Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 111

Temat: Urkaden

  1. #76
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    A mam jeszcze pytanie odnośnie gotyckiego eq, a dokładniej hełmu i zbroi, bo nie da się zrobić +8 u kowala, a tu tego czeladnika można teraz dostać?

  2. #77
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Chyba tak, jest napisane:
    Cytat Napisał tryby
    2) Standardowy: Praca zajmie mi 1 godzinę, a dzięki większemu zaangażowaniu przedmiot może uzyskać bonusy od +0 do +8. Zwiększona szansa na +1. Ten tryb wiąże się również ze zwiększonym o 30% zapotrzebowaniem na składniki.

    3) Dokładny: Praca zajmie mi 3 godziny, a dzięki szczególnej staranności wyprodukowane przedmioty mogą uzyskać bonusy od +0 do +8. Zwiększona szansa na +3. Ten tryb wiąże się również ze zwiększonym o 60% zapotrzebowaniem na składniki.
    Powinno być

  3. #78
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał proskiler Zobacz post
    A mam jeszcze pytanie odnośnie gotyckiego eq, a dokładniej hełmu i zbroi, bo nie da się zrobić +8 u kowala, a tu tego czeladnika można teraz dostać?
    Czemu się nie da?

  4. #79
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Nie da się hełmu i zbroi (mają niefortunne poziomy - nie jest możliwe uzyskanie powyżej 14% bonusu w jedną statystykę)

  5. #80
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Nie mogę złamać tych zielonych barier, coś chyba jest nie tak u mnie Chodziłem już tam wszędzie jak opętany ciągle nic :/

  6. #81
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał aich Zobacz post
    Nie mogę złamać tych zielonych barier, coś chyba jest nie tak u mnie Chodziłem już tam wszędzie jak opętany ciągle nic :/
    A to nie są lasery?

    Same znikają po X wejściach.

  7. #82
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Dziwnym trafem już ich nie mam, ktoś coś zmieniał?
    Up. mogą być lasery

  8. #83
    Ja nie starałem się nawet ich zrozumieć, są dziwne, chodziłem pół godziny i wlazłem wszędzie

  9. #84
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    193
    mam pytanie, Czy jest możliwe aby podczas wytwarzania eq u czeladnika, gdy podaje on nam co jest nam potrzebne do wytworzenia eq w nawiasie było napisane ile aktualnie posiadamy danego przedmiotu?
    Mówię tu o:
    - Śluz Zielonej Poczwary
    -Lwia Skóra
    -Odłamek Metalu
    -Płomyk Wiecznego Ognia
    -Widmowa Nić
    -Kawałek Odzieży Trolla
    -Gnomia Stal
    -Średniej Klasy Metal
    -Kawałek Elfickiej Tkaniny
    __________________________________________________ _____________________________
    Albo chociaż opcja " pokaż uzbrojenie które mogę wykonać mając obecne składniki."
    Ostatnio edytowane przez Depzoyt ; 27-10-2016 o 12:47 Powód: nowy pomysł

  10. #85
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Amrborzy Zobacz post
    mam pytanie, Czy jest możliwe aby podczas wytwarzania eq u czeladnika, gdy podaje on nam co jest nam potrzebne do wytworzenia eq w nawiasie było napisane ile aktualnie posiadamy danego przedmiotu?
    Mówię tu o:
    - Śluz Zielonej Poczwary
    -Lwia Skóra
    -Odłamek Metalu
    -Płomyk Wiecznego Ognia
    -Widmowa Nić
    -Kawałek Odzieży Trolla
    -Gnomia Stal
    -Średniej Klasy Metal
    -Kawałek Elfickiej Tkaniny
    __________________________________________________ _____________________________
    Albo chociaż opcja " pokaż uzbrojenie które mogę wykonać mając obecne składniki."
    Możliwe do wykonania jest (przecież np. ilość dusz posiadanych jest napisana), ale pytanie jest, czy zechce się adminom to robić

  11. #86
    Ja na update nie narzekam. Zawsze coś dodatkowego do robienia, i tak, jestem jednych z tych, którzy "powinni się nie udzielać póki nie osiągną limitu poziomu" chociaż jestem zbyt leniwi i już gdy czekali na Eliar, to wahałem się z limitem w Urkaden, tak samo przed Devos i teraz przy Nordii. Po prostu lubię zarabiać kasę bez żadnego biegu z doświadczeniem.

    Wprowadzenie czeladnika którego doświadczenie zależy jak my zamawiamy był doskonałym pomysłem o którym nawet mi się nie śniło. Chociaż to nie idzie w 65lvl, to myślę, że sprzedają się spore sumy EQ na +7/+8. Oczywiście cena zmaleje bo przewiduję wzrost obrotów, zależny od tego jakie są szanse na takie plusy, ale będzie co zarabiać i na czym expić.

    Te polowanie na artefakt tym ciekawsze, im dłużej ta zagadka będzie rozwiązywana. Jak już będzie rozwiązane to wrócimy do starego narzekania "kiedy update?" bo w tym jesteśmy najlepsi jako społeczność MFO3.

    Co do PvP w kopalniach... Nie będę kopać po prostu. Niech ten dobrobyt w Devos wreszcie runie!

  12. #87
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Jak dla mnie to jest w porządku, chociaż nowy mini oraz bossy to porażka. Zamiast iść do przodu do Azarad cofamy się do Urkaden, poza tym ten update jest bardziej w stronę ludzi z wyższymi lvlami, bo nie mam pojęcia jak 30 lvlowy gracz wchodzący do Urkaden miałby cokolwiek tu ugrać.

  13. #88
    musaraj
    Konto usunięte
    Powiedzmy sobie szczerze, quest z Merlinem jest zbyt opłacalny i to prawdopodobnie będzie najopłacalniejszy quest na dany lv w grze. Przechodząc sobie postacią bez jakiegoś starania się, z biciem tylko jednego Rendelsa i bez dropienia po 2 itemow z bossów, na Blondzie zebrałem cały set. Gdzie przechodząc cały update Devos można było liczyć na 3-4 unikaty po zrobieniu wszystkich questów i bez wydawania eny na expienie (czyli nic nie respimy, tylko bijemy co jest). Tu na jednym queście zebrałem 5.

    Nawet popieram to, żeby każdy boss dropił unikaty. Ale z 1% szans (mówię poważnie), żeby to prawdziwie były unikaty - wtedy chętnie. Nie tak, żeby standardem był min. 1 unikat z bossa.

  14. #89
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Nawet popieram to, żeby każdy boss dropił unikaty. Ale z 1% szans (mówię poważnie), żeby to prawdziwie były unikaty - wtedy chętnie. Nie tak, żeby standardem był min. 1 unikat z bossa.
    W sumie można zrobić jakieś super unikaty, które bardzo rzadko dropią z bossów, miały by bardzo dobre statystyki.

  15. #90
    Zdał już ktoś Test mistrzowstwa naszego czeladnika?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •