Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 34

Temat: Koszulki MFO3

  1. #16
    MaCiEkXPompaJP
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Łukasz Zobacz post
    Osoba ktora się wstydzi takich rzecprawdziwym graczem mfo. Ją już wolę znosić oblegi szczególnie że w mej szkole mfo nie jest lubiane,ale w duchu wiem jaka według mnie jest ta gra i że się jej nie wstydze
    Prawdziwy patriota MFO3. Godne pochwały. (Tak, wiem, że użycie słowa "patriota" nie ma sensu w tym zdaniu, ale nie mogłem znaleźć nic lepszego )

  2. #17
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Ja bym chętnie kupił koszulkę z tej gry. Ładnie by wyglądała czarna koszulka z logiem ,,My Fantasy Online 3" na środku, pod spodem zdjęcia mini bossów jak na niektórych prezkach, a pod tym napis ,,mfo3.pl".
    Samo w sobie brzmi jak potworny kicz. Do tego - minibossy? Te pikselowate stworki wydrukowane na formacie liczonym w centymetrach (lub w przypadku niektórych kupców - w metrach ._.) Nie ma szans.

    Jeżeli już miałoby coś być na koszulkę, to w grę wchodzi:
    -Belka z nazwą gry ze strony głównej
    -Klasyczne logo MF (to które jest na karcie z grą)
    -Fanarty z gry- jakieś ładna grafika komputerowa minibossów/mobków/whatever - BROŃ BOŻE NIE PIKSELE JEZUS MARIA

    Co nie zmienia faktu, że to nie ma najmniejszej szansy chwycić. Jeżeli cokolwiek - to podkładka pod mysz (tylko dlatego, że sam żadnej nie mam xd), kubek - to jest absolutny max. Gra ma minimalną rzeszę odbiorców, wszelki merch wchodzi w grę dopiero przy tysiącach (o ile nie dziesiątkach tysięcy) graczy, aktywnych.

  3. #18
    Łukasz
    Konto usunięte
    Dziękuje za wasze odpowiedzi ale nadal czekam na decyzje administratorów.

  4. #19
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Dosc ciekawa sprawa lecz watpie zeby ktokolwiek to kupywal tymbardziej przy takiej liczbie graczy aktywnych (z 200)

  5. #20
    Łukasz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Dosc ciekawa sprawa lecz watpie zeby ktokolwiek to kupywal tymbardziej przy takiej liczbie graczy aktywnych (z 200)
    Narazie tylko rozkręce produkcje a dopiero jakoś w marcu będe sprzedawał.

  6. #21
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Ja bym chętnie kupił koszulkę z tej gry. Ładnie by wyglądała czarna koszulka z logiem ,,My Fantasy Online 3" na środku, pod spodem zdjęcia mini bossów jak na niektórych prezkach, a pod tym napis ,,mfo3.pl". Wiele też zależy od ceny, ale by się na pewno przydało. Oprócz tego czapka z daszkiem podobna by była fajna.


    A co do zgody: zapewne się zgodzą, ale duża część zysków dla nich. Wydoją z ciebie 90%, ty dostaniesz 10 i jeszcze z tego będziesz musiał sam robić te koszulki.
    To ile Ty masz lat? bo jak 15+ to chyba... zresztą nieważne, mieliby z Ciebie niezła beke, tyle powiem jakbyś se walnął koszulkę z pikdelowatymi stworami z gry jakiejś komputerowej xd.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Łukasz Zobacz post
    Osoba ktora się wstydzi takich rzecprawdziwym graczem mfo. Ją już wolę znosić oblegi szczególnie że w mej szkole mfo nie jest lubiane,ale w duchu wiem jaka według mnie jest ta gra i że się jej nie wstydze
    Aha. Może inaczej. Osoba, która się wstydzi takich koszulek ma powyżej 10 lat

  7. #22
    MaCiEkXPompaJP
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Domagedon Zobacz post
    To ile Ty masz lat? bo jak 15+ to chyba... zresztą nieważne, mieliby z Ciebie niezła beke, tyle powiem jakbyś se walnął koszulkę z pikdelowatymi stworami z gry jakiejś komputerowej xd.

    - - - - - - - - - -



    Aha. Może inaczej. Osoba, która się wstydzi takich koszulek ma powyżej 10 lat
    Ja mam powyżej 10, a bym się nie wstydził. Serio aż tak byście płakali gdyby się z Was śmiali? Matko, co za ludzie.

  8. #23
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Wszystko zależy od kroju i grafice na koszulce. Gdyby ktoś się za to zabrał na poważnie nie byłoby czego się wstydzić.

  9. #24
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Harutotte powrut Zobacz post
    Ja mam powyżej 10, a bym się nie wstydził. Serio aż tak byście płakali gdyby się z Was śmiali? Matko, co za ludzie.
    nie, po prostu nie lubię tego typu ubrań, tym bardziej, jak wspomniał Leonardo, zrobionych w sposób "domowy". Nigdy w życiu nie nosiłem koszulek/bluz/longsleeve'ów etc. z filmów czy też gier i nie zamierzam.

  10. #25
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Wszystko zależy od kroju i grafice na koszulce. Gdyby ktoś się za to zabrał na poważnie nie byłoby czego się wstydzić.
    Jest... jak już to nosi się koszulki ronaldo czy messi, a nie mfo, gry komputerowej...

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Harutotte powrut Zobacz post
    Ja mam powyżej 10, a bym się nie wstydził. Serio aż tak byście płakali gdyby się z Was śmiali? Matko, co za ludzie.
    Jak się ma szacunek wśród społeczeństwa to tak

  11. #26
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Po za tym zawsze możecie taką koszulkę zakryć bluzą

  12. #27
    MaCiEkXPompaJP
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Domagedon Zobacz post
    Jest... jak już to nosi się koszulki ronaldo czy messi, a nie mfo, gry komputerowej...
    Jest... różnica? Obie te rzeczy są przeznaczone dla osób w wieku gimnazjalnym w lub niższym.

    Cytat Napisał Domagedon Zobacz post
    Jak się ma szacunek wśród społeczeństwa to tak
    To jest naprawdę bardzo ważne w życiu. Posiadać szacunek wśród ameb umysłowych, którym życzysz jak najgorzej. + Takie pytanko, w jaki sposób potrafisz określić, że takowy posiadasz?
    Ostatnio edytowane przez MaCiEkXPompaJP ; 22-09-2016 o 15:28

  13. #28
    Użytkownik Avatar Queli
    Dołączył
    18-05-2012
    Postów
    38
    Cytat Napisał Domagedon Zobacz post

    - - - - - - - - - -



    Jak się ma szacunek wśród społeczeństwa to tak
    Skoro masz 'szacunek', a boisz się w czymś niegustownym ukazać to coś jest z Tobą nie tak albo z ludźmi, którzy Cie 'szanuja' i radziłbym zmienić otoczenie. Kontynuując, wyżej napisałeś, że to koszulka dla nolife'ów... Nie mam pojęcia jaki masz tok myślenia ale ludzie, którzy lubią gry niekoniecznie muszą być nolife'ami. A to, ze ktoś chce kupić sobie stuff z danej gierki to na pewno nie dlatego, że gra 24/7 tylko dlatego, że lubi tą gierke. Mam koszulke Overwatcha ale jakoś nolife'em nie jestem. Mam życie, chodze na treningi, nie uciekam ze szkoły żeby grać.

    Co do sprawy koszulki pomysł słaby ze wzgledu na graczy aktywnych. Tak jak duzo osob pisało nie przyjmie sie przy tak małej grupy odbiorczej, nawet jeśli to tylko w kilku egzemplarzach.
    Ostatnio edytowane przez Queli ; 22-09-2016 o 14:28 Powód: zabrakło słowa i niejasna treść

  14. #29
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Your Nightmare Zobacz post
    nie no śmiechłem XD
    ja też

  15. #30
    Lordssmid
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Your Nightmare Zobacz post
    nie, po prostu nie lubię tego typu ubrań, tym bardziej, jak wspomniał Leonardo, zrobionych w sposób "domowy". Nigdy w życiu nie nosiłem koszulek/bluz/longsleeve'ów etc. z filmów czy też gier i nie zamierzam.
    Ok, ale że ty nie nosisz to nie oznacza że nikt takich rzeczy nie nosi samolubie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •