Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 78

Temat: Pogadanka o buildach w TvT

  1. #46
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Magician Zobacz post

    Chcialbym sie Ciebie spytac zebys mi pokazal takie eq na hitera, jestem bardzo ciekawy ile stat sie na tym traci
    To może ja tutaj odpowiem
    przykładowe eq woja hitera to np
    Full czarcie uzbrojenie ( np przez mnie stosowane ) dzieki takiemu eq + gemy ataku można ładnie wyciągnąć luck jak i atak jednakże tracimy bardzo dużo speeda ( o ile się nie myle czarcie daje najmniej speed ) defy także pozostają małe w moim przypadku nie przewyższają nawet 150.
    Drugim może być bulid full pod atak z takim bulidem można spokojnie dobić 550 ataku jednakże hiter traci wtedy na lucku przez co pojawiają się chybienia.

    może chodziło o to by ci podał eq przeciw hiterom ale never mind to też może się przydać
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 05-01-2017 o 21:07

  2. #47
    Użytkownik Avatar FoxeRaged
    Dołączył
    28-10-2012
    Postów
    87
    Cytat Napisał Magician Zobacz post
    kto powiedział, że eq deffowe musi być ? wg mnie lepiej mieć w bazie dużo obron, dzięki czemu w eq mogę sobie pozwolić na eq z luckiem i odpo, speed nie zgodzę się, że jest nieprzydatny, gdyż sam mam całkiem wysoki jak na tvt i nosząc zamrożenie bardzo się przydaje, na hiterów w szczególności, gdyż hiterzy z pewnością mają szybkość poniżej 200, bo jeśli mają czegoś mieć jeszcze dużo to wiadomo, że lucka, a tank na spokojnie jest w stanie wyciągnać powyżej 200 a z dobrym eq znacznie więcej
    No tak, tank moze miec duzo deffa, lucka i speeda, a hiter ma tylko duzo ataku? Mysle ze z dobrymi statami mozna wyciagnac i duzy atak, luck a nawet i speed. (Moze nie duzy speed, ale jakis tam wyciagnie, moze i nawet taki sam jak tank).

    Cytat Napisał Magician Zobacz post
    furia im nie wyjdzie i wystarczy pomyśleć i na spokojnie można z nimi wygrać jak im furia nie wyjdzie
    Jak im furia nie wejdzie to to a jak wejdzie to to... Racja, lecz nie powinno byc tak, ze tylko mozesz liczyc na to zeby furia nie weszla. Mechanika przeciwko hiterom od czasach Devos sie bardzo zmienila.
    Z jednej stronny to dobrze, ale tylko jak jest dobra zmiana, co nie jest przypadek (wiele ludzi moze to potwierdzic, a Ci co sa przeciwko, to tylko ciagna korzysc z tego stylu gry i sami sa hiterami). Mozna mowic ze "To zmien sie na hitera ble ble ble..." A co jak ktos nie lubi takiego stylu gry? Powinno byc wiecej drog ktore mozesz wybrac, a nie tylko jedna bardzo efektywna. Tak jak mowilem, w czasach Eliar bylo wiecej drog ktorych mogles wybrac. Byla meta tankow, ale z naszym dojsciem (Assassinationsquad), udowodnilismy ze mozna tez wybrac droge lucka.

    Cytat Napisał Magician Zobacz post
    co do ostatniego przykładu to jest losowość, pomimo wysokich odpo wszystko może się po prostu zdarzyć, w końcu to nie jest 100 % tylko 75 maksymalnie można wyciągnąć
    Chodzi o hity w tankow po 1300, nie chodzi mi o statusy. Aaa i jeszcze dodam ze kiedys sie bilo hity po 400 z furii.
    Ostatnio edytowane przez FoxeRaged ; 05-01-2017 o 21:10

  3. #48
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał FoxeRaged Zobacz post
    No tak, tank moze miec duzo deffa, lucka i speeda, a hiter ma tylko duzo ataku? Mysle ze z dobrymi statami mozna wyciagnac i duzy atak, luck a nawet i speed. (Moze nie duzy speed, ale jakis tam wyciagnie, moze i nawet taki sam jak tank).
    mylisz się wiem to po swoim przykładzie.

    Jeśli chciałbyś jako hiter podbić sobie 3 staty jak podales atak luck speed to jest to totalnie nie opłacalne. Dlaczego ?
    bo jeśli chciałbyś podbić speed to musiałbyś odjąć atak ze statystyk a to czy masz 130 czy 170 nie robi różnicy dmg bedziesz otrzymywał taki sam a bić będziesz mniej. mi np nie którzy magowie biją po 2k a nawet nie są hiterami

  4. #49
    Użytkownik Avatar FoxeRaged
    Dołączył
    28-10-2012
    Postów
    87
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    mylisz się wiem to po swoim przykładzie.Jeśli chciałbyś jako hiter podbić sobie 3 staty jak podales atak luck speed to jest to totalnie nie opłacalne.
    Nie myle sie. Nic nie powiedzialem o podbiciu. Czy 450 czy 500 raczej duzo nie zmienia (Chodzi tu czy walniesz kogos za 3000 a kogos za 2700, to i tak na hita bierzesz). czy masz 180 speeda albo lucka a 230 to raczej zmienia wiecej.

  5. #50
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał FoxeRaged Zobacz post
    Nie myle sie. Nic nie powiedzialem o podbiciu. Czy 450 czy 500 raczej duzo nie zmienia (Chodzi tu czy walniesz kogos za 3000 a kogos za 2700, to i tak na hita bierzesz). czy masz 180 speeda albo lucka a 230 to raczej zmienia wiecej.
    no to powodzenia w ułożeniu takich statystyk

  6. #51
    Magician
    Konto usunięte
    Cytat Napisał FoxeRaged Zobacz post
    No tak, tank moze miec duzo deffa, lucka i speeda, a hiter ma tylko duzo ataku? Mysle ze z dobrymi statami mozna wyciagnac i duzy atak, luck a nawet i speed. (Moze nie duzy speed, ale jakis tam wyciagnie, moze i nawet taki sam jak tank).
    ymmm, że co proszę, hiterolucker taki wariant to oczywiście jest teraz przez każdego używany kto robi hitera, ale żeby speed ? przecież jeśli miałby mieć inne rzeczy dobre musiałby odejmować atak przez co dostaje też potem mniej z gemów, tanker nie musi dawać tyle pkt w deffa co hiter w atak, a wszelkie przykłady podawane tutaj to przecież są właśnie warianty hiteroluckerów gdzie mnóstwo ataku i 250+ lucka, by wzmacniać staty typu speed musiałby albo atak tracić znacznie lub lucka a jak lucka to i mniejsza szansa na jego rozwałke ze ślepych i innych zdolności


    Cytat Napisał FoxeRaged Zobacz post
    Jak im furia nie wejdzie to to a jak wejdzie to to... Racja, lecz nie powinno byc tak, ze tylko mozesz liczyc na to zeby furia nie weszla. Mechanika przeciwko hiterom od czasach Devos sie bardzo zmienila.
    Z jednej stronny to dobrze, ale tylko jak jest dobra zmiana, co nie jest przypadek (wiele ludzi moze to potwierdzic, a Ci co sa przeciwko, to tylko ciagna korzysc z tego stylu gry i sami sa hiterami). Mozna mowic ze "To zmien sie na hitera ble ble ble..." A co jak ktos nie lubi takiego stylu gry? Powinno byc wiecej drog ktore mozesz wybrac, a nie tylko jedna bardzo efektywna. Tak jak mowilem, w czasach Eliar bylo wiecej drog ktorych mogles wybrac. Byla meta tankow, ale z naszym dojsciem (Assassinationsquad), udowodnilismy ze mozna tez wybrac droge lucka.
    po to mam 75 % na furie by liczyć na to by nie weszła, w eliar raczej można było być naraz i tankiem i luckerem, również sporo deffów w bazie i eq garudy z rózgą gotar (ew. można było też kapelusz gothar dla odpo, wg upodobań)

    Cytat Napisał FoxeRaged Zobacz post
    Chodzi o hity w tankow po 1300, nie chodzi mi o statusy. Aaa i jeszcze dodam ze kiedys sie bilo hity po 400 z furii.
    jeśli nie wejdą statusy to jaki jest problem ? częściej mają kolejki ci co nie są hiterami, więc skład, który jest przeciw hiterom ma więcej tur, nie wejdzie im furia to dają mega i już mogą od razu kontraatakować
    Ostatnio edytowane przez Magician ; 05-01-2017 o 22:14

  7. #52
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Magician Zobacz post
    przez co dostaje też potem mniej z gemów
    Rzeco? Znasz wgl. działanie gemów? Gemy zwiększają statystyki bazowe.

  8. #53
    Magician
    Konto usunięte
    mowa przecież o statystykach bazowych, że w razie zmniejszenia to i gemy dają mniej pkt, czytanie ze zrozumieniem

  9. #54
    Użytkownik Avatar FoxeRaged
    Dołączył
    28-10-2012
    Postów
    87
    Hiterolucker jest uzywany bo jest bardzo efektywny, az za bardzo. Po raz drugi: ja nie mowie ze hiter wali w LUCKA, w ATAK i w SPEEDA, tylko ze nie ma duzej dziury pomiedzy luckiem a speedem (np. luck 220 speed 220).

    Cytat Napisał Magician Zobacz post
    jeśli nie wejdą statusy to jaki jest problem ? częściej mają kolejki ci co nie są hiterami, więc skład, który jest przeciw hiterom ma więcej tur, nie wejdzie im furia to dają mega i już mogą od razu kontraatakować
    Taki jest problem, ze nawet jak sie jest hiterem, kolejki i tak sie ukladaja 3/3 lub 4/4. Dwa razy Slepa Furia pod rzad i po grze. To nie jest tak ze kolejki sa raz ja, raz przeciwnik. Bardzo dobry przyklad: https://mfo3.pl/r/b33eb30eb

    Jeszcze propo speeda, troche sie zaprzeczacie. Hiter napisal ze duzy speed duzego wplywu nie ma przy ozywieniu/posce. Wiec speed jednak TAK DUZO nie zalezy w TvT (sprawdzone info).
    A drugi pisze ze jednak speed duzo zalezy? O co tu chodzi?

  10. #55
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Lol lol foxeraged mam postac hitera i tanla i roznica spida w bazie to az 100 wiec nie wiem jak chcesz mi tu wyciagnac tyle spida co tank. 220 lucka dla hitera to nic, lepiej nosic kolo 300. Kolejki ukladaja sie czesto 2 tury hiterow 3 tankow bo 250+50%=375 a 150(chociaz hiterzy zazwyczaj i tak maja kolo 120) +50%=225 375-225=150 wiec roznica w spidach jest ogromna wiec w turach rowniez :]

  11. #56
    Użytkownik Avatar FoxeRaged
    Dołączył
    28-10-2012
    Postów
    87
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    Lol lol foxeraged
    LOL jest skrotem zdania: "Laughing Out Loud"

    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    mam postac hitera i tanla i roznica spida w bazie to az 100 wiec nie wiem jak chcesz mi tu wyciagnac tyle spida co tank. 220 lucka dla hitera to nic, lepiej nosic kolo 300. Kolejki ukladaja sie czesto 2 tury hiterow 3 tankow bo 250+50%=375 a 150(chociaz hiterzy zazwyczaj i tak maja kolo 120) +50%=225 375-225=150 wiec roznica w spidach jest ogromna wiec w turach rowniez :]
    Tutaj pare walk przykladowych=
    https://mfo3.pl/r/b51f07eed - Walka 2 vs 2 -- tury sa 2/2
    https://mfo3.pl/r/bb09b902c - Walka 4 vs 4 -- tury sa 3/3 (rowniez hit po 3,5k)
    https://mfo3.pl/r/b82a7f1f2 - Walka 3 vs 3 -- tury sa 3/3
    https://mfo3.pl/r/b4d3c004e - Walka 2 vs 2 -- tury sa 1/1 a pozniej 2/2 (rowniez hity absurdalne)

    I tak dalej, i tak dalej.

  12. #57
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał FoxeRaged Zobacz post
    Tutaj pare walk przykladowych=
    https://mfo3.pl/r/b51f07eed - Walka 2 vs 2 -- tury sa 2/2
    https://mfo3.pl/r/bb09b902c - Walka 4 vs 4 -- tury sa 3/3 (rowniez hit po 3,5k)
    https://mfo3.pl/r/b82a7f1f2 - Walka 3 vs 3 -- tury sa 3/3
    https://mfo3.pl/r/b4d3c004e - Walka 2 vs 2 -- tury sa 1/1 a pozniej 2/2 (rowniez hity absurdalne)

    I tak dalej, i tak dalej.
    Bardzo fajne walki aż miło mi się je ogląda ahh jak to tvt się rozwinęło z nudnych tankowatych walk do szybkich i sprytnych

  13. #58
    Użytkownik Avatar FoxeRaged
    Dołączył
    28-10-2012
    Postów
    87
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Bardzo fajne walki aż miło mi się je ogląda ahh jak to tvt się rozwinęło z nudnych tankowatych walk do szybkich i sprytnych
    Szybkich i sprytnych ^^. Zgodze sie, kiedys byly dluzsze walki, ale teraz nie jest nic sprytnego w nich, moze sa tylko szybkie.
    Ja osobiscie wolalem walki troszke dluzsze niz 4 kolejki.
    Ostatnio edytowane przez FoxeRaged ; 06-01-2017 o 00:24

  14. #59
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał FoxeRaged Zobacz post
    Szybkich i sprytnych ^^. Zgodze sie, kiedys byly dluzsze walki, ale teraz nie jest nic sprytnego w nich, moze sa tylko szybkie.
    Ja osobiscie wolalem walki troszke dluzsze niz 4 kolejki.
    w takim razie prosze o pedslanie walki przynajmniej 2v2 albo 3v3 trwającej 4 kolejki

    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    To była przenośnia.
    jakbym nie zauważył..
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 06-01-2017 o 14:13

  15. #60
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    w takim razie prosze o pedslanie walki przynajmniej 2v2 albo 3v3 trwającej 4 kolejki
    To była przenośnia.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •