Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: [Bossy] Problem z Lewiatanem

  1. #1
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197

    [Bossy] Problem z Lewiatanem

    Mam problem z: Lewiatan
    Poziom postaci: 61
    Statystyki:
    HP 130
    MP 70
    Atak magiczny 130
    Obrona 70
    Obrona magiczna 70
    Szczęście 70
    Szybkość 130


    Opis problemu:
    Cześć, mam problem z Lewiatanem :/. Korzystam z walki MapYego i daje mu pechową chmure, porażenie, trujący pocisk czy jakoś tak, ale nadal mam wrażenie, że bije mi za dużo i nie umiem go pokonać, a bardzo chcę.

    Statystyki są podane, teraz moje EQ które zabieram na lewiatana, gemy i zdolności.


    Różdżka Lewiatana
    Jaszczurza Maska
    Jaszczurza Szata
    Buty Olbrzyma
    Perłowe Spinki


    Leczenie 3 (trzy gwiazdki)
    Leczenie 2 (max. ilość gwiazdek)
    Leczenie 1 (max. ilość gwiazdek)
    Bryza (max. ilość gwiazdek)
    Pechowa chmura (jedna gwiazdka)
    Trujący pocisk (max. ilość gwiazdek)
    Porażenie (max. ilość gwiazdek)


    HP Plus
    Obrona Plus
    Obrona Magiczna Plus
    Szybkość Plus
    Szczęście Plus
    Lód Plus
    Atak Magiczny Plus
    Atak Magiczny Plus

    Wszystkie gemy z maksymalnymi ilościami gwiazdek. Liczę na szybką pomoc

  2. #2
    Użytkownik Avatar Deathpool
    Dołączył
    26-07-2012
    Postów
    181
    Buty olbrzyma zamień na jaszczurze buty, a leczenie 1 na przeczekanie. Masz bardzo dużo szczęścia w bazie ja na maga. Niektórzy wojowie na 60 poziomie tyle nie mają. Szczerze nie wiem jak to wykorzystać. Pocisk fortuny zabiera 1 slot, który mógłby być wykorzystany na zdolności defensywne. W każdym razie może mógłbyś się pokusić o różdżkę paralizacji. Dodatkowy slot i większe obrażenia. Pechowa chmura jest dość ryzykowna. Może nadać klątwę, a wtedy boss używa kamieni co może zaboleć.Ważne by mieś aktywne 4 gemy obrony magiczne nabite na full. Reszta wg uznania. Najważniejsze jednak by mieć atrybut lodu w okolicy +25%. To naprawdę ułatwia walkę.

  3. #3
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    nie mój problem, że mam tyle szczęścia, rozdaje automatycznie, bo samodzielnie to mi coś nie wychodzi :X

  4. #4
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Deathpool Zobacz post
    Niektórzy wojowie na 60 poziomie tyle nie mają.
    Tak, błysku.

    Dużą ilość szczęścia jako mag można akurat na tego bossa wykorzystać. Eq/gemy dające uniki, trochę lucka i można uniknąć większości bąbli i strzał. Wtedy skupiać się na ataku, a w przypadku, gdyby jednak lewiatan trafił, to leczyć się.

  5. #5
    Vanitas
    Konto usunięte
    1. nie używaj trującego pocisku lub pechowej chmury, jak lewiatan ma paraliż;
    2. wyrzuć gemy obrony plus oraz szczęścia bo nie są one do niczego potrzebne na tym bossie;
    3. buty olbrzyma zamień na jaszczurze, Def fizyczny nie jest do niczego potrzebny na tym bossie;
    4. nabij lód do +25% i załóż gem obrony magicznej zamiast gemu lodu;
    5. zamiast używać nieunikatowej rózgi lewiatana z 7 slotami polecam unikatową różge paralizacji z 8 slotami. Jako 8 zdolkę możesz wziąć drenaż.
    6. rację ma deathpol, że pechowa chmura jest ryzykowna, ale te uderzenia kamykami można przeżyć. Ja biłem lewiatana magiem na 55 lvl, używając pechowej chmury i wygrałem przy drugim podejściu (link: https://mfo3.pl/r/b9ec9d776)
    7. Ew. jeżeli nadal nie będziesz dawał rady, to możesz ulepszyć jaszczurze eq do wyższego poziomu.

    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Dużą ilość szczęścia jako mag można akurat na tego bossa wykorzystać. Eq/gemy dające uniki, trochę lucka i można uniknąć większości bąbli i strzał. Wtedy skupiać się na ataku, a w przypadku, gdyby jednak lewiatan trafił, to leczyć się.
    To jest sposób dla graczy poniżej 60 lvl. Od 60 lvl łatwiej się zadefić i wygrać w normalnej walce bez konieczności liczenia na szczęście. Jeżeli jednak chciałbyś wykorzystać ten sposób, to polecam różdżkę potępienia oraz gemy uników.
    Ostatnio edytowane przez Vanitas ; 05-01-2017 o 03:40

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •