Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Denerwujący Depozyt

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2016
    Postów
    79

    Denerwujący Depozyt

    Witam otóż moją propozycją jest aby wymienić zawiasy w skrzynce od depozytu bo przerzucanie powiedzmy 1000 itemków to katorga.
    Trzeba co do milisekundy czekać aż skrzynka dokładnie sie zamknie bo inaczej przerzucone przedmioty trzeba przerzucać jeszcze raz.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Żaden problem.Bardziej denerwuje mnie gdy zbyt szybko zmieniam postać i wyskakuje błąd (napisałem o nim w dziale Pytania)

  3. #3
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Skoro to takie "ultra-mega-super-kuper wkurzające" to przerzucaj handlem.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Żaden problem.Bardziej denerwuje mnie gdy zbyt szybko zmieniam postać i wyskakuje błąd (napisałem o nim w dziale Pytania)
    Aha.
    Jest to duzy problem jak przerzucasz duzo itemow, denerwuje mnie to strasznie wiec za

  5. #5
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    Potwierdzam, można to zmienić.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2016
    Postów
    79
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Skoro to takie "ultra-mega-super-kuper wkurzające" to przerzucaj handlem.
    No ale skoro juz mamy możliwość przerzucania przez depozyt no to zostańmy przy tym. A do handlu niestety trzeba osób trzecich ;d

  7. #7
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Nie trzeba czekać, aż depozyt do końca się zamknie.
    Skoro ci to nie odpowiada, to powiększ depozyt, będzie mniej wymaganych przelogowań.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2016
    Postów
    79
    Zobacz wkładasz rzeczy do depozytu i nie możesz dać "Panel Gracza" od razu, bo się nie zapisze. Trzeba dać X i potem łaskawie poczekać aż depozyt się zamknie i dopiero kliknac panel gracza, przy 912391239 przedmiotach robi roznice. Skoro nie odpowiada Ci propozycja, napisz "NA NIE" zamiast mówić mi jak mam żyć.

  9. #9
    Wydaje mi się, że przy korzystaniu z zakładki 'depozyt' w targu całość przebiega nieco szybciej, ale dochodzi kliknięcie więcej i trzeba po włożeniu przedmiotów przejść na inną zakładkę albo puścić targ.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Muszynianka Zobacz post
    Zobacz wkładasz rzeczy do depozytu i nie możesz dać "Panel Gracza" od razu, bo się nie zapisze. Trzeba dać X i potem łaskawie poczekać aż depozyt się zamknie i dopiero kliknac panel gracza, przy 912391239 przedmiotach robi roznice. Skoro nie odpowiada Ci propozycja, napisz "NA NIE" zamiast mówić mi jak mam żyć.
    Nie trza czekać do końca animacji. Sam przekładałem przedmioty, więc wiem, że do końca animacji można poczekać po powrocie z innej postaci.

  11. #11
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Nie trza czekać do końca animacji. Sam przekładałem przedmioty, więc wiem, że do końca animacji można poczekać po powrocie z innej postaci.
    Ale jednak trzeba czekać.

  12. #12
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Ale jednak trzeba czekać.
    że co?

  13. #13
    PvPMasterKA
    Konto usunięte
    Jestem na tak.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •