Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Przyszłość globali nieeventowych

  1. #1
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte

    Przyszłość globali nieeventowych

    Ja napisałem test post, ale go zacytowałem z jakiejkolwiek przyczyny.
    Cytat Napisał ja
    Witam. Tutaj HERBATOHOLIK. Jak wszyscy wiedzą jestem poszukiwaczem globali.
    Biegam podczas eventów za Baalrukhem, Yetim i Jajkiem, co sprawia mi niedużą radość. Cieszyłem się więc, kiedy pokonałem Strażnika Wyspy i mogłem wreszcie zabijać Necrony. Jednak rzeczywistość okazała się smutna. Okazało się że na Necronie nie wygrywa najlepszy poszukiwacz globali. Wszystko dla tego że na Necronie można oszukiwać na bójki. Kiedy np. jestem blisko takiego globala, jakiś złodziej globali postanowił zabójkować.
    Powoduje to brak szans kiedy przeciągnie do 60s i nie możesz szybko dobiec na globala. Ochrona trwa zaledwie 1h więc nie masz zapewnionej ochrony na nast. bossa, więc może cię w ten sposób oszukiwać w nieskończoność. Na eventowych wszyscy łapią i kto pierwszy ten lepszy. Tutaj tak nie ma.

    Mało tego - powstały chore zdrowe zasady na Necronie.
    1. Ten kto pierwszy znalazł ten decyduje kto wbija, ten pierwszy wbija.
    2. Nie wbijaj na Necrona od razu, kiedy nikogo nie ma.

    Te zasady są całkowitym wynaturzeniem. Zamiast wbić od razu muszę czekać długo aż ktoś się pojawi i oby mnie nie zbójkowali, albo na piątego mnie nie oszukali(czyli woła się 3 osoby na Necrona, biegnie 4ta osoba i 5ta za nią bo wezwał, teraz już wbiją w 4 a ty nie zdążysz pierdnąć). Mogę wtedy złamać zasadę numer 2. Wtedy może dojść do sabotu, bo wbijasz sam i nie czekasz, co się nie podoba goldenkom, strongom, kaidanom i błyskom (celowo z małej). Może dojść też do tego że nikt nie wbije na Necrona i jesteś skazany na porażkę. A najgorzej jak ktoś inny znalazł i w 2 czekacie. Wtedy możesz złapać i łamiesz zasadę nr 1. To wtedy masz pewny sabot, bo to jego Necron i jego pożeracz!!!11111one. Nie wbiłeś, nie twój, ale nie na Necronie. Możesz go wziąć na odliczanie do wbicia, 10, 9, 8... albo się uda albo cię zbójkuje. Jak wezwali 4ego do Necrona, biją w 3 i ty wbijasz jako 4 to łamiesz 1 zasadę znów. Wtedy jak jeden mąż mogą wszyscy poddać i oczywiście z pyskiem jak to masz nie wbijać na nie swoje Necrony.

    Czyli łącznie dzięki 2 zasadom możesz zostać oszukanym na 4 sposoby. Jak je łamiesz by mieć jakiekolwiek Necrony i mówisz dlaczego ich nie przestrzegasz to mamy myślenie ,,A co mnie to obchodzi. Jestem Błysk/Goldenko/Kaidan/Strong i myślę tylko o sobie i nie obchodzi mnie że cię oszukano na Necrony, nie mój problem i nie masz prawa łamać świętych Necronowych zasad które są wynaturzeniem bo cię będę oszukiwał na więcej Necronów. Nie jest tak że 4 pierwszych, 4 lepszych tylko 1 lepszy a reszta się słucha jak ten 1 lepszy chce"


    Dodatkowo dowiedziałem się że Necron nie jest dla wszystkich. Ostatnimi czasy mój kumpel Keriehyl był bójkowany i zastraszany przez wspomnianą czwórkę aby nie łapał Necronów. I nie dociera do nich tłumaczenie że Necron jest dla wszystkich.

    Niebawem wejdzie Amaterasu. Przez miesiąc-dwa będzie on jak eventowy, potem się znudzi i znowu wejdą patologiczne zasady Necronowych wyjadaczy. Dlatego chciałbym aby na Amaterasu
    - Zlikwidowano bójki
    - Dodano anty-sabot system

    Wtedy osoby ujadające za patologicznymi zasadami będą mogły ujadać, a nie wiele będą mogły zrobić. Amaterasu będzie dla wszystkich, a ty będziesz mógł wbić spokojnie jako 4ty. Możecie też to dodać na Necronie, ale o tym dlaczego niektórzy powiedzą że nie dodawać o 2 linijki niżej.

    Dla osoby która powie że ,,inni sobie jakoś radzą, tylko ty narzekasz". O nie. Ja też sobie jakoś radzę. Problem w tym że co innego sobie radzić, w Polsce z wysokimi podatkami też sobie radzimy, ale czy to i to jest NORMALNE? Nie. Necron dostał patologicznych zasad, które są chronione przez wielu łapaczy i odbiega od prawdziwych eventowych globali. Nie powinno być tam żadnych bójek. Jeżeli nie chcecie jednak by na Necrona dodali jakieś zmiany, które wspierają najlepszych, proszę bardzo, ale niech dadzą nam chociaż Amaterasu jako normalnego globala. Wy możecie wtedy biegać za Necronami, a normalni ludzie za normalnym Amaterasu.

    Chociaż napisałem te patologie Necronowe głośno to na Amaterasu wprowadzą pewnie to samo na złość mi chociażby i mogę pomarzyć o likwidacji bójek.
    Ostatni akapit wolałem usunąć
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 25-11-2016 o 19:27

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2014
    Postów
    241
    Mało tego - powstały chore zasady na Necronie.
    1. Ten kto pierwszy znalazł ten decyduje kto wbija, ten pierwszy wbija.
    2. Nie wbijaj na Necrona od razu, kiedy nikogo nie ma.
    bzdura, chcesz to wbijaj przecież nikt Cie za to nie zje, a to co ktoś sobie tam będzie pisał nie zwracaj na to uwagi.
    PoZdRawiam

  3. #3
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    1. Zasady powstały, by nie było czegoś takiego, że nieprzygotowany do globala gracz wbija i psuje globala. Świat bez zasad jest do rzyci. Zasady (jakiekolwiek) MUSZĄ być. Inaczej powstanie chaos. To mi się podoba, nareszcie w grze jest coś, co stworzyli gracze.
    2. Gadałem z ludźmy o keriehylu. Jest atakowany, bo nie raczy się przygotować na Necrona, np. biorąc mega leczenia.
    3. Podatki akurat muszą być. Tak działa świat, nie ma niczego za darmo. Podatki są formą zapłaty dla rządzących, a jeśli uważasz, że są za wysokie, to sb jedź gdzieś, gdzie są niskie (osobiście wolałbym szwedzkie podatki 50%, które w zamian dają obywatelom dużo więcej niż w polsce).

  4. #4
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    Takie "chore zasady stworzyła społeczność, raczej tego nie zmienisz.
    Co do wbijania na sabot bo "ktoś zabrał mi necrona on mial być mój!!!!11" oraz oszukiwania bójką zgadzam się w 100% - zachowanie dziecinne i powinno się je weliminować. Nie złapałeś Necro? Są kolejne. i tak, wiem że kiedyś sam sabociłem, nie musicie mi wypominać
    Mam nadzieje że wprowadzą te zmiany na Amaterasu.

  5. #5
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Każdy się dostosowywuję do w.w ,,zasad" jedynie ty masz problem.Keriehyla nikt nie chce bo on nie ma ożywień,mega leczeń i łapie Necrony bez przyśpieszenia.

  6. #6
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    2. Gadałem z ludźmy o keriehylu. Jest atakowany, bo nie raczy się przygotować na Necrona, np. biorąc mega leczenia.
    A do tego wbija w portal nie mając auto-statusu przyśpieszczenie, przez co jest dublowany na stracie (link: https://mfo3.pl/r/b27b7c9ce )

    Natomiast, jeżeli chodzi o zasadę "2. Nie wbijaj na Necrona od razu, kiedy nikogo nie ma.", to nie słyszałem, aby taka zasada obowiązywała na necroanch. Zdrowy rozsądek wymaga jednak, aby nie łapać necrona, jeżeli nikogo nie ma w pobliżu i nie bić go w pojedynkę przez kilkanaście tur, czekając aż ktoś dobiegnie, bo szybko można paść i popsuć necrona.

  7. #7
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Za przekazywanie wiadomości od zbanowanych jest ban.

    Do zamknięcia.

  8. #8
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Za przekazywanie wiadomości od zbanowanych jest ban.

    Do zamknięcia.
    Nie widziałem tego punktu w regulaminie.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2011
    Postów
    27
    Zgłaszam to do prokuratury.

  10. #10
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Nie widziałem tego punktu w regulaminie.
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Dzięki, przeoczyłem to, ale kapowanie popłaca, również 3 dni odpoczynku od SB wpadły.

    Prosiłbym również o niekopiowanie wypowiedzi zbanowanych userów, bo wtedy ban przestaje mieć sens, skoro zbanowana osoba nadal prowadzi dyskusję na forum - i ostrzegać nie zamierzam więcej razy .
    your welcome

  11. #11
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Znaczy, że mam szukać postów nie wiadomo gdzie? To wtedy jaką funkcję pełni regulamin?
    Do tego usunąłem część o "długu elity" wobec tamtego gracza więc post wyglądał normalniej niż inne posty tego użytkownika.

  12. #12
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    tl;dr ale coś tam kątem oka o bójkach na amaterasu zobaczyłem - sorry ale na 100% będą.

  13. #13
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Poza tym to w 99% mój post. Pozostałe 1% to jego słowa.
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 25-11-2016 o 19:54

  14. #14
    Użytkownik Avatar Keriehyl
    Dołączył
    24-11-2015
    Postów
    129
    Ale dlaczego będą bójki na Amaterasu, skoro bójki do globala pasuje jak pięść do nosa?

  15. #15
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Keriehyl Zobacz post
    Ale dlaczego będą bójki na Amaterasu, skoro bójki do globala pasuje jak pięść do nosa?
    Nie no, pasują. Globale miały być dla najaktywniejszych i najsilniejszych graczy, więc bójki są ok, żeby musieli potwierdzać swoją lepszość i aktywniejszosć

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •