Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 91 do 92 z 92

Temat: Update Amaterasu - opinie etc.

  1. #91
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Wiem na czym mniejwięcej działa ruszyca i łaska.Chodzi o to,że WeLove użył 3 wody na Tsurushi,ja umarłem postawili mnie i zdjął statusy tylko 1 osobie tym samym zadając sobie 1500 obrażeń.Dlaczego?
    z Ruszycy nie rozumiem czemu zabił mnie mimo to,że nie zaatakowałem go w turach 100-104
    Bo to nie jest zasada, ona jest zupełnie inna. I zanim większość do tego dojdzie, to trochę minie.
    To z łaską też nie jest przypadkowe, wszystko to jest konsekwencją waszych czynów i stanu walki.
    Przeanalizuj sobie raport, jak jesteś spostrzegawczy to zauważysz na pewno kilka bardzo istotnych rzeczy.

  2. #92
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Znakomity raport. Tak naprawdę z niego (i mając dla porównania kilka innych) można wyczytać działanie większości nieznanych do końca zdolności.
    Polecam samemu wszystko poszukać (mam nadzieję, że nie wpadnie tu żaden mop lub tester i nie zacznie wyjaśniać po kolei co i jak):
    -Dlaczego Łaska zabrała Amaterasu tylko 1500 zamiast 4500? Czy zawsze zabiera 4500? Jeżeli nie zawsze, to kiedy nie?
    -Kiedy Amaterasu używa Ruszycy? Czy robi to całkowicie przypadkowo?
    Przecież to wszystko wiadomo już od ponad tygodnia...

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •