Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 78

Temat: Plebiscyt na Gracza Roku 2016 - Nominacje

  1. #46
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Przecież napisał "jak i w grze" i "często pomocna". Według niego herbatoholik jest aktywny w grze, a Kim Chi często pomocna. Nie sprecyzował, czy pomaga w grze, czy na forum, ale skoro to plebiscyt na gracza roku, to można się domyślić, że w grze też pomaga.

  2. #47
    MasterOfPuppets - Duży wkład w rozwój gry.

  3. #48
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2014
    Postów
    122
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    musaraj - brakowało mi pomysłu na 3. głos, a widzę - ze zdziwieniem - że można oddawać głosy na siebie. Za co? Za pozostawanie aktywnym graczem przez cały ten czas. Za genialne poczucie humoru, które niosło śmiech i radość całemu MFO. Za temat o friendzonie, który utrzymywał niektórych przy grze. Za wielokrotną pomoc wielu pomniejszym graczom - czy to w statystykach, czy to coś pokazać, czy to z czymś pomóc, każde sensowne pytanie spotykało się z właściwą odpowiedzią. Za jakieś tam wyniki w PvP - mając 3 zwycięstwa na Blondzie pozostaję jednym z czołowych zawodników tego cyklu (TOP4 - i powoli pukam w podium ). Za garść uwag koncepcyjnych przy tworzeniu wszystkiego - chyba mogę zaryzykować, że gdyby nie ja, gra byłaby po prostu inna. No, i jakiś turniej zorganizowałem.
    Trochę samokrytyki, osoba która jest testerem czy modem (nie wiem jaką tam masz rangę) która dostała bana na forum za obrażanie innych, ciągle to robisz (są na to screeny choćby od wela).
    Nominacje:
    esq - aktywność i pvp oraz rady (jest dużo lepsza od Atronisa czy soada).
    Belnel - aktywność i zbieranie kart.
    Hiter - zbieranie złota i skrypty z których dużo ludzi korzysta do tej pory.

    @Krycha
    Wstrzymaj swe konie i stosuj akceptowalny język.


    @Edit
    Polecam naukę czytania ponieważ napisałem, że musaraj obraża graczy w grze (screen wela jak mus w grze wyzywa od pedałów czy mój cytat z 11:58 to cytat słów musaraja który usunąłeś bo jest za wulgarny).

    Czytanie ze zrozumieniem i jeszcze raz czytanie i znowu czytanie ze zrozumieniem dopiero potem pisanie.
    Ostatnio edytowane przez Scofield ; 06-02-2017 o 21:35

  4. #49
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Master of pupets. I Sylva.

  5. #50
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Na Keriehyla głosuję. Za pomoc wielu graczom w grze, udzielanie im porad np. z bossami, a także pomoc w prowadzeniu wielu projektów dot. gry.

    PS. Kolejna ustawiona farsa widzę.
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 06-02-2017 o 12:55

  6. #51
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Przypomnę tylko, że wybieramy Gracza Roku na podstawie gry, na forum nie ma graczy, a są użytkownicy, a forum =/= gra.
    Czasami jednak forum=gra. No bo skoro ktoś pomaga na FORUM, to pomaga w sprawie dotyczącej GRY. Np. Kim Chi, odpowiadając wielokrotnie w temacie [Pytania], który znajduje się na forum, pomógł wielu graczom w grze.

    PS Uważam, że zasady wybierania graczy powinny być takie, jak zawsze, bo ktoś mógł np. konto nowe założyć, ale czy to znaczy, że się nie przysłużył społeczności, nie zasługuje na bycie graczem roku?

  7. #52
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Nie wnikam - po prostu przypomniałem założenia .
    Bididididid!

  8. #53
    Użytkownik Avatar bxp
    Dołączył
    25-06-2011
    Postów
    176
    MoP, za rozwój gry

  9. #54
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Asasinek bo jest fajny
    Kim chi bo inni tak piszo
    Cytat Napisał Ice Axe Zobacz post
    Sylva- Za największe dymy w devos i chyba najbardzej rozpoznawalna osoba w 2k16 za liczne oszustwa
    I sylva za to co wyzej

  10. #55
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    To Asasynek, teaholic i potrawa koreańska.
    Ogólnie redagowanie forum; pomaganie przez poradniki, wikipedię (As).
    W dodatku Kim Chi często udziela się w temacie "Pytania".
    Ostatnio edytowane przez Nattat ; 06-02-2017 o 16:05

  11. #56
    fatal janusz
    Konto usunięte
    Asasynek - za sukcesy na KG, IŚ, a także - co ważniejsze - liczne filmy, poradniki i stworzenie wiki, widać zaangażowanie i czas włożony w grę
    WeLoveThisGame - niekwestionowany lider PvP, od wielu lat jeden z czołowych graczy i nadal utrzymuje swoją pozycję, poza tym bardzo przyjazna osoba
    Dorek - za turnieje - naprawdę szacun za włożoną pracę i czas, niewielu graczy stać na takie inicjatywy (lepiej marudzić, że nic się nie dzieje)

  12. #57
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Jedyna osoba,która co kolwiek więcej zrobiła dla gry to MoP (oraz jedyna,która tak na prawdę na niego zasługuje) Stwórca KG, wprowadzenie dodatkowych bossów na arenę, tworzenie projektów związanych z dalszą fabułą gry. Osoba,która w dalszym ciągu dalej przyczynia się ku większemu ogólnemu rozwojowi.

    Zdziwiłbym się ogromnie,gdyby ten tytuł uzyskał kto inny.

    nie pozdrawiam

  13. #58
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    MoP za rozwój
    Kim Czaj za zajebistość bycie super i pomoc.
    Dorek za IŚ,Poradniki

  14. #59
    Kim Chi - za ciągły spam, czy nie mam może składników dla czeladnika
    Dorek - uprzejmy gracz, organizuje ciekawe turnieje.
    Alvi - za bycie dobrą przyjaciółką (niestety bycie, nabiła 65 poziom i już nie ma szacunku dla osób, które kiedyś jej pomagały..) Dobra w pvp.
    Ostatnio edytowane przez Pogromca Jeleni ; 06-02-2017 o 17:10

  15. #60
    Użytkownik Avatar Keriehyl
    Dołączył
    24-11-2015
    Postów
    129
    Głosuje na:
    - Asasynka - za pvp czyli KG
    - na siebie (Keriehyl) - za bycie fenomenalnym w tej grze i za pomoc niskim lvlom

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •