wymyślać i mnie wyzywać a potem powiesz "kiedy Cię wyzywałem?"
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Denol / Damian serio zróbcie osobny temat "narzekanie na Igrzyska" i tam dyskutujcie o tych IŚ.

    Dawid / Kaidan nie wciągajcie mnie proszę w te wasze dyskusje, tak? Dziękuję.

    PS. Kaidan, bo znowu robisz z siebie ofiarę. Nie zrzucaj wiecznie winy na kogoś, dorosły z Ciebie chłop, a za każdym razem piszesz "bo ktoś zmanipulował". Nie rozumiem po co to piszesz, nie, nie zostałeś zmanipulowany, nikt Ci tu nic nie każe, sam podejmujesz za siebie decyzję, coś robisz -> są efekty. Już na wszystkich chyba narzekałeś, potem ich chwaliłeś, na końcu powiedziałeś że jednak nie są fajni, bo coś tam.

    Co chwilę zmieniasz otoczenie i ludzi i to są efekty, raz Damiany dobre, potem złe, potem znowu dobre. Enek raz dobry, potem zły, potem znowu dobry, a na końcu mówisz że Cie na EQ oskamował. Możesz mi dać ignora, bez różnicy, chcesz się obrażać to się obrażaj, jakby nie zamierzam się koncentrować na jakichś fochach.

    1. A z LND wyszedłeś bo Hydra poprosił czy Hydrei może wygrać Igrzyska kiedy Ty miałeś kolejkę? Ja pamiętam że nie zaprotestowałeś, tylko strzeliłeś focha, więc może tak nie przekręcaj faktów co?
    2. Czy ja coś komuś dyktowałem, czy ja nad kimś stałem z kijem? Pisałem że raczej chodzi o zrzeszenie ludzi z chęcią do pójścia na IŚ, bo były stałe grupy. Poza tym teraz mówisz że Ci nie zależało na winach więc na czym skoro taka nienawiść wynikła?

    Poza tym ludzie Wy dyskutujecie o przysłowiowej dyszce to jest 10 zł, co Wy myślicie że to jakiś majątek, czy te zwycięstwa na Igrzyskach to taka chwała i fame? Chodziłem, nie chodzę i jakoś żyje.

    Odwalcie się od Kaidana.
    Ostatnio edytowane przez Pregnant ; 30-08-2023 o 19:03

  5. #275
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    To niech on się raczej od nas odwali, mi naprawdę nie zależy na styczności z tym człowiekiem.

    - - - - - - - - - -

    Można z tymi igrzyskami nic nie robić i zakończyć temat, niech się tam dzieje co chce i tak już na to od ponad miesiąca nie chodzę i nie żałuję tej decyzji.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  6. #276
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Cytat Napisał Pregnant Zobacz post
    Odwalcie się od Kaidana.
    A co słowa że jest dorosły i odpowiada za swoje czyny to jest dowalanie się? Chyba każdy tak ma że odpowiada za siebie

  7. #277
    Denol to sie z wami ma gorzej niz Wałęsa z pisowcami
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  8. #278
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Przestańcie mnie oczerniać bo tylko tak potraficie szukałem jakieś porządnej ekipy a nie ekipe co wiecznie wyzywaja albo placza.

  9. #279
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2021
    Postów
    2
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Przestańcie mnie oczerniać bo tylko tak potraficie szukałem jakieś porządnej ekipy a nie ekipe co wiecznie wyzywaja albo placza.
    Ale jak pokazywanie argumentów to oczernianie to nie wiem w jakim świecie żyjesz xdd

  10. #280
    Użytkownik Avatar Harriours
    Dołączył
    24-10-2017
    Postów
    123
    Cytat Napisał XwkReal Adria Zobacz post
    Ale jak pokazywanie argumentów to oczernianie to nie wiem w jakim świecie żyjesz xdd
    W świecie magii.

  11. #281
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Argumenty to są takie, że zostały skasowane przez pewnych płaczków.

  12. #282
    Cytat Napisał XwkReal Adria Zobacz post
    Ale jak pokazywanie argumentów to oczernianie to nie wiem w jakim świecie żyjesz xdd
    w swoim własnym
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  13. #283
    Nie chce w kółko usuwać postów, a że syfu jest coraz więcej to temat zostaje zamknięty.

    Nie potraficie prowadzić dyskusji na poziomie, każdy kto chciał dodał swoje przemyślenia.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •