Strona 20 z 36 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 286 do 300 z 532

Temat: Zmiany TvT

  1. #286
    https://mfo3.pl/r/b922f2927
    Naprawiliśmy ożywki
    Naprawiliśmy ożywki
    Naprawiliśmy
    Ożywki
    To jakiś żart na 1 kwietnia? Bo ja nie wiem czy to jest śmieszne. Nie wiem, ile mam mieć szybkości, żeby jednak chociaż RAZ wejść w turę. Bo ~280 nie starcza.

  2. #287
    A jakby tak dodać do Ożywek Nietykalność na 1 turę?

  3. #288
    Magician
    Konto usunięte
    i wtedy hiterzy olewaja totalnie speeda, bo nikt ich nie dobije po ozywieniu a oni dobija minimum 1 osobe

  4. #289
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    A jakby tak dodać do Ożywek Nietykalność na 1 turę?
    To nie ma sensu, przecież gra nie skupia się wyłącznie na tvt.

    Ale może coś w stylu podwyższenie obron o 20% i obniżenie ataku o 35% na jedną turę? Przykładowe wartości.
    Wtedy nie byłoby sytuacji ożywienia któregoś z sojuszników tylko po to, żeby ten dobił przeciwnika na hita za 5k.

    A w walkach z mini bossami obniżenie ataku będzie niezauważalne, bo z reguły trzeba się uleczyć po ożywieniu.
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 09-07-2017 o 21:23

  5. #290
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Też odczuwam na własnej skórze, że ta "naprawa ożywek" to chyba był żart na 1 kwietnia. 300 speeda i nie wbić się ani razu od chyba 4 iś jak nie dłużej.

  6. #291
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Jestem całkowicie za, pomoże to też w PvE. Defy +200% by nikt nie padał po nich, atak -80.
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 09-07-2017 o 21:35

  7. #292
    Cytat Napisał Magician Zobacz post
    i wtedy hiterzy olewaja totalnie speeda, bo nikt ich nie dobije po ozywieniu a oni dobija minimum 1 osobe
    Można też obniżać atak.

  8. #293
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Jestem całkowicie za, pomoże to też w PvE. Defy +200% by nikt nie padał po nich, atak -80.
    Ta, pewnie, wszystkie mini na hita z odbicia, czemu nie.

  9. #294
    Ale może coś w stylu podwyższenie obron o 20% i obniżenie ataku o 35% na jedną turę? Przykładowe wartości.
    Wtedy nie byłoby sytuacji ożywienia któregoś z sojuszników tylko po to, żeby ten dobił przeciwnika na hita za 5k.
    Proponowałam coś podobnego, ogólnie fajna sprawa by była z tym.
    Po prostu czuję, że poświęcając te punkty ataku na rzecz szybkości nie dostaje "wynagrodzenia". Rozumiem raz nie wejść w turę, no ale 3-4 razy(gdzie za trzecim moja tura była daleko daleko)

  10. #295
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Ja tam uważam, że zbytnio komplikujecie tą zdolkę. Była okej przed zmianami, każda kolejna zmiana tylko ją udziwnia i powoduje, że staje się mniej intuicyjna.

  11. #296
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    https://mfo3.pl/r/b922f2927




    To jakiś żart na 1 kwietnia? Bo ja nie wiem czy to jest śmieszne. Nie wiem, ile mam mieć szybkości, żeby jednak chociaż RAZ wejść w turę. Bo ~280 nie starcza.
    Ja w tej walce miałam ponad 300 speeda to chyba jest ok że się nie wbiłaś przede mnie? A może by tak ożywki odnawiały całe hp?

  12. #297
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    Ja w tej walce miałam ponad 300 speeda to chyba jest ok że się nie wbiłaś przede mnie? A może by tak ożywki odnawiały całe hp?
    Ty umiesz czytać czy nie? Bo wydaje mi się że nie.
    Zbyt ofensywny post, sor.
    Ale jednak nie wbilam się ani razu, a wątpię by pozostali mieli wysoką szybkość.
    Ostatnio edytowane przez Hide ; 10-07-2017 o 12:11

  13. #298
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Ostatnio majac 250-260 spida nie wbilem sie 3 razy przed varsovie ktory mowil ze ma 140 spida bo jest hiterem, to chyba nie jest normalne.

  14. #299
    Magician
    Konto usunięte
    nie ma co pisac, bo jak beda jakies zmiany tylko na gorsze zamiast wysluchac graczy i faktycznie wzmocnic, oslabic lub zmienic dana rzecz to wymyslane sa jakies nowe bezsensowne rozwiazania, ktore w pozniejszym etapie okazuja sie jeszcze gorsze od rzeczy, ktore byly wczesniej do tej pory nie rozumiem po co furia byla zabierana z czarciej, to nie jest cios w hiterow, slepa furia ? ile tygodni czy tez moze juz miesiecy sa prosby o oslabienie ?

  15. #300
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Ty umiesz czytać czy nie? Bo wydaje mi się że nie.
    Zbyt ofensywny post, sor.
    Ale jednak nie wbilam się ani razu, a wątpię by pozostali mieli wysoką szybkość.
    Ja,xez,platyna mieliśmy więcej speede od cb, co do ene to nie wiem. Ale po Twym wbijaniu to chyba i ene miał więcej speeda jak nie to powinnaś wbić w 39 turze.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •