Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 99

Temat: Multikonta.

  1. #16
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    @up
    Konto można też chyba usunąć za pomocą adresu e-mail.


    @topic
    To jak?
    Jest jakaś możliwość udowodnienia że gra się z bratem/siostrą/kuzynką?
    Bo 2x wolniejsza energia nie jest fajna ;/
    No i jeszcze możliwość bana na 2 tyg za free.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  2. #17
    Skleiłem tematy o Multikontach.

  3. #18
    "Każdy przypadek będzie rozpatrywany indywidualnie, żeby zapobiec karom dla graczy np. grających w jednej sieci osiedlowej (to samo IP)" Więc trzeba czekać na możliwość złożenia zażalenia ^^.

  4. #19
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Może powiązanie konta z jakimś portalem społecznościowym? Wiem że trochę durne

  5. #20
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Ludzie, po to mozna robic pare postaci, zeby mogl grac brat, siostra, pies, kot itp. Trudno, ze wspolna energia, ale trzeba sobie jakos poradzic.

  6. #21
    Cytat Napisał Ashariel Zobacz post
    Ludzie, po to mozna robic pare postaci, zeby mogl grac brat, siostra, pies, kot itp. Trudno, ze wspolna energia, ale trzeba sobie jakos poradzic.
    Wcale nie ^^
    "Każde konto w grze jest własnością Usługodawcy, który użycza je do wyłącznego korzystania osobie, która je utworzyła. Zabroniona jest sprzedaż kont, jak również przekazywanie lub udostępnianie ich innym osobom. Z konta może korzystać jedynie osoba, która je utworzyła."

  7. #22
    Marudero
    Konto usunięte
    No i mnie oczywiście też cudowny los spotkał.
    Kuzyni którzy grali w mfo3 potem logowali się rzadziej z powodu braku u siebie neta, wpadli do mnie na kilka dni i logowali się na swoje postacie.
    Dziś przychodzi mi wiadomość, że są to moje potencjalne multi i mam je usunąć.
    I co ja mam niby teraz zrobić...

  8. #23
    Jacek
    Konto usunięte
    Po pierwsze multikonta nie są wykrywane tylko na podstawie IP.
    Po drugie jedno logowanie u kogoś nie spowoduje oznaczenia konta jako multi.
    Po trzecie w przypadku gry na kilku kontach na jednym komputerze(powiedzmy, że wierzymy, że to brat, siostra i wujek) trzeba się pogodzić ze spowolnionym odnawianiem energii.
    Jak będzie już panel gma, to może będzie można udowodnić istnienie brata i wtedy limit energii będzie cofnięty.

  9. #24
    Seraventiis
    Konto usunięte
    Oj widzę że dużo osób teraz będzie miało problemy.. W tym ja, nie mogę mojego multi usunąć bo nie mam kodu a na tym koncie jest i tak już tylko 1 lvl nieaktywny ;o Może na 1 dzień wprowadzić żeby można było kasować konta bez kodu?

  10. #25
    Fatal
    Konto usunięte
    Jednak ten wykrywacz multi to zły pomysł...

  11. #26
    Cytat Napisał Vag Zobacz post
    Jednak ten wykrywacz multi to zły pomysł...
    Według mnie bardzo dobry ^^. Krok bliżej do Panelu GM'a i większego porządku w grze
    Ja nikomu nie dawałem się*logować na moim kompie i nie mam problemu ^^

  12. #27
    Seraventiis
    Konto usunięte
    Pomysł dobry, nikt już multi mieć nie będzie.. Ale to oczywiste że teraz sporo ludzi ma problemy! Gdyby to było od początku większość (O ile prawdą jest to co piszą) Nie pozwolili by się zalogować na swoim kompie itp.

  13. #28
    Nie przesadzajmy - nikt nie zostanie niesłusznie ukarany

  14. #29
    Cytrynka
    Konto usunięte
    Też jestem za tym , żeby wprowadzić pomysł seraventiisa

  15. #30
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Wg mnie bardzo źle że system został dodany bez panelu.
    na pewno wielu graczy zniechęci te 2x wolniejsze odnawianie energi ;/
    Więc gra może stracić troche graczy, szczególnie jak na jednem komputerze gra cała rodzinka.

    Miejmy nadzieje że na panel nie będziemy musieli czekać 2 tyg.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •