Zobacz wyniki ankiety: Czy popierasz obniżenie nagród za IŚ?

Głosujących
50. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, wszystkich

    17 34.00%
  • Tak, ale tylko za zwyciestwo

    5 10.00%
  • Tak, ale tylko minimalnie

    4 8.00%
  • Nie, ale chcę moderowania igrzysk

    9 18.00%
  • Nie, jest dobrze tak jak jest

    27 54.00%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Temat: Radykalne obniżenie nagród za IŚ

  1. #1
    musaraj
    Konto usunięte

    Radykalne obniżenie nagród za IŚ

    Witam

    Proponuję obniżenie wszelkich nagród za udział w IŚ. W szczególności mam na myśli nagrodę za wygranie (obecnie max. 50 MF - zmniejszyłbym do ~20MF). Na drugim miejscu nieznaczne obniżenie zawartości wszystkich prezentów.

    Powodów trochę jest - przede wszystkim im większy zysk, tym większa opłacalność wałków - czy to saboty, czy to naginanie każdego aspektu gry do granic w celu maksymalizacji zysków.

    Wydaje mi się, że nie obniży to jakoś bardzo popularności Igrzysk - wszak jak widać te masowe drużyny walczą głównie o splendor a może zmniejszyć odsetek sytuacji "dziwnych".


    Ankietę dodaję dla zasady

  2. #2
    asasynek fiut
    Konto usunięte
    A może usunąć nagrody ze wszystkich eventów?

  3. #3
    Magician
    Konto usunięte
    toć chyba jakieś żarty, kg już teraz jest znacznie opłacalniejsze w porównaniu do iś

    co do drużyn na iś, to nie mój problem, że niektórzy nie umieją współpracować i mają potem ból dupy

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2013
    Postów
    12
    Cytat Napisał Barbarzyńca Zobacz post
    A może usunąć nagrody ze wszystkich eventów?
    Co to za eventy bez nagród?

  5. #5
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    A a a a a a
    b B b b b b
    s s S s s s
    u u u U u u
    r. r. r. r. R r
    d d d d d D

    Absurdalny pomysł. Czemu niby zmniejszać nagrody za wygraną? Nie, wygrać to jest trudno, trzeba znaleźć ekipę, na nie i jeszcze raz nie. Na IŚ i tak łazi coraz mniej ludzi. Czemu jeszcze to zmniejszać?

  6. #6
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Zgadzam się w stu procentach.

  7. #7
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    A a a a a a
    b B b b b b
    s s S s s s
    u u u U u u
    r. r. r. r. R r
    d d d d d D

    Absurdalny pomysł. Czemu niby zmniejszać nagrody za wygraną? Nie, wygrać to jest trudno, trzeba znaleźć ekipę, na nie i jeszcze raz nie. Na IŚ i tak łazi coraz mniej ludzi. Czemu jeszcze to zmniejszać?
    Zapewne dlatego

    Chociaż nie gram w tę grę, ma to jakiś sens, jeśli cały czas wygrywają te same osoby to cały czas te same osoby dostają nagrody, to czy to będzie 1mf czy 100mf dla zwykłego zjadacza chleba nie ma więc znaczenia, czyli dla gry a więc i dla graczy lepiej żeby dostawali 1mf zamiast 100mf.

    Aczkolwiek szanse przejścia tak jak przy każdej propozycji dotykającej mfów, czyli żadne.

    ps. oddałem głos na wszystkie możliwe opcje

  8. #8
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Nie chodzę na IŚ, mam to gdzieś.

    Ale 50 MF za wygraną to zdecydowanie za dużo. IMO można trochę zmniejszyć.

    - - - - - - - - - -

    Tymczasem Tomi coś pisze na ten temat w innym temacie xd

  9. #9
    Zmniejszenie nagród w zamian za dwie edycje? Biorę w ciemno.
    Więcej walk == ciekawsze eventy, bo chyba o to chodzi a nie o nagrody.

  10. #10
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    No to może za to że nagrody będą zmiejszone to każdy jak na KG powinien dostać od 1 do 100 żetonów.

  11. #11
    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    No to może za to że nagrody będą zmiejszone to każdy jak na KG powinien dostać od 1 do 100 żetonów.
    Są prezenty.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    To zamiast mf za np edycje czwartkowe niech bedą np. 2 kupony na unikat 80lvl, do odbioru w nordii

  13. #13
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    To zamiast mf za np edycje czwartkowe niech bedą np. 2 kupony na unikat 80lvl, do odbioru w nordii
    Dobry żart

    Oczywiście że na tak, moim zdaniem w eventach nie powinna być ważna nagroda, tylko zabawa.

  14. #14
    Jak dla mnie 25 MF z wygraną na iś/kg było by w sam raz. Ja głównie chodzę na iś by stoczyć jakieś fajne tvt a nie wygrać ale obawiam się tego, że radykalne obniżenie głównej nagrody obniży zainteresowanie eventami.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Noreen
    Dołączył
    20-12-2011
    Postów
    71
    Nawet nie sądziłam, że aż tyle dostaje się za głupi event, który jest co tydzień rozgrywany przez tych samych graczy, przecież takie eventy mają zrzeszać ludzi do WSPÓLNEJ ZABAWY, a nie starcia tytanów o mf'y. A skoro dajecie argument o mniejszym zainteresowaniu, no to nie przychodźcie wcale, w tym prośby o powielenie igrzysk są też nie na miejscu jeśli obstawiacie taki sam próg nagród, 50 mfów to dobre 20zł, całkiem duża przewaga jak za tak powszechną możliwość ich zdobycia.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •