Strona 11 z 14 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 165 z 206

Temat: Update jakie wrażenia ?

  1. #151
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Mocno nie fair wobec osób, które nabily już ten 68 lv, a inni nabija go 33 razy szybciej. Inna sprawa, ze nie da sie dorobić "kawałka fabuły".
    Jak to się nie da jak cały czas tak jest. Nawet up devos to tylko kawałek fabuły, kawałkiem fabuły będzie też up kolejnego miasta. Up Eterni, up Urkaden, up devos (kolejny) to małe kawałeczki fabuły. Nikt z obecnych graczy raczej nie dożyję końca fabuły w salamandrii, jak ktoś ma dziecko to trzeba oddawać konto w spadku i może się uda. Będzie co wnukom opowiadać.

  2. #152
    Medali za ranking pvp manu i auto 65/50/40/30/20 nie będzie???
    I'm the voice in your head. The Dark One's powers inside you.

  3. #153
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Mam wrażenie, że up zmniejszył mocno ilość walk teraz, gdyż gracze pvp podzielili się na 65lvl i 66+, co źle wpłynie na PvP moim zdaniem.

  4. #154
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał EntdeckeR Zobacz post
    Zmiana przedziału możliwego rozpoczęcia bójki do jednego przedziału rankingowego niżej niż jesteśmy. (było +/-20% poziomu). Przykładowo gracz z poziomem 51-65 może zaatakować graczy z poziomem 41-50. W tej kwestii postacie z poziomem większym niż 65 są traktowane jak 65.


    Czy mam rozumieć, że teraz 65 lvl może atakować 41 lvla? Jeśli tak, to nieźle dowaliliście z aktualizacją. Siąść i płakać nad tak głupimi pomysłami.
    Nie zapominaj, że kiedyś nie było wgl. ograniczeń.
    Teraz jest kompromis.

  5. #155
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    No, teraz "uwolniono" sporo bójek więc to trochę ożywi grę.
    Widać efekty ostatnich aktualizacji, zwykle jest 160+ osób na serwerze w weekendy. Kiedyś rzadko kiedy było ponad 100 osób zalogowanych.

  6. #156
    A może oddanie eny? Wyszło mi około 288k eny, gdybym to dostała w zamian za obniżenie mi lvl to nie widziałam bym problemu, + brak max limitu eny na miesiąc bym mogła to wykorzystać i nie tracić obecnej eny.

  7. #157
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    raczej nie przejdzie bo spalenie eny daje nie tylko expa, ale i złoto/ap

  8. #158
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    raczej nie przejdzie bo spalenie eny daje nie tylko expa, ale i złoto/ap
    jak dla mnie mogę mieć blokadę na te rzeczy przez ten miesiąc, jeśli to jest możliwe.

  9. #159
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Nic nie dostaniesz.

  10. #160
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Nic nie dostaniesz.
    Nawet chyba odpowiedzi od administracji, cóż dalej dbajcie o nowych graczy a starzy niech odchodzą...

  11. #161
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    Nawet chyba odpowiedzi od administracji, cóż dalej dbajcie o nowych graczy a starzy niech odchodzą...
    Administratorzy nie odpowiadają na głupie pytania, więc się nie dziw.
    Jeśli naprawdę myślisz, że dostałabyś za nic 288000 energii (= 14400 MF = 4320 zł) za darmo, to chyba cię rozczaruję, ale...

  12. #162
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    Nawet chyba odpowiedzi od administracji, cóż dalej dbajcie o nowych graczy a starzy niech odchodzą...
    W sumie to troche nielogiczne poniewaz zeby wbic ten 68lv gracze musieli wydac sporo kasiory a dla adminow tacy gracze sa cenni wiec powinni dbac o to zeby oni nie odchodzili a byli bardziej zachwyceni gra i wydawali wiecej. Ja osobiscie po zmianie hajsu za mf przestalem praktycznie kupowac mf a chyba mialo dojsc do tego zeby wiecej kupowal. Chyba ze administracja liczy ze trafi sie wiecej graczy ktorzy beda kupowali tyle samo mf co strarzy ale nie wiem czy tak bedzie. Co do upka to dla mnie spoko bo mialem tylko 66lv wiec duzo mi to nie zrobilo.

  13. #163
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    W sumie to troche nielogiczne poniewaz zeby wbic ten 68lv gracze musieli wydac sporo kasiory a dla adminow tacy gracze sa cenni wiec powinni dbac o to zeby oni nie odchodzili a byli bardziej zachwyceni gra i wydawali wiecej. Ja osobiscie po zmianie hajsu za mf przestalem praktycznie kupowac mf a chyba mialo dojsc do tego zeby wiecej kupowal. Chyba ze administracja liczy ze trafi sie wiecej graczy ktorzy beda kupowali tyle samo mf co strarzy ale nie wiem czy tak bedzie. Co do upka to dla mnie spoko bo mialem tylko 66lv wiec duzo mi to nie zrobilo.
    Jak już kimczi pisał, serio myślicie, że dostaniecie tyle eny/expa/czegokolwiek?! Tymbardziej, że Tomi już odpowiedział. Odpowiedział tym, że jest wybór, między zostawieniem poziomu, a zabawą w pvp. Do tego teraz nawet gracze z poziomem 65tym, którzy np. wydali kasę i mają PRAWIE 66ty, mogą go spokojnie wbić.

  14. #164
    EntdeckeR
    Konto usunięte
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Nie zapominaj, że kiedyś nie było wgl. ograniczeń.
    Teraz jest kompromis.
    Ładne mi ożywienie gry, jak 65 lvl atakuje sobie 41 lvla i jemu pozostaje tylko się poddać. Traci tylko czas i kasę.
    Przedziały są zrobione w bezsensowny sposób.
    Dużo lepiej byłoby, gdyby przedział nie kończył się na lvlu z nowym uzbrojeniem... Np. 51-65... Jaki tu sens? Co innego byłoby przy 50-64.
    Czemu zamiast tych głupich zmian nie wprowadzono np. przedziału 65-70? (obecnie 65-68). EQ między 65 i 68 już takich różnic nie ma, a te 10/20/30 pkt stat niekoniecznie musi robić ogromną różnicę.

    Dla mnie patch kompletnie nieprzemyślany. Może miałby sens, gdyby ktoś bardziej ogarnięty się za to zabrał.

  15. #165
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    Cytat Napisał EntdeckeR Zobacz post
    Czemu zamiast tych głupich zmian nie wprowadzono np. przedziału 65-70? (obecnie 65-68). EQ między 65 i 68 już takich różnic nie ma, a te 10/20/30 pkt stat niekoniecznie musi robić ogromną różnicę.
    Może dlatego, że wtedy by bójki umarły.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •