Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 49

Temat: Ban dla Fannindela

  1. #1
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669

    Ban dla Fannindela

    Proszę o wrzucanie w ten temat screenów z bluzgami Fannindela (najlepiej linków) tak żeby było mi łatwiej wysłać zbiorczą informację do Tomiego, bo to co on wyprawia to powoli robi się przesada i chyba dłuższa przerwa pomoże mu ochłonąć.

  2. #2
    Na prezentacji gracza "Soad" jest trochę tego rodzaju screenów. W temat raczej nie ma co linkować, bo zbyt wulgarne rzeczy to są by je na forum zamieszczać.
    I'm the voice in your head. The Dark One's powers inside you.

  3. #3
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    jestem za, ten człowiek ma najmniej nie po kolei w głowie. doszło nawet do tego, że groził Tomiemu śmiercią: https://mfo3.pl/r/ba3606159

  4. #4
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    Jako, że są to faktycznie dość mocne słowa często to proszę wysyłać mi linki w wiadomościach na którąś z postaci w grze.

  5. #5
    Przez ludzi takich jak on odechciewa się grać, na każdym kroku nienawiść i wyzwiska. Dobrze, że ktoś w końcu założył taki temat.

  6. #6
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Nie robiłem screen'ów z rozmów z nim, bo nie chciałem gwałcić Imgura. Może w kilku walkach jest parę wulgaryzmów z Jego strony.
    A za banem oczywiście na tak. Jak mu się nie podobasz (wygrasz z nim) od razu się pluje, jak to jesteś żałosny i wszyscy się z Ciebie śmieją (O ironio!).

  7. #7
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    nie zrobiłem screena ale kiedyś miał na prezce dość nie dawno napisane jakie to pvp jest oszukane wszyscy mają farta tylko nie on + obraza do administracji
    także jestem za tym by zrobić mu male wakacje od tej gry

  8. #8
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    No no pewnie, napisałem cytując "17:12
    Fannindeljak dorwe kiedys (...) tego smeicia co to zrobil
    17:13
    Fannindelto zabije"

    Nie wiem czy wiesz ale nie tylko Tomi robił tą gre, a nie rzuciłem konkretnego imienia/nicku. (+ to nie groźba ośle)



    Człowieku nigdy cie nie wyzwałem XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    a to że padasz jak mucha w bójce to nie moja wina

    - - - - - - - - - -

    W ogole pomiajac że gdy inna osoba wrzucała coś tego typu na forum to zawsze było "daj mu ignora i tyle", więc śmiechowo xd
    .
    1. Gracze dostawali już bany za obelgi dla większej ilości graczy, jak jeden.
    2. Tomi robił grę, zaprzeczysz temu? A, i spójrz do słownika, co oznacza słowo "groźba".
    3. Sam wkleiłeś swoje bluzgi na forum - dowód w sprawie. A i jeszcze w temacie się plujesz.
    4. Chcesz mieć ignora u całego Mfo? To dla Ciebie w sumie ban, bo 90% czasu piszesz jak to mfo Cię krzywdzi.
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 05-01-2017 o 16:34

  9. #9
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    .

    2. Tomi robił grę, zaprzeczysz temu? A, i spójrz do słownika, co oznacza słowo "groźba".

    4. Chcesz mieć ignora u całego Mfo? To dla Ciebie w sumie ban, bo 90% czasu piszesz jak to mfo Cię krzywdzi.
    2.A gdzie zaprzeczyłem że Tomi nie robił gry? czytanie ze zrozumieniem xd
    4.Tak chce mieć ignora u całego mfo.


    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    nie zrobiłem screena ale kiedyś miał na prezce dość nie dawno napisane jakie to pvp jest oszukane wszyscy mają farta tylko nie on + obraza do administracji
    także jestem za tym by zrobić mu male wakacje od tej gry
    Co miałem tak obraźliwego jeśli chodzi o administracje?

    Napisałem tylko że ten kto kupuje mfy i sponsoruje adminów ten jest debil (nie wiem czy napewno było tu napisane "debil"/"ciota" czy coś)
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 05-01-2017 o 16:35

  10. #10
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    2.A gdzie zaprzeczyłem że Tomi nie robił gry? czytanie ze zrozumieniem xd
    4.Tak chce mieć ignora u całego mfo.

    - - - - - - - - - -



    Nic do Ciebie nie pisałem,nigdy.
    .
    Czyli jak obrażę twórców Google to nie obrażę Larry'ego Page, bo jeszcze Sergey Brin żałożył Dzięki za informację.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    .
    Czyli jak obrażę twórców Google to nie obrażę Larry'ego Page, bo jeszcze Sergey Brin żałożył Dzięki za informację.
    I znowu, gdzie napisałem że go nie obraziłem? Bo wcześniej napisałeś "Zaprzeczysz że Tomi robił grę? To Ci napisałem, że nigdzie nie napisałem że zaprzeczam.

  12. #12
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    W ogole pomiajac że gdy inna osoba wrzucała coś tego typu na forum to zawsze było "daj mu ignora i tyle", więc śmiechowo xd


    Gramy równo? Proszę o bana dla tych osób:

    Załącznik 5342
    To mój screen, nie był skierowany do Ciebie.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    To mój screen, nie był skierowany do Ciebie.
    Co z tego? obraził inne osoby.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Wnioskuję również o bany dla każdego tego typu zachowań i dla osób które mają w prezce nie stosowne rzeczy (chociażby +18, itp).
    PS. 1 słowo obraźliwe i banujmy na rok. - Na propsie lećmy.

    Tak zbanujmy 50% graczy w mfo, bo większość do dzieci i nie potrafią się zachować, zresztą nie tylko dzieci, bo osoby, które są ponoć dorosłe również się zachowują jak dzieci i na prezki wrzucają różne rzeczy, które są nie zgodne z regulaminem.

    PS. Zapomniałem dodać, ze za ShoutBoxa na forum oraz wiadomości na forum, które są nie stosowne też trzeba banować graczy.
    Ostatnio edytowane przez Tatsumaru ; 04-01-2017 o 20:55

  15. #15
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    A czy ja mowie o każdym? Mówie o skrajnych przypadkach, gdzie obrażani są wszyscy, którzy z nim wygrają czy też administracja. Swego czasu Farben pisał podobnie i dostawał coraz to dłuższe bany aż nauczył się kultury, może i w tym przypadku to pomoże

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •