Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 23

Temat: Event globalny halloween

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650

    Event globalny halloween

    Otóż istnieje kilka wątpliwości które trzeba wyjaśnić.

    Po pierwsze oddawanie dyń mogłoby być możliwe tylko w pakietach 15 szt. czego konsekwencją
    niemożliwe było zdobycie 20 000 dyń lecz oczywiście 20 010. Do uzbieranej puli powinny trafić
    także dynie, które nie zostały wymienione z zaporowego powodu - <15 szt. A więc część graczy
    tego nie zrobiła, być może gdyby zostały wliczone i nie byłoby błędów z dyniami i lagów. Event
    został dodany niemalże bezpośrednio po update Urkaden (gdzie też trzeba sporo energii) - mam
    nadzieję że nie celowo by się admin dofinansował, w międzyczasie inne obowiązki energetyczne
    jak KG, IŚ. Biorąc pod uwagę powyższe, a starałem się podać jak najbardziej merytoryczne
    argumenty, wnoszę do Administracji wniosek o warunkowe uznanie wykonania eventu nr 1 z
    dyniami 20 000, jednakże ma być to kompromis, więc bez przyznawania 4. nagrody za wykonanie
    3 eventów.

    Nasciturus

  2. #2
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Zasady wyzwania są proste - jak zbierzecie x dyni, macie bonus, jak ich tyle nie zbierzecie - nie macie bonusu.
    .

  3. #3
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Nasciturus Zobacz post
    Event
    został dodany niemalże bezpośrednio po update Urkaden (gdzie też trzeba sporo energii) - mam
    nadzieję że nie celowo by się admin dofinansował.
    ŁOJACIEPANIE! Tego jeszcze nie widziałem. Admin daje wam upek I event, a mimo to narzekacie?!
    Was naprawdę nic nie zadowoli.
    Kto kazał wam chodzić na KG i IŚ?!
    Myślicie tylko o sobie.

    Zgadzam się z najszu, nie została uzbierana wystarczająca ilość dyń, to nie ma bonusu.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    ŁOJACIEPANIE! Tego jeszcze nie widziałem. Admin daje wam upek I event, a mimo to narzekacie?!
    Was naprawdę nic nie zadowoli.
    Kto kazał wam chodzić na KG i IŚ?!
    Myślicie tylko o sobie.

    Zgadzam się z najszu, nie została uzbierana wystarczająca ilość dyń, to nie ma bonusu.
    Nikt nie kwestionuje że nie została uzbierana wymagana liczba dyń, lecz Admin powinien wziąć pod uwagę te elementy, że są "energiożerne". Być może tak było, nie wiem, trudno jest oferować zadania nierealne do wykonania. Admin, jeśli zechce to się odniesie do tej kwestii, uważam że powinien wyjaśnić co z dyniami, które nie zostały oddane bo nie zdążono/zapomniano lub jest ich <15. Powinna być możliwość oddania pojedynczych dyni w Eternii przez kilka dni i dopiero wtedy obliczyć końcowy wynik. Event globalny dotyczył czasu, w którym można zdobywać dynie czy zdobywać i oddawać. Jest to niefajne podejście ze strony Administracji.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2013
    Postów
    127
    Event co roku się powtarza, więc upkiem bym go nie nazwał. Faktem jest, że zawsze jakieś delikatne korekty są wprowadzane. Niemniej jednak zmiana ilości oddawanych dyń z 10 na 15 była na naszą niekorzyść i faktycznie coś tam pozalegało w plecakach.

  6. #6
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Rok temu było 20 dyń na nagrodę chyba

  7. #7
    musaraj
    Konto usunięte
    Zadania były absolutnie realne do wykonania. Jak podliczylem, było do zdobycia z 2k dyn ponad limit przy takim samym zużyciu energii.

    Problemem były osoby, które na etapie, gdy było 11500 kości biegamy po całym MFO i krzyczaly "całe MFO na kości, będzie bonus"

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Zadania były absolutnie realne do wykonania. Jak podliczylem, było do zdobycia z 2k dyn ponad limit przy takim samym zużyciu energii.

    Problemem były osoby, które na etapie, gdy było 11500 kości biegamy po całym MFO i krzyczaly "całe MFO na kości, będzie bonus"
    Każdy ma swój mózg i rozum, jakby te osoby krzyczały "dajcie mi całe twoje złoto" to też by dały? Nie. Event nie do końca był dobrze przekalkulowany, oczywiście realny, ale przy zbiegu wielu czynników i innych problemów zakończył się tak jak zakończył.

  9. #9
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    bo kościotrupy są fajniejsze niż te uciążliwe dyńki, za którymi trzeba biegać i ich opłacalność (czy to w expie, czy to w itemkach) niska. Niby losowa, ale ogólnie to dość niska. Jakby było coś fajnego, jak w upku eliar kupony na eq devosowe to na pewno by więcej osób wzięło udział w evencie.
    Ja się nawet próbowałem przemóc, ale skończyło się na zasadzeniu pestek, które dostałem z niespodzianek kupionych z targu.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Noreen
    Dołączył
    20-12-2011
    Postów
    71
    Podtrzymuję zdanie musaraja, jak wam tak nie pasowało to trzeba było płakać po wejściu eventu, a nie po zakończeniu.

  11. #11
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Mnie zabrakło, to wszystko

  12. #12
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Mnie zabrakło, to wszystko
    Zgadzam się. Gdyby był Antek, to na 100% byś my dali rade.

  13. #13
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    Zgadzam się. Gdyby był Antek, to na 100% byś my dali rade.
    Brakowało 1010 dyń, a więc gracz Antybristler musiałby zdobyć dyplom za wymianę 1000 dyń ;]

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2013
    Postów
    127
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Mnie zabrakło, to wszystko
    Nie znam człowieka. Event był za mało atrakcyjny dla graczy, którzy co roku się z nim stykają.
    Osobiście bym zlikwidował upiorny zagajnik, a mini by się respił w okolicach respu dyniogłowych i plantacji dyni.

  15. #15
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    Cytat Napisał Franek Pedobeer Zobacz post
    Nie znam człowieka. Event był za mało atrakcyjny dla graczy, którzy co roku się z nim stykają.
    Osobiście bym zlikwidował upiorny zagajnik, a mini by się respił w okolicach respu dyniogłowych i plantacji dyni.
    Właśnie jest bardzo ciekawy, co rok coś nowego. A upiorny zagajnik jest stworzony nie po to, aby go usuwać, tylko po to, aby był dodatkową, ciekawą lokacją, a gdyby Baalrugh się respił w miejscu respu dyniogłowych, to by była bardzo mała szansa na złapanie go nawet o 2 w nocy.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •