Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: 20 lev w Sosnowym Zagajniku???

  1. #1
    SeikoKiler
    Konto usunięte

    Pytanie 20 lev w Sosnowym Zagajniku???

    Witam!
    Przed chwilką przeżyłem spore zaskoczenie...Poszedłem na gryfa aw Sosnowy Zagajniku stoi sobie niejaki Neax, który ma 20 level... Albo jest Mistrzem Wszechświata i Okolic w MFO, albo... coś tu nie gra... Może ktoś to wyjaśnić???

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    on ważki nawet nie ubił :P
    nie ma szans żebyś go tam widział

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    1 możliwość jest na innej mapce i wyświetla się przez błąd.
    2 możliwość, przeszedł przez "dziurę" w moście w krętej grocie, użył pyłu na teleporcie i ma tam dostęp.

  4. #4
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,755
    jesli ponownie coś takiego się przydarzy to sprawdzajcie w profilu lokalizację. Czy przenosiłeś się do zagajnika teleportem z Langeburga?

  5. #5
    Raczej to nie możliwe , bo nie pokonał ważki , prawdopodobnie złapałeś laga i wyświetlał ci się jego nick w sosnowym , na takie akcje polecam F5.

  6. #6
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Nie ma żadnej walki z lwem, czyli błąd z wyświetlaniem.
    Ostatnio edytowane przez Doktor Lewatywa ; 18-07-2011 o 15:26 Powód: bo tak

  7. #7
    Coni
    Konto usunięte
    Był już chyba kiedyś taki błąd. Może wystąpić jak teleportujesz się z danej lokacji w inną i masz pokazane graczy, którzy byli na tamtej lokacji.

  8. #8
    SeikoKiler
    Konto usunięte
    sorrkito nie był błąd... F5 zastosowałem, a na moje pytanie do niego jakim cudem znalazł się w Sosnowym otrzymałe wyczerpującą odpowiedź:"yyyyy"... Zresztą w jego profilu też dzieją się cuda... Loooknijcie na to:
    https://imageshack.us/photo/my-image...neax20lvl.jpg/

  9. #9
    SeikoKiler
    Konto usunięte
    PRZEPRASZAM ZA TEGO SCRENA... MÓJ BŁĄD... BANDYTA A NIE BANITA... ale w Sosnowym był...

  10. #10
    Seraventiis
    Konto usunięte
    Pokonał 2 bandytów na 20 lvlu, co w tym dziwnego?... Po za tym, błąd w wyświetlaniu bo tak jak już antyblister powiedział niema nawet żadnej walki z lwem

    @Up:
    Nie widziałem tego doubla gdy pisałem...

  11. #11
    Wszystko w temacie zostało wyjaśnione więc nie potrzeba dalej go kontynuować.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •