Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: [Bossy] Pomocy z Rapsaem ;>

  1. #1

    [Bossy] Pomocy z Rapsaem ;>

    Mam problem z: Raps #2
    Poziom postaci: 60
    Statystyki:
    HP113
    MP55
    Atak magiczny117
    Obrona100
    Obrona magiczna100
    Szczęście45
    Szybkość130


    Opis problemu:
    Nie mogę zabić rapsa, jakies porady ?
    Może staty źle rozdane, czy coś ? ;>

  2. #2
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Za duże obrony, za mały atak.
    Podaj uzbrojenie i gemy, jakie masz dostępne.

  3. #3
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    Podaj eq, zdolności, gemy. Jak obejrzałem twoją walkę, to stwierdzam, że za mocne leczenia używasz. Nie bij go z ziemi.
    Ostatnio edytowane przez YourShadow ; 13-03-2017 o 20:19

  4. #4
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Za duże obrony, za mały atak.
    To akurat nie musi być problemem, jeśli wykorzysta to i będzie wspierał farga, pozwalając mu bić.

    Tak, jak mówili wyżej, dla konkretnej pomocy, wypisz wszystko.

  5. #5
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Za duże obrony, za mały atak.
    Ja go pokonałem na błyskawiczce z jeszcze większymi obronami i mniejszym atakiem przy 4 lub 5 próbie. Więc to nie jest żaden problem.

  6. #6
    Różdżka Paralizacji/Jaszczurza Maska +3 (jakieś +11 w obr mag.) Jaszczurza Szata/Buty Olbrzyma/Perłowe Spinki
    Gemy - po 4 obrony i obrony magiczne
    Zdolki - Leczenie 2 i 3/Przeczekanie/Drenaż/Bryza/Normalizacja/Kuracja i Mega Leczenia 2

    Co do bicia z Ziemi, mam Lód na 3*, ale wytrenowałem (?) ogień na jakieś 18% (żeby mi nie bił po 1k) więc lód jest na -18%

  7. #7
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    A pocisk magiczny?

  8. #8
    Vanitas
    Konto usunięte
    Z tego co pamiętam, to jak biłem rapsa na magu pociskiem magicznym zadawałem większe obrażenia niż nabitą ziemią lub nabitym ogniem. SKoro raps atakuje dwoma w/w atrybutami magicznymi, to zapewne ma je na plusie i większy dmg zadasz pociskami magicznymi.

  9. #9
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    Ja go pokonałem na błyskawiczce z jeszcze większymi obronami i mniejszym atakiem przy 4 lub 5 próbie. Więc to nie jest żaden problem.
    Już nie chodzi o samego Rapsa, ale duże obrony są w zasadzie tylko do skutecznego pokonywania bossów. Za to expienie jest trudne, a w PvP też deferem nie gra się łatwo.
    Różdżka Paralizacji/Jaszczurza Maska +3 (jakieś +11 w obr mag.) Jaszczurza Szata/Buty Olbrzyma/Perłowe Spinki
    Jeżeli masz, to możesz założyć Pancerz Garudy. Zwiększy to trochę szczęście i będzie wchodziło mniej statusów.
    Do tego jeżeli masz takie obrony to możesz buffować Kapitana Fargo (dawać na niego mikstury).

  10. #10
    Spróbowałem bic Pociskiem Magicznym, jednak mam go na jednej *, więc jest jakiś sens żebym używał tego zamiast Ziemi *** ?
    Obrażania są porównywalne, może nawet większe

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •