Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 24 z 24

Temat: Nowy przedział pvp 10 LVL

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2016
    Postów
    79
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    No super, tylko że znajomość mechaniki gry nie ma się nijak do tego co robisz w grze, nie walczę dla swoich powodów, i takie kozaczenie po prostu Cię tu pogrąża. Widząc kolejne posty, stwierdzam, że masz się za nie wiadomo kogo (wywyższasz się). Widać też, że nie rozumiesz przenośni, więc wytłumaczę Ci to jak chłopu: Skoro uważasz, że walki na 10 poziomie są trudniejsze niż na 30, to analogicznie 10 poziom jest trudniejszy niż 40, 50 i 65 poziom.

    A argumenty to chyba z palca wyssałeś, dużo taniej jest je pozmieniać na wyższych poziomach; Na każdym przedziale nie masz pewności czym bije przeciwnik (lol?), z tym że w przedziale poświęconemu tematowi, otrzymujesz mniej obrażeń.

    @Muszynianka
    Gracz Roku otrzymuje się chyba z ankiety na forum, widocznie zasłużył sobie czymś, może zachowaniem, może poczuciem humoru a może niczym, nie powinno Cię to obchodzić i dawać argumenty, że jak jesteś tym i tym, to musisz wiedzieć wszystko, a jak nie wie, to od razu obalić.
    No stefan dokladnie, masz racje zgadzam się ojcze zasad. Zatem kiedy ktoś pisze argument w moim temacie "Mało przemyślany i głupi pomysł" byleby tylko nabić posta z przyjemnością moge podważyć takiego gracza roku. Ale dzięki że czuwasz. Jeahok jak zwykle trafnie

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,336
    Ja sobie auto walczę na 10lv bankiem, prawie srebro wbiłem i uważam, że przydał by się poziom rankingowy, bo jak 20 graczy nazbiera dużo uzbrojenia +3 i wbije dobre statystyki to będzie ostra rywalizacja, ja jak najbardziej za
    Ostatnio edytowane przez Apollyon ; 08-07-2017 o 19:49 Powód: Błąd

  3. #18
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał LeoMessi Zobacz post
    Ja sobie auto walczę na 10lv bankiem, prawie srebro wbiłem i uważam, że przydał by się poziom rankingowy, bo jak 20 graczy nazbiera dużo uzbrojenia +3 i wbije dobre statystyki to będzie ostra rywalizacja, ja jak najbardziej za
    Układanie statystyk to 3 minuty. A nawet z autorozdawajką da się wbić ligę srebrną.
    Uzbrojenie na ten poziom? To jeden set. Chyba każdy ma już skompletowany set +3.
    Walki sprowadzają się do 3 mikstur życia, 2 mikstur regeneracji i atakowania. Trwają gdzieś dwie do pięciu minut ("ostra rywalizacja"). I za to miałyby być co tydzień żetony? Na tym przedziale jest tyle osób, że można codziennie resetować ranking i wbijać ligę srebrną, a więc ilość walk w topce zawsze będzie wysoka.

  4. #19
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    Co by wam przeszkodził przedział PvP na 10 poziom, nikt nie każe wam na tym przedziale walczyć więc o co chodzi? Na tak.

  5. #20
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Co by wam przeszkodził przedział PvP na 10 poziom, nikt nie każe wam na tym przedziale walczyć więc o co chodzi? Na tak.
    A to, że już teraz w lidze 1-20 poziom w TOP15 są osoby w aspirancie.

  6. #21
    Falafel
    Konto usunięte
    10 lvl to zbyt niski level na przedział rankingowy , przecież ogarnięci gracze z drugimi postaciami to by tak wymiatali na tym 10 lvl . Ja jak założyłem trzecią postać to niektórzy leczenia nie kupili bo nie ogarnęli gry.

  7. #22
    Hous
    Konto usunięte
    A może tak przedział 0-9lvl ?

  8. #23
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Hous Zobacz post
    A może tak przedział 0-9lvl ?
    Widziałeś w grze 0 poziom?
    A twoja propozycja jest dokładnie taka sama, jak ta z przedziałem 1-10lv - bez sensu.

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,336
    Cytat Napisał ferdeczek Zobacz post
    10 lvl to zbyt niski level na przedział rankingowy , przecież ogarnięci gracze z drugimi postaciami to by tak wymiatali na tym 10 lvl . Ja jak założyłem trzecią postać to niektórzy leczenia nie kupili bo nie ogarnęli gry.

    I o to chodzi, jeżeli dużo ogarniętych graczy będzie "wymiatać" na tym 10lv to będzie rywalizacja, ja na 10lv walczę 1 PvP na 2 tygodnie, tylko jak ktoś ogarnięty zaczyna postać PvP i walczy od początku.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Hous Zobacz post
    A może tak przedział 0-9lvl ?
    będzie rywalizacja 1lv-ów bez areny ( dostępna od 5lv) i będzie ważne to, czy masz eq z lepszym bonem, magiem lub wojem i szczęście ( nie tylko z eq )

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •