Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
12. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    3 25.00%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    5 41.67%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    2 16.67%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    2 16.67%
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Brak blokady dojścia postacią 30lv na upominek + brak bloka po przelogowaniu

  1. #1

    Brak blokady dojścia postacią 30lv na upominek + brak bloka po przelogowaniu

    W przeciwieństwie do hallowen nie ma blokady na wbijanie do globali levelowej(40lv od max LV - chyba tak słyszałem) oraz nie ma bloka po przelogowaniu na wbicie do walki co jest wykorzystywane przez niektórych testerów.
    https://mfo3.pl/r/b010f364e
    postać Horo

    P1 z uwagi na to, że działa to na szkodę innych graczy
    Ostatnio edytowane przez MasterOfPuppets ; 10-12-2021 o 02:03

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Jak dla mnie to dziwna sytuacja, że na hallowen była blokada czasowa po zalogowaniu (trochę śmieszne, logujesz się na postać z całkiem innej mapki, global obok - nie możesz wbić bo blokada czasowa) + poziomowa, a tutaj jej nagle nie ma, skoro była na poprzednim evencie to dlaczego tutaj jej nie ma?

  3. #3
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Ale przecież jest blokada czasowa po przelogowaniu się na drugą postać gdy próbujesz wbić do globala. Ja taką nie dawno miałem podajże 15 sekund.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Infinitum
    Dołączył
    03-03-2019
    Postów
    147
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Jak dla mnie to dziwna sytuacja, że na hallowen była blokada czasowa po zalogowaniu (trochę śmieszne, logujesz się na postać z całkiem innej mapki, global obok - nie możesz wbić bo blokada czasowa) + poziomowa, a tutaj jej nagle nie ma, skoro była na poprzednim evencie to dlaczego tutaj jej nie ma?
    Na twoim miejscu bym to sprawdzil zanim coś napiszesz.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Cytat Napisał Infinitum Zobacz post
    Na twoim miejscu bym to sprawdzil zanim coś napiszesz.
    Suczek na Buraku nie mógł wbić 37 poziomem do wali 80 poziom, a na Upominku Denol wbił 33 poziomem. Więc co mam tutaj sprawdzać, bo nie rozumiem?

    Pytam tylko czy skoro na Buraku była blokada poziomu to dlaczego takiej blokady nie ma na upominku?

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,337
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Suczek na Buraku nie mógł wbić 37 poziomem do wali 80 poziom, a na Upominku Denol wbił 33 poziomem. Więc co mam tutaj sprawdzać, bo nie rozumiem?

    Pytam tylko czy skoro na Buraku była blokada poziomu to dlaczego takiej blokady nie ma na upominku?
    On pisał o blokadzie czasowej po zalogowaniu. Na upominku nie ma zabezpieczenia na mniejsze poziomy bo nie zostało ono wprowadzone- zaproponuj jak Ci zależy
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  7. #7
    Blokada na Baalrukhu jest 20 sekund po zalogowaniu o ile się nie mylę, jak raz zalogowałem się i akurat Baal się zrespił w polu widzenia.

    Widzę, że zgłoszony jest błąd i zgłoszenie zostało przeniesione do działu propozycji więc raczej chodzi tu o to, że global halloweenowy i bożonarodzeniowy mają oddzielne zasady co do blokad i nie została takowa ustawiona (lub złagodzona) co do drugiego.

    Blokada poziomowa jak i czasowa byłaby dla mnie jak najbardziej korzystna więc popieram ustalenie zasad nie łagodniejszych niż w przypadku Halloween, zwłaszcza że dojście do niektórych prezentów zajmuje więcej niż 20 sekund mimo że możemy je mieć w polu widzenia (lewa strona posiadłości).
    Ostatnio edytowane przez Patryk Szczęście ; 10-12-2021 o 12:11
    ~Pozdrawiam Użytkownik.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Suczek na Buraku nie mógł wbić 37 poziomem do wali 80 poziom, a na Upominku Denol wbił 33 poziomem. Więc co mam tutaj sprawdzać, bo nie rozumiem?

    Pytam tylko czy skoro na Buraku była blokada poziomu to dlaczego takiej blokady nie ma na upominku?
    Zadajesz głupie pytanie, ,,Burak to burak'', a Upominek to upominek, proszę nie mieszać ich ze sobą

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Zadajesz głupie pytanie, ,,Burak to burak'', a Upominek to upominek, proszę nie mieszać ich ze sobą
    Nie wiem gdzie Ty widzisz głupie pytanie + trudno ich nie porównywać skoro to ten sam rodzaj potworka - miniboss globalny / eventowy.

    Raczej liczyłem na bardziej konkretne wypowiedzi, ale skoro uważacie, że nie ma przeszkód w tym że nie ma blokady na upominku to jak dla mnie ok, temat chyba do zapomnięcia.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Nie wiem gdzie Ty widzisz głupie pytanie + trudno ich nie porównywać skoro to ten sam rodzaj potworka - miniboss globalny / eventowy.

    Raczej liczyłem na bardziej konkretne wypowiedzi, ale skoro uważacie, że nie ma przeszkód w tym że nie ma blokady na upominku to jak dla mnie ok, temat chyba do zapomnięcia.
    Co w związku z tym, że oba są globalne? Gdzie jest napisane, że każdy miniboss globalny ma mieć te same ograniczenia? Proszę zacytować.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Infinitum
    Dołączył
    03-03-2019
    Postów
    147
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Nie wiem gdzie Ty widzisz głupie pytanie + trudno ich nie porównywać skoro to ten sam rodzaj potworka - miniboss globalny / eventowy.

    Raczej liczyłem na bardziej konkretne wypowiedzi, ale skoro uważacie, że nie ma przeszkód w tym że nie ma blokady na upominku to jak dla mnie ok, temat chyba do zapomnięcia.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    blokada powninna byc i kazdy to wie, poza tym najpewniej zostanie wprowadzona, mnie smieszy tylko w jakich okolicznosciach powstal ten temat.
    A wiec czlowiek ktory najpewniej ubil tylko jednego globala od poczatku nordii - wg, zaklada temat o blokadzie globali. Czemu? Bo sensei wczoraj nie zdążył zlapac upminku. Ale gdyby ten temat napisał sensei we wlasnej osobie to ludzie by go wysmiali, wiec powiedział mopowi by to on stworzył ten oto post. I stąd sie wziełą cała drama .

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Cytat Napisał Infinitum Zobacz post
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    blokada powninna byc i kazdy to wie, poza tym najpewniej zostanie wprowadzona, mnie smieszy tylko w jakich okolicznosciach powstal ten temat.
    A wiec czlowiek ktory najpewniej ubil tylko jednego globala od poczatku nordii - wg, zaklada temat o blokadzie globali. Czemu? Bo sensei wczoraj nie zdążył zlapac upminku. Ale gdyby ten temat napisał sensei we wlasnej osobie to ludzie by go wysmiali, wiec powiedział mopowi by to on stworzył ten oto post. I stąd sie wziełą cała drama .
    Ciekawy post, faktycznie związany z tematem - MOP załóż temat, bo nie zdążyłem wbić na upominek którego na tym evencie praktycznie nie bije (dzisiaj zabiłem chyba dwa od początku eventu?). Czemu mnie nie dziwi, że akurat teraz kiedy MOP napisał o Denolu, nagle się odezwali jego adwokaci.

    Forum służy to wymieniania poglądów, a nie rzucania bezpodstawnych oskarżeń że ja coś komuś kazałem, więc prosiłbym admina o wyczyszczenie spamu i raczej zamknięcie tematu, bo poza postem Patryka wylewa się spam tylko dlatego że ktoś podważył działania Denola.

  13. #13
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Aby ukrócić teorie spiskowe - nie dodałem przy odświeżaniu eventu, bo zapomniałem - ja, a nie Denol czy ktokolwiek inny.
    W zeszłym roku po prostu tego mechanizmu jeszcze nie było w silniku. A o jego wprowadzenie wnioskował właśnie Denol.
    Będzie dodane wkrótce.
    Przy okazji jeszcze wyjaśnienie działania:

    Mechanizm ograniczenia pomocy ma dwa poziomy blokady poziomowej - jeden dla osób, które mają najlepszą postać nadal low lvl oraz osobny dla osób, które dysponują postaciami na max lvl, a próbują łapać na postaci low lvl. W tym drugim przypadku są wyższe wymagania.
    Dokładne poziomy są dostosowywane do specyfiki danego globala tj. im bardziej szkodzi pojawienie się dużo niższych lvl od łapiącego, tym progi są ustawione wyżej.

    Drugi typ blokady dotyczy pomocy zaraz po przelogowaniu.

    Trzecim typem ograniczeń jest blokada łapania po przelogowaniu - ta została zaimplementowana w zeszłym roku i jest na razie tylko przy tym globalu.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •