Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 27 z 27

Temat: Zniesienie limitów walk

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2016
    Postów
    79
    No to nie daj się zlać, nie ma niekonczących sie mfow, a przeciez jak sie nie zapiszesz na arene to nikt cie bił nie będzie (bójki ew), mozesz wybierac przeciwnikow tak samo jak i teraz. Nie wiem dziwne scenariusze piszesz. Ale i tak szanuje

  2. #17
    musaraj
    Konto usunięte
    Limit jest po to, żeby gracz aspirujący do bycia najlepszym pokazał, że jest najlepszy w starciu z każdym, a nie np. zrobi antymaga i będzie sobie antymagował.
    Może źle sobie szukasz przeciwników - w przedziale +- 200 punktów na max lv. jest wystarczająca ilość graczy, żeby sprostać Twojej chcicy. Chyba że szukasz tylko takich, którzy są dla Ciebie wygodni.

  3. #18
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Muszynianka Zobacz post
    No to nie daj się zlać, nie ma niekonczących sie mfow, a przeciez jak sie nie zapiszesz na arene to nikt cie bił nie będzie (bójki ew), mozesz wybierac przeciwnikow tak samo jak i teraz. Nie wiem dziwne scenariusze piszesz. Ale i tak szanuje
    Pewnie, nieskończoność nie, ale na tyle dużo, że im starczy.
    Tymbardziej, że żetsy->odno->kasa->Mfy z targu. A gracze, którzy kupili Mfy, mogą dodatkowo więcej dokupić z targu. Właśnie o arenę mi chodzi, mam ochotę mieć ligę, na jaką zasługuję, a nie spadać do zera, przez diaxy, które mnie leją (co i tak się dzieje, ale na pewno mniej intensywnie, niż wtedy, gdy twój pomysł wejdzie), bo jakimś dziwnym cudem, za każdym razem, jak zapiszę się na arenkę, to mnie atakuje zresetowany diax, a nie normalni gracze.

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2016
    Postów
    79
    Pozwoliłam przejrzeć sobie Twoje walki. Narthgor 117 Walk , inne postacie max 5 walk na arenie. Na te 117 walk żaden zresetowany diament Cie nie bił więc jak nie masz multikonta to troche bezpodstawne te Twoje obawy. Czemu widzisz coś czego nie ma ? ;d Będziesz miał lige na jaką zasługujesz bo przeciez limit rankingu
    200 pkt max roznica miedzy graczami. Resetowane Diaxy.. xd

  5. #20
    Użytkownik Avatar Hubiotka
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    200
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Pewnie, nieskończoność nie, ale na tyle dużo, że im starczy.
    Tymbardziej, że żetsy->odno->kasa->Mfy z targu. A gracze, którzy kupili Mfy, mogą dodatkowo więcej dokupić z targu. Właśnie o arenę mi chodzi, mam ochotę mieć ligę, na jaką zasługuję, a nie spadać do zera, przez diaxy, które mnie leją (co i tak się dzieje, ale na pewno mniej intensywnie, niż wtedy, gdy twój pomysł wejdzie), bo jakimś dziwnym cudem, za każdym razem, jak zapiszę się na arenkę, to mnie atakuje zresetowany diax, a nie normalni gracze.
    Nie raz w sumie resałam rank z nudów i ani razu na ciebie nie trafiłam co oznacza że bardzo rzadko bywasz na arenie.
    Więc to że łapią cię diaxy to zwykły zbieg okoliczności i tyle.

    Jestem na tak, może nie do całkowitego zniesienia limitu ale żeby został on delikatnie skrócony bo czasami po stoczeniu 3 walk z danym użytkownikiem czeka się 6 dni więc trochę przesada.

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    ja jestem za nie. Czasami komuś nie chce walczyć manu np. mi czasami mi się nie chce xd

  7. #22
    Użytkownik Avatar Hubiotka
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    200
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    ja jestem za nie. Czasami komuś nie chce walczyć manu np. mi czasami mi się nie chce xd

    Nie masz wyzwania więc jak ci się nie chce to nie siedzisz na arenie i tyle ;d
    Więc trochę głupie uzasadnienie

  8. #23
    Uważam że zniesienie limitów walk jest czymś naturalnym i tu nawet nie ma o czym dyskutować,
    w końcu taka jest idea gry żeby zdobywać poziomy lub kto woli walczy PVP. Po co jakaś ingerencja ?
    Wszystkie kontrargumenty muszynianki są jak najbardziej jasne i oczywiste
    i na prawdę trzeba być ślepym żeby nie mieć tej samej opinii (lub nie walczyć pvp)
    Oddajcie walki w ręce graczy, ta gra jeszcze nie upadła.

  9. #24
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Manipulator Zobacz post
    Uważam że zniesienie limitów walk jest czymś naturalnym i tu nawet nie ma o czym dyskutować,
    w końcu taka jest idea gry żeby zdobywać poziomy lub kto woli walczy PVP. Po co jakaś ingerencja ?
    Odblokujmy możliwość expienia bez limitów, po co jakaś ingerencja, zmniejszająca zdobywanie expa, po wbiciu cap lvla?

  10. #25
    walczyc dla walki mozna bez limitu, a nie widze jakos szansy na niego zniesienie do rankingow
    za duże pole do kombinowania
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  11. #26
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Muszynianka Zobacz post
    Resetowane Diaxy.. xd
    https://mfo3.pl/r/b44a02c25
    ehem.

  12. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2016
    Postów
    79
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    I co w związku z tym że zabił Cie zresetowany diax który dwie godziny pozniej bedzie miał 18419242031024 ranku więcej od ciebie. To nie wstyd przegrać z diamentem. Nie spamuj takimi pierdołami, Twoje zdanie już znam

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •