Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 51

Temat: Automatyczne leczenie

  1. #31
    Łysonżi Dżonson
    Konto usunięte
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    ... SERIO...
    Expienie jest możliwe. TYLKO SKOŃCZCIE HITEROWAĆ! No i leczcie się w walce. On się nie leczy w walce praktycznie. Więc to jego wina.
    Nazywasz mnie hiterem? Tyś kiedyś hitera widział?

    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Kup sb bonus +200% expa i exp na potworkach, które cię nie zabijają, najlepiej grupach 3x, z trzema gemami aktywności. Jeśli to DALEJ trwa długo, to zmień grę, bo dłużej się bije niektóre bossy.
    Expie na +300%

  2. #32
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    https://mfo3.pl/r/b614956d4


    Dość dziwny przykład,ale jest.Jak na tym czymś mam nie tracić więcej niż 50% hp i biegać bez leczenia się gdybym chciał na 2/3 gemach aktywności?
    Ja omawiam efektywne expienie, a nie respienie. A jeśli expisz powyżej 65tego poziomu, to automatycznie jest to nieefektywne. Poza tym, taki jeden pająk bije ci normalnie(bez statusów) 300, ty mu zabierasz hitem połowę hp. Względem takiego pająka jesteś hiterem. Zadef się bardziej, to będzie się dało używać miksów życia 4 w walce, bez ginięcia (Co prawda nie jest to AŻ TAK efektywne, ale nic dziwnego, skoro już mówiłem, że leczenie poza walką jest op).

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Łysonżi Dżonson Zobacz post
    Nazywasz mnie hiterem? Tyś kiedyś hitera widział?



    Expie na +300%
    Nazywam cb hiterem, bo masz mocne hity, zgadnij, od czego ta nazwa się wzięła. Ubierz sb taką tutkową, powinno być dobrze.



    No to jak już mówiłem, jeśli to DALEJ trwa długo, to zmień grę, bo dłużej się bije niektóre bossy. Spróbuj sb bić manu Amaterasu, albo wdowę. Dowiesz się, co to znaczy długo. Ja potrafię na zaledwie dwóch gemach aktywności jechać (i potworki też tylko 2x) i zużywać 2k eny, mimo to nie uważam, że to dużo. Szybko mi to schodzi.

    - - - - - - - - - -

    Na co ty wgl. narzekasz? Ty ZALEDWIE 1 raz padłeś przez brak pełnego hp. Innymi razami miałeś pełne, a i tak padłeś.
    Kolejny argument potwierdzający, że to z tobą(w sensie twoją postacią) jest coś nie tak.
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 30-01-2017 o 22:35

  3. #33
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Ja omawiam efektywne expienie, a nie respienie. A jeśli expisz powyżej 65tego poziomu, to automatycznie jest to nieefektywne. Poza tym, taki jeden pająk bije ci normalnie(bez statusów) 300, ty mu zabierasz hitem połowę hp. Względem takiego pająka jesteś hiterem. Zadef się bardziej, to będzie się dało używać miksów życia 4 w walce, bez ginięcia (Co prawda nie jest to AŻ TAK efektywne, ale nic dziwnego, skoro już mówiłem, że leczenie poza walką jest op).
    Expienie powyżej 65 jest nieefektywne?
    Respienie to to samo co expienie.Co do defów i ,,hiterstwa'' tak trudno dać gemy ataku,koralowa różdżke i ewentualnie myrmidory?

  4. #34
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Expienie powyżej 65 jest nieefektywne?
    No tak, jest nieefektywne, bo dostajemy tylko 10% całego doświadczenia.

  5. #35
    Łysonżi Dżonson
    Konto usunięte
    Przejrzałeś raporty zaledwie z brązowych gnomów i śmiesz twierdzić, że padłem w ten sposób tylko raz?
    Bo mi się jednak wydaje, że więcej:
    https://mfo3.pl/r/bd092691d
    https://mfo3.pl/r/bf82fb01f
    https://mfo3.pl/r/ba9c2bdfa
    https://mfo3.pl/r/ba662954e
    10 sekund szukania - jak masz zamiar robić z kogoś idiotę to idź załóż sobie temat w offtopie i pisz sam ze sobą - pamiętaj, że każda dyskusja to możliwość odpowiedzi i Twoje krętactwo zawsze szybko wyjdzie. Konto mam dokładnie 10 dni (z czego może 5 dni grałem), a już mi się zdarzyło paść parę razy przez taką głupotą jak niewyleczone HP i MP przed kolejną walką.

    P.S
    Już chociaż wiem skąd się wzięło 1600 postów jak się piszę głupoty tylko po to żeby pisać.

  6. #36
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Łysonżi Dżonson Zobacz post
    Przejrzałeś raporty zaledwie z brązowych gnomów i śmiesz twierdzić, że padłem w ten sposób tylko raz?
    Bo mi się jednak wydaje, że więcej:
    https://mfo3.pl/r/bd092691d
    https://mfo3.pl/r/bf82fb01f
    https://mfo3.pl/r/ba9c2bdfa
    https://mfo3.pl/r/ba662954e
    10 sekund szukania - jak masz zamiar robić z kogoś idiotę to idź załóż sobie temat w offtopie i pisz sam ze sobą - pamiętaj, że każda dyskusja to możliwość odpowiedzi i Twoje krętactwo zawsze szybko wyjdzie. Konto mam dokładnie 10 dni (z czego może 5 dni grałem), a już mi się zdarzyło paść parę razy przez taką głupotą jak niewyleczone HP i MP przed kolejną walką.

    P.S
    Już chociaż wiem skąd się wzięło 1600 postów jak się piszę głupoty tylko po to żeby pisać.
    Myślałem, że mówisz o aktualnym expie (w końcu mówiłeś, że masz 64 lvl i nie umiesz wbić 65).
    To spójrz na to tak. Masz zaledwie niepełne 4 strony przegranych, przez całą grę.
    Wygrane 7962
    Remisy 0
    Przegrane 36
    To nie jest dużo. Do tego odliczając kilka walk, które mogłeś przegrać z pełnym hp/złym eq/ itp. To będzie może koło 20tu walk (nie myśl, że bd przeglądał każdą przegraną i ją analizował). To nie jest dużo.

    PS Dzięki A jak piszesz Post Scriptum, to z tego co pamiętam, to bez kropki się pisze. Mogę się mylić, ale wątpię.
    PS2 Na przyszłość nie obrażaj, ja nigdy nie traktuję nikogo gorzej, nie robię z kogoś idioty itp. Po prostu czasem nie zrozumiem rozmówcy, jak w tym przykładzie.
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 30-01-2017 o 23:06

  7. #37
    Łukasz
    Konto usunięte
    Ponad polowa graczy którzy odeszli z gry to osoby co odeszly z powodu dużego expienia (w tym kilka z kolegow z klasy)
    Spytalem sie ich czemu nie grają ?
    -Bo to durna gra gdzie 90% gry się spędza na bieganiu w tę i spowrotem podczas kilku letniego expienia.

    Wprowadzenie tej propozycji = skrocenie czasu expa = więcej graczy = większy budżet administracji = lepsza gra.

    Na tak.

  8. #38
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Łukasz Zobacz post
    Ponad polowa graczy którzy odeszli z gry to osoby co odeszly z powodu dużego expienia (w tym kilka z kolegow z klasy)
    Spytalem sie ich czemu nie grają ?
    -Bo to durna gra gdzie 90% gry się spędza na bieganiu w tę i spowrotem podczas kilku letniego expienia.
    co?
    to na serio musieli być w to dobrzy
    w ogole to zle rozumujesz, jak niby automatyczne leczenie ma skrócić czas expa? no pomyśl jeszcze raz

  9. #39
    Łysonżi Dżonson
    Konto usunięte
    skróci na pewno, ale nie jakoś znacząco - propozycja jest tylko dla teraźniejszych i ewentualnie przyszłych graczy (o ile gry nie zamkną)

  10. #40
    -Bo to durna gra gdzie 90% gry się spędza na bieganiu w tę i spowrotem podczas kilku letniego expienia.

    Wprowadzenie tej propozycji = skrocenie czasu expa = więcej graczy = większy budżet administracji = lepsza gra.
    Wprowadzenie expa za questy => duże skrócenie czasu expa => lepsza gra

  11. #41
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    W takim razie:
    Darmowy exp => Brak przymusu expienia => Skrócenie czasu expienia do zera => Lepsza gra

    Dobrze rozumiem?

  12. #42
    Łysonżi Dżonson
    Konto usunięte
    Temat się trochę 'rozjechał' - przypominam, że chodzi tylko o wygodę gry.

  13. #43
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2014
    Postów
    122
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    No tak, jest nieefektywne, bo dostajemy tylko 10% całego doświadczenia.
    Na 65 jest 10% i jest jako tako. Gorzej się robi na 66 kiedy dostajemy 5%. Tragedia zaczyna się na 67lv kiedy gracz dostaje 2.5% czy już totalna rzeź jest na 68 bo tylko 1.25%, na 69 tylko 0.625%, wbicie 70 lv sprawia, że gracz staję się OP ponieważ dostaje się moc w zaklęciu z 65lv na 70lv.

    Jeszcze mam pytanie co do tego pakietu premium co napisałeś. System gry chce jak tibia wymuszać granie na premium ? Takie informacja, że tibia upadła właśnie przez system premium.

  14. #44
    Łysonżi Dżonson
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lord Of Live Zobacz post
    Na 65 jest 10% i jest jako tako. Gorzej się robi na 66 kiedy dostajemy 5%. Tragedia zaczyna się na 67lv kiedy gracz dostaje 2.5% czy już totalna rzeź jest na 68 bo tylko 1.25%, na 69 tylko 0.625%, wbicie 70 lv sprawia, że gracz staję się OP ponieważ dostaje się moc w zaklęciu z 65lv na 70lv.

    Jeszcze mam pytanie co do tego pakietu premium co napisałeś. System gry chce jak tibia wymuszać granie na premium ? Takie informacja, że tibia upadła właśnie przez system premium.
    Z tego co pamiętam w Tibii tzw 'PACC' był od zawsze + od zawsze dodatkowe expowiska były tylko dla PACC, nawet na początku gry dało się to odczuć na Rookgard (czy jak to się pisze) za mostem.
    Samą grę pamiętam od wersji 7.1 bodajże, także nic się nie zmieniło.

  15. #45
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Lord Of Live Zobacz post
    Jeszcze mam pytanie co do tego pakietu premium co napisałeś. System gry chce jak tibia wymuszać granie na premium ? Takie informacja, że tibia upadła właśnie przez system premium.
    Tibia dalej jako tako dycha, mimo, że jest słaba. Jeśli uważasz automatyczne leczenie za wymuszanie grania na premium, to coś jest nie tak i to nie z grą.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •