Strona 7 z 14 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 206

Temat: Update jakie wrażenia ?

  1. #91
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2014
    Postów
    25
    Nie bede wnikal w zmiany pvp na 65 - sa lepsi i bardziej ogarnieci na ten poziom ktorzy sie wypowiadaja
    Natomiast inna postacia aktywnie bawie(bawilem?) sie w pvp na mniejszych poziomach. Problemem zawsze bylo znalezienie przeciwnikow w przedziale rankingowym i poziomowym do walki. Na obecna chwile postacia upior(41p.) moge walczyc z JEDNYM graczem manualnie i trzema auto. Reszta ma zbyt wysoki poziom lub za malo ranku, na arene auto postac jest zapisana 24 na dobe i do tej pory moglem sie cieszyc jak w tygodniu z wiecej niz jednym przeciwnikiem powalczylem. Takie sa realia pvp na nizszym poziomie. Teraz, dzieki wysrubowaniu limitu aktywnosci nawet nie dostane najwyrazniej tego biednego bonusu tygodniowego za lige - brak jakiejkolwiek oplacalnosci walczenia i kucia eq.
    Na poziomie 65 lub w okolicach chetnych do walk jest duzo osob, ale ta zmiana chyba calkiem zabije pvp na nizszych poziomach. Po prostu braknie chetnych.

  2. #92
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Gratuluje chytrego zbijania mfów na Mortalopodobnych graczach, którzy będą 20x dziennie resetować rank, żeby pokręcić się po arenowych topkach. Chociaż tego chyba się nie zmieni, to i tak jest jedna z lepszych nowości.

  3. #93
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    A nie można było zrobić wyboru? Np. wbijasz taki 65 lvl i dostajesz komunikat, że wbiłeś maksymalny poziom, masz możliwość wyboru, czy chcesz dalej expić i wbijać poziomy, tracąc przywileje PvP, czy też może wolisz otrzymać darmową blokadę, do czasu zwiększenia maksymalnego poziomu, umożliwiającą aktywną grę PvP.
    Jak pisałem wyżej - to jest opcja do dyskusji. Tzn. te same zasady dla nowych i obecnych 65 jakie są teraz wyjątkowo dla 66+.


    Niektórzy nie chcą pvp (tak jak ja) na 65 i miały jeden cel-wbijanie wyższych lvl'i tym samym posiadając satysfakcje oraz te dodatkowe 10-30 pkt które i tak mało znaczą.
    Jeśli chodzi o konkretnie obecne 65 lv, to tak jak wyżej - jest to korekta, która mogła by wejść.

  4. #94
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Jak pisałem wyżej - to jest opcja do dyskusji. Tzn. te same zasady dla nowych i obecnych 65 jakie są teraz wyjątkowo dla 66+.
    Może przy wbiciu 66 poziomu dostajemy 7 dni na podjęcie decyzji na darmowe cofnięcie poziomu?
    Tylko nie wiem, czy takie coś jest wykonalne.

  5. #95
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Może przy wbiciu 66 poziomu dostajemy 7 dni na podjęcie decyzji na darmowe cofnięcie poziomu?
    Tylko nie wiem, czy takie coś jest wykonalne.
    Możliwe jest, tylko nie ma sensu specjalnie ograniczać do 7 dni, skoro obecni 66+ mają już tę opcję bezterminową.

  6. #96
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Możliwe jest, tylko nie ma sensu specjalnie ograniczać do 7 dni, skoro obecni 66+ mają już tę opcję bezterminową.
    Faktycznie, zmyliło mnie to info odnośnie wygasania darmowego resetu 12 lutego.
    No to może wiadomości systemowe przy wbijaniu 65 poziomu z tymi informacjami z aktualności, a przy wbiciu 66 poziomu przypomnienie?

  7. #97
    Użytkownik Avatar Najlepszy
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    12
    co do wyzwań za top15... obecny system umożliwiający zostanie na poziomie 65+ jest bardzo problematyczny...

    teoretycznie istnieją 2 rankingi top15:
    a) ten stary dla posiadaczy największego rankingu
    b) i ten nowy (właściwie jest ich 5 bo osobny dla 20 30 40 50 i 65 lvla) do którego część graczy z rankingu "a" się nie zmieściło bo nie ma referencyjnego poziomu

    I wtedy nasuwa się pytanie: kto tak naprawdę ma wyzwania?
    gracze z rankingu "a"? gracze z rankingu "b"? czy może gracze z obydwu rankingów?
    Ostatnio edytowane przez Najlepszy ; 08-02-2017 o 17:29

  8. #98
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2015
    Postów
    10
    W mojej opinii przydałaby się chociaż jedna gratisowa usługa cofnięcia poziomu (albo przynajmniej wyboru innej postaci niż ta +65). Mam postać na na 66 i 21 poziomie, i chętnie cofnąłbym drugą na 20, bo wiem, że tam będzie największa aktywność.

  9. #99
    Użytkownik Avatar Lampucera
    Dołączył
    24-10-2015
    Postów
    89
    Według mnie zmiany bez sensu, takie jak te tylko zniechęcają ludzi do grania.

  10. #100
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2014
    Postów
    122
    Cytat Napisał Yesterich Zobacz post
    Według mnie zmiany bez sensu, takie jak te tylko zniechęcają ludzi do grania.
    Od czasu Eliar (wtedy rozpocząłem grę) to tylko up Devos zachęcił do gry.

  11. #101
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    od rana nie jestem na wzywaniu, mimo, że jestem top 10 manu i auto- czy to błąd czy nie? (oby nie błąd, bo nie ukrywam, że to dla mnie bardzo wygodne )

  12. #102
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Your Nightmare Zobacz post
    od rana nie jestem na wzywaniu, mimo, że jestem top 10 manu i auto- czy to błąd czy nie? (oby nie błąd, bo nie ukrywam, że to dla mnie bardzo wygodne )
    Chyba blad bo ja na moim 41lv jestem :/

  13. #103
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Najlepszy Zobacz post
    co do wyzwań za top15... obecny system umożliwiający zostanie na poziomie 65+ jest bardzo problematyczny...

    teoretycznie istnieją 2 rankingi top15:
    a) ten stary dla posiadaczy największego rankingu
    b) i ten nowy (właściwie jest ich 5 bo osobny dla 20 30 40 50 i 65 lvla) do którego część graczy z rankingu "a" się nie zmieściło bo nie ma referencyjnego poziomu

    I wtedy nasuwa się pytanie: kto tak naprawdę ma wyzwania?
    gracze z rankingu "a"? gracze z rankingu "b"? czy może gracze z obydwu rankingów?
    Od północy powinno już być OK tj. wyzwania dla poszczególnych przedziałów. Obecnie ranking z wczoraj dla nich nie istnieje.

  14. #104
    Użytkownik Avatar Najlepszy
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    12
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Od północy powinno już być OK tj. wyzwania dla poszczególnych przedziałów. Obecnie ranking z wczoraj dla nich nie istnieje.
    tzn zostając na poziomie 65+ i nie mieszcząc się w przedział dla 65lvl to nie będę miał wyzwań?

  15. #105
    To ja mam pytanie, jak to jest z doświadczeniem z walk po uzyskaniu maksymalnego poziomu - powiedzmy że od tego 80 - będziemy cały czas dostawać tylko 10% standardowej wartości aż do zniesienia limitu, czy będzie ona się zmniejszać wraz ze zgromadzonym doświadczeniem. I jak by to było wykrywane, czy mamy już "wbity" następny poziom (chyba, że po wartości procentowej to wtedy rozumiem).

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •