Zobacz wyniki ankiety: Ankieta

Głosujących
0. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    0 0%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    0 0%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    0 0%
Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 142

Temat: Błędy w płatnościach (Premium SMS, przelew)

  1. #91
    a możne wpisał kod mając wybrane w combo boxie 5 mf, zamiast 60; czy to tak nie działa ?
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  2. #92
    I Am Hardwell
    Konto usunięte
    Wszystko wyjaśnione dzięki tomi załatwię sobie to z kolegą :>

  3. #93
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Ej doładowywałem pierwszy raz Mf przez kod SMS ( 25 Mf ) i nie zaliczyło mi dodatkowych Mf za promocje: "Podwojenie pierwszego doładowania "Kod przez telefon"".Ta promocja już nie obowiązuje, ma limity czasowe, czy jak?

  4. #94
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Podwójne doładowanie, gdy wykupuje się MF usługą kod przez telefon, a nie SMS. W każdym razie polecam doładowywanie kodem przez telefon, bo wyciągnie się więcej MF niż za SMS.

  5. #95
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Aha czyli tylko nie doczytałem to spoko, dzięki.

  6. #96
    Void
    Konto usunięte
    Witam Problem.. Zamowilem punkty mf (22) kod przez telefon DZWONILEM ... Nie dostalem jednak gratisowych 140%.. Tylko podstawowe 22 mf +40%, a rozmowa zabrala mi 9,99 zloty jak powinna, ale dostalem JEDYNIE 31 MF.

  7. #97
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Void Zobacz post
    Witam Problem.. Zamowilem punkty mf (22) kod przez telefon DZWONILEM ... Nie dostalem jednak gratisowych 140%.. Tylko podstawowe 22 mf +40%, a rozmowa zabrala mi 9,99 zloty jak powinna, ale dostalem JEDYNIE 31 MF.
    Dodatkowe 100% jest tylko za pierwsze doładowanie tego typu. W tym przypadku tak nie było, a więc bonus wyniósł standardowe 40%.

  8. #98
    Void
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Dodatkowe 100% jest tylko za pierwsze doładowanie tego typu. W tym przypadku tak nie było, a więc bonus wyniósł standardowe 40%.
    Zle przeczytane, zle zrozumiane.. Moj blad.

  9. #99
    Użytkownik
    Dołączył
    08-01-2013
    Postów
    44
    no i mam problem , chcialem kupic 50mf i ... nic , kasa poszla a mfow nie ma :

    Nazwa:  bez*tytułu2.JPG
Wyświetleń: 241
Rozmiar:  102.7 KB

    i dokładnie skopiowałem

  10. #100
    Nikon
    Konto usunięte
    cierpliwości... ja jakiś czas mf powinny być na koncie

  11. #101
    Użytkownik
    Dołączył
    08-01-2013
    Postów
    44
    niepotrzebnie panikowałem , tylko że ostatnio jak kupowałem mfy były odrazu , a nie po godzinie

  12. #102
    Santa
    Konto usunięte
    Witam mam taki problem otóż przechodząc do sedna sprawy, chciałem kupić punkty MF poszedłem do sklepu wszystko fajnie kupiłem sobie kartę wracam do domu. Próbuje zadzwonić nic nie mogę, próbuje wysłać sms, nie da się. Przeczytałem i poczułem się debilem. Mam złą kartę sim (Lycamobile) czy jest jakaś magiczna możliwość żeby kupić MF za pieniądze z Karty sim w inny sposób niż oferują ?.

    P.S do Admina gry też już pisałem i do reklamacji i czekam na odpowiedź.

    Pozdrawiam
    Santa

  13. #103
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Santa Zobacz post
    Witam mam taki problem otóż przechodząc do sedna sprawy, chciałem kupić punkty MF poszedłem do sklepu wszystko fajnie kupiłem sobie kartę wracam do domu. Próbuje zadzwonić nic nie mogę, próbuje wysłać sms, nie da się. Przeczytałem i poczułem się debilem. Mam złą kartę sim (Lycamobile) czy jest jakaś magiczna możliwość żeby kupić MF za pieniądze z Karty sim w inny sposób niż oferują ?.

    P.S do Admina gry też już pisałem i do reklamacji i czekam na odpowiedź.

    Pozdrawiam
    Santa
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...390#post159390

  14. #104
    Siwy
    Konto usunięte
    Witam, dosłownie przed chwilą zadzwoniłam pod nr. aby doładować 66 pkt Mf z telefonu stacjonarnego odsłuchałam kodu jestem pewna, że dobrze zapisałam, wpisując go wyskakuje " Podany kod potwierdzający jest nieprawidłowy. " Proszę o pomoc

  15. #105
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Możesz źle odczytujesz to, co zapisała? Np. zamiast 1 to l itp.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •