Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 26 z 26

Temat: Co robicie ze złotem?

  1. #16
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Osoby które napisały wyżej coś dla beki to nie maja hajsu w grze czyli mają małe pojęcie o grze i nic w niej nie osiągnęli. Po osiągnięciu 65lv zdobycie wszystkiego zajmuje max 60/90 dni. Potem to można kupić i kuć eq na 31-64lv ( pozdrawiam vegoo ).

    Tak na poważnie to polecam Ci inwestować w przedmioty które nie tracą na wartości (te na których zarobisz/te które drożeją z czasem) a jak nie chcesz się tak bawić to oddaj komuś na przechowanie.
    xddddd
    ty nie osiagnales niczego bo nie umiesz poradzic sobie z problemem ktory nie jest problemem czyli za duzo zlota(nie wiem jak mozna miec z tym problem, mozesz mi oddac bo mam tylko kilka kk ;/) eq mozna kuc/kupowac czyste a potem je sprzedac

  2. #17
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    xddddd
    ty nie osiagnales niczego bo nie umiesz poradzic sobie z problemem ktory nie jest problemem czyli za duzo zlota(nie wiem jak mozna miec z tym problem, mozesz mi oddac bo mam tylko kilka kk ;/) eq mozna kuc/kupowac czyste a potem je sprzedac
    Czyli nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
    Skoro polecam innemu graczowi co zrobić ze złotem to ja nie mam problemu. Koniec spamu na forum jak chcesz lekcje czytania/rozumienia to na pw w grze.
    Ostatnio edytowane przez Hiter ; 07-12-2016 o 21:16

  3. #18
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Osoby które napisały wyżej coś dla beki to nie maja hajsu w grze czyli mają małe pojęcie o grze i nic w niej nie osiągnęli. Po osiągnięciu 65lv zdobycie wszystkiego zajmuje max 60/90 dni. Potem to można kupić i kuć eq na 31-64lv ( pozdrawiam vegoo ).

    Tak na poważnie to polecam Ci inwestować w przedmioty które nie tracą na wartości (te na których zarobisz/te które drożeją z czasem) a jak nie chcesz się tak bawić to oddaj komuś na przechowanie.
    Tylko wtajemniczeni są w stanie pojąć magię fiołków.

  4. #19

  5. #20
    musaraj
    Konto usunięte
    Kupuję losy na loteriach

  6. #21
    MaCiEkXPompaJP
    Konto usunięte
    daje do depo mapyego

  7. #22
    Użytkownik Avatar PatrioSaint
    Dołączył
    11-11-2015
    Postów
    27
    Przepijam za mf-y

  8. #23
    Elitek
    Konto usunięte
    Albo kupuje sobie po kilkanaście tysięcy miksów na zapas albo wrzucam do depo (ale nie lubię tego robić bo prowizja dużo zabiera ) albo wypatruje jakieś fajne eq na aukcji lub MF. Możliwości są różne

  9. #24
    Łukasz
    Konto usunięte
    Ja chomikuje w depozyciek i wydaje na eventach by po kilku latach sptzedać za 4x type.

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2011
    Postów
    27
    Trzymam na swoich multikontach.

  11. #26
    Łukasz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Hoolgerr Zobacz post
    Trzymam na swoich multikontach.
    Echhh bez komentarza...

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •