Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 66

Temat: Otwarty Turniej PvP 65+

  1. #46
    musaraj
    Konto usunięte
    Losowanie (z drobną obsuwą) zostało przeprowadzone, jego wyniki zamieściłem w trzecim poście. Za chwilę umieszczę tam też umiejscowienie wszystkich graczy na całej drabince oraz - jak ktoś bardzo będzie chciał - nagranie losowania.
    Amrborzy wycofał się z turnieju i mamy szczęśliwe 16 osób w drabince (cud logistyczny).

    Przypominam, że walki toczą się do 17 września godz. 21.00 (może to być przesunięte przy jakichś okolicznościach związanych z KG)
    Powodzenia!

    - - - - - - - - - -

    Nagranie z losowania (czemu ja robię takie rzeczy...)

  2. #47
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Nie będzie mnie dziś i w sobotę w grze, mogę stoczyć walkę w niedzielę?

  3. #48
    musaraj
    Konto usunięte
    Za zgodą Fusi do walki Kim Chi-Fusia dojdzie przed godziną 14.00 jutro. W związku z tym gracze Atronis i Rumplestiltskin muszą jeszcze trochę poczekać na stoczenie swojej jutrzejszej walki.

    Parowania na rundy 2 i 2a pojawiły się w trzecim poście.

    Chciałbym jeszcze dodać, że odkryłem sposób na wyłonienie piątego i szóstego miejsca Można od tego momentu fundować nagrody za te lokaty (sam dołożę pewnie pomniejszone pakiety słodyczy).

  4. #49
    666.000 G sponsoruję dla piątego miejsca.

  5. #50
    musaraj
    Konto usunięte
    W związku z dzisiejszym IŚ ostateczny termin rozegrania dzisiejszej walki przesuwam na 21:45


    Przypominam też, że gracze z drabinki wygranych (czyli dotychczas niepokonani) mają jutro dzień przerwy. Gracze, którzy przegrają dzisiaj (a wygrali w poprzedniej) zagrają też jutro.

  6. #51


    Domagedon oddał mi walkę w Turnieju PvP.

  7. #52

  8. #53
    musaraj
    Konto usunięte
    Parowania na rundy 2b i 3 pojawią się w ciągu minuty. Przypominam, że gracze z drabinki zwycięzców (Lose, Metallica, RBQ i zwycięzca pojedynku Rumplestiltskin-Kim Chi) mają 2 dni na rozegranie swojej walki, gracze z drabinki przegranych - jeden dzień, od momentu wywieszenia parowania do jutra godz. 21.00 (już bez obsuw)

    Walka Rumplestiltskin- Kim Chi została za inicjatywą obu graczy przełożona na jutro w godzinach krótko-popołudniowych.
    Atronis przegrał z Fusią walkowerem - brak jakichkolwiek sygnałów.

    Z turniejem pożegnali się dziś gracze Alvi, xani, Domagedon, Atronis.

    - - - - - - - - - -

    Sporo osób pyta mnie o zajęte miejsca w turnieju, więc trochę rozjaśnień:
    1. Dopóki dana osoba gra w turnieju, nie ważne czy w drabince przegranych czy wygranych - może wciąż zająć dowolne miejsce nagradzane (czyt. wygrać też może)
    2. Osoby, które na obecnym etapie (2 walki) są w drabince zwycięzców, mają zagwarantowane min. 6 miejsce
    3. Uczestnik, który dojdzie do pierwszego półfinału (ostatnia walka w drabince zwycięzców) ma zagwarantowane miejsce na podium.
    4. Licząc od obecnej rundy, gracze z drabinki przegranych muszą wygrać 2 następne walki aby być na min. 6 miejscu.

  9. #54
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Walka Rumplestiltskin- Kim Chi została za inicjatywą obu graczy przełożona na jutro w godzinach krótko-popołudniowych.
    Dziena za przedłużenie, bo nie dało rady na 21;45.

  10. #55
    musaraj
    Konto usunięte
    Dzisiejsza runda została zakończona bez żadnych opóźnień Post nr 3 został uzupełniony o parowania na jutrzejszą rundę dla drabinki przegranych.


    Drobna uwaga od siebie - w związku z narzekaniami, że czasu na rozegranie walk jest mało, przy organizacji kolejnego turnieju (rozpocznie się on prawdopodobnie w połowie października, celuję w min. 35 uczestników) uwzględnie albo 2x dłuższe rundy, albo elastyczny czas zależny od sędziego (może to lepsze).

    No a na razie do końca walki będą co 1-2 dni.

    P.S. Do końca turnieju zostało max. 5 dni

  11. #56
    musaraj
    Konto usunięte
    Ja Was trochę nie rozumiem. Dać Wam 1 dzień na stoczenie walk - ponarzekacie, ale się w większości wyrobicie
    Dać Wam 2 dni - nie wyrobicie się :| No nie rozumiem.

    Walka RBQ-Rumplstiltskin odłożona do czasu wyjaśnienia sytuacji z obydwoma zawodnikami. Metallica czeka jeden dzień na przeciwnika, proskiler - jeżeli sytuacja będzie się opóźniać - dostanie również dodatkowy dzień na stoczenie walki.
    Upominam Spectatora za nieczytanie regulaminu i niestosowanie się do jego postanowień

  12. #57
    Sponsoruję nagrodę. 50k dla 1 miejsca (jeżeli gracz nie będzie należał do elity, jeśli będzie to nie wręczę)

  13. #58
    musaraj
    Konto usunięte
    Nie będę edytować w tym momencie regulaminu, więc dorzucam do sponsoringu odsędziowskiego:
    V miejsce - Lizaki: Pomarańczowy, Truskawkowy i Żelki: Truskawkowa, Cytrynowa i Malinowa.
    VI miejsce - 5 sztuk Waty Cukrowej coby osłodzić gorycz porażki

  14. #59
    musaraj
    Konto usunięte
    Dałem dodatkowy dzień na rozegranie rundy 4a (Spectator vs zwycięzca pojedynku RBQ/proskiler)

  15. #60
    musaraj
    Konto usunięte
    Walkowerami swoje walki wygrali proskiler i RBQ.
    proskiler zajął V miejsce.
    Spectator zajął IV miejsce
    RBQ stoczy walkę o finał z Rumplestiltskinem

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •