Strona 58 z 87 PierwszyPierwszy ... 848565758596068 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 856 do 870 z 1294

Temat: Król Góry

  1. #856
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Quusan Zobacz post
    Takiego narzekania na 50 poziomach nie było, a również wyrabiała się przewaga.
    Nie wiem od kiedy grasz, ale narzekanie na przewagę ponadlimitowych poziomów było zawsze.

  2. #857
    promyczek
    Konto usunięte
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Nie wiem od kiedy grasz, ale narzekanie na przewagę ponadlimitowych poziomów było zawsze.
    Napisałem, że nie było "takiego" narzekania jakie następuje w tym momencie. Jojczenie zawsze będzie, jakkolwiek by nie było. Gdyby było wcześniej jakieś wielkie poruszenie, to na pewno zostałyby już wraz z update Devos podjęte takie kroki jakie zostały dokonane niedawno. A nie tylko zmiana 'arenowa' (jak właśnie za czasów Eliar).

    W sumie większość z was to starzy bywalcy - przecież wy też czerpaliście przewagę z wyższych poziomów, wiecie, że takie coś istnieje. Ale co w tym złego, skoro ktoś postanowił wbić wyższy poziom i poświęcił na to sporo czasu? Kilka postów wyżej jest napisane ile zajmuje wbicie chociażby 67 poziomu. Angażowanie się w grę i w rozwój postaci powinno być nagrodzone, a nie karane. Zresztą, po coś był wybór. Chyba nie po to, aby tych z wyższym poziomem odseparować od wszystkiego... no, chyba, że dołączą z 'przymusu' by mieć korzyści.

  3. #858
    To może usługa tymczasowej blokady poziomu na czas KG/IŚ. Podchodzisz do MA i przy pierwszych igrzyskach bądź królu będziemy mogli zresetować statystyki do 65 poziomu. Tak stworzone statystyki zapisują się na stałe i za każdym razem, gdy będziemy brać udział w tych wydarzeniach, to nasza postać będzie miała te właśnie statystyki wraz z 65 poziomem.
    Gdy zresetujemy nasze statystyki to te na KG/IŚ również będziemy mogli zresetować.

  4. #859
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    https://scr.hu/6tl/1ksf5

    wszystko wyjasnione, mozecie przestac dywagowac na temat blokady poziomowej

  5. #860
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    https://scr.hu/6tl/1ksf5

    wszystko wyjasnione, mozecie przestac dywagowac na temat blokady poziomowej
    Pisał o IŚ.

    Nie wiem czy widzimy inny SS czy inaczej czytamy. Ja tam widzę, że MOP napisał o blokadzie na KG a IŚ nie będą ruszone. Wel odpisał, że bedzie jedno to przyjdzie i drugie. Na co MOP odpisał, ze IŚ nie przyjdzie na 100%.
    Tak więc pisał od KG. Czytajmy to co inni piszą w tym temacie a nie piszmy od rzeczy.
    Nadal pisał o IŚ.
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 21-04-2017 o 21:54

  6. #861
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    Ja nie wiem jak to robisz, ale wbijanie od 65lvl do 67lvl bez pierka spec na samych orangutanach zajmie mniej niż pół roku.
    No ale niech będzie, że jeszcze będę chciał bić mini, zbierać kwiatki etc.. Z codziennych 400 eny zostaje 300

    Orangutany 3x dają 157 expa na 65lv i 79 (chyba) na 66.
    Na wbicie 66lvl potrzeba 948 220 expa - ok. 60 dni (18119 eny)
    Na wbicie 67lvl potrzeba 981 824 expa - ok. 125 dni (37285 eny)

    Dodajmy do tego 2 tygodnie przerwy (a bo nie mogłem wejść/wyjazd etc.) mamy 200 dni bicia orangutanów, czyli jakieś 6,5 miesiąca.

    - - - - - - - - - -


    Żeby zrównoważyć przewagi w Pvp, a na level ludzie narzekali od kiedy była możliwość wbijania go ponad limit.
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Ja nazywam ciężką pracą wysiłek fizyczny albo umysłowy, a bicie małp w grze 20 minut dziennie i nic poza tym wysiłkiem nie jest.
    To jest własnie wysiłek, nie można czerpać 100% przyjemności z gry latać po mapach bo się walczy o pozycję w rankingu. Co do definicji słowa "wysiłek" którą opisujesz jest dobra ale nie na tym to polega. To ta metoda, że jak nie ma się argumentu to pisze się nie na temat xD Dobre xDDD

    Xani znasz mnie, wiesz, że ja nie lecę na exp. Rób te wyliczenia dla Kubaza, sam przyznasz, że chłopak się starała a jak weźmiemy pod uwagę Kaczora czy Layla'e to nawet w te rozważania wchodzą MF które te osoby poświeciły aby być top1 w expie i co ? Ich MF mają przepaść bo wy wybraliście 65lv+żetki z pvp inni 66+lv+ przewagę na is/kg bez żetków. Teraz dostaliście jedno i chcecie drugie oraz gubicie poszanowanie dla osób które walczył o pozycję w rankingu "Doświadczenie". Chore do kwadratu.

    Aby rozumieć jak ta propozycja jest chora trzeba zmienić ranking "doświadczenie" na ranking "złota" w tych naszych wspólnych rozważaniach. Wy uważacie, że jak ktoś się starał o Top1 to ma teraz ponosić kare i nie chodzić na event ani nie dostawać żetków tygodniowych za pvp. Dla złota taką karą byłby zakaz handlu/oddanie złota. Tak więc waszym pomysłem jest to aby karać kogoś za to, że zabierał złoto. Tak samo to działa w tym przypadku. Każdy w tej grze ma mieć równe prawo.

    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    https://scr.hu/6tl/1ksf5

    wszystko wyjasnione, mozecie przestac dywagowac na temat blokady poziomowej
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Pisał o IŚ.
    Nie wiem czy widzimy inny SS czy inaczej czytamy. Ja tam widzę, że MOP napisał o blokadzie na KG a IŚ nie będą ruszone. Wel odpisał, że bedzie jedno to przyjdzie i drugie. Na co MOP odpisał, ze IŚ nie przyjdzie na 100%.
    Tak więc pisał od KG. Czytajmy to co inni piszą w tym temacie a nie piszmy od rzeczy.
    Ostatnio edytowane przez Hiter ; 21-04-2017 o 17:16

  7. #862
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2014
    Postów
    241
    IŚ zostawić bez zmian, KG - na które nie chodzę, blokować do 65lv, chyba nie musze wyjaśniać czemu. To moja opinia a co wy tam bredzicie w tych tematach to nie wiem.

  8. #863
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Nie wiem czy widzimy inny SS czy inaczej czytamy. Ja tam widzę, że MOP napisał o blokadzie na KG a IŚ nie będą ruszone. Wel odpisał, że bedzie jedno to przyjdzie i drugie. Na co MOP odpisał, ze IŚ nie przyjdzie na 100%.
    Tak więc pisał od KG. Czytajmy to co inni piszą w tym temacie a nie piszmy od rzeczy.
    Nie, pisząc Blokady poziomowej na 100% nie będzie pisał o Igrzyskach Śmierci.

    Tak więc pisał od IŚ. Czytajmy to co inni piszą w tym temacie a nie piszmy od rzeczy.

  9. #864
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Pisał o KG Zmiany na KG na 65+ maja być ale nie blokada poziomowa.

  10. #865
    Kim Chi
    Konto usunięte
    O Królu Góry pisał, że ma być wprowadzona blokada wstępu 65+, a o Igrzyskach Śmierci pisał, że na 100% nie zostanie wprowadzona taka blokada.
    Pisał o tym i tym na screenie, a w wiadomości Blokady poziomowej na 100% nie będzie miał na myśli Igrzyska Śmierci.

  11. #866
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    O Królu Góry pisał, że ma być wprowadzona blokada wstępu 65+, a o Igrzyskach Śmierci pisał, że na 100% nie zostanie wprowadzona taka blokada.
    Pisał o tym i tym na screenie, a w wiadomości Blokady poziomowej na 100% nie będzie miał na myśli Igrzyska Śmierci.
    Czy Ty jesteś aż tak głupia/głupi ?? Ja z nim rozmawiałem i wiem dobrze co pisał.

  12. #867
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Nie, pisząc Blokady poziomowej na 100% nie będzie pisał o Igrzyskach Śmierci.

    Tak więc pisał od IŚ.Czytajmy to co inni piszą w tym temacie a nie piszmy od rzeczy
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    O Królu Góry pisał, że ma być wprowadzona blokada wstępu 65+, a o Igrzyskach Śmierci pisał, że na 100% nie zostanie wprowadzona taka blokada.
    Pisał o tym i tym na screenie, a w wiadomości Blokady poziomowej na 100% nie będzie miał na myśli Igrzyska Śmierci.
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Czy Ty jesteś aż tak głupia/głupi ?? Ja z nim rozmawiałem i wiem dobrze co pisał.
    Tatsu szkoda strzępić ...
    Kim pierw pisze jedno potem drugie a potem to już wgl wie lepiej o czym i z kim ty rozmawiałeś xD

  13. #868
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Pisał o IŚ. Wystarczyło się uczyć w gimnazjum czytania ze zrozumieniem.

    mop: *IŚ nie będzie ruszane - nie będzie blokady poziomowej na IŚ
    welovethisgame: bedzie 1 to przyjdzie i 2 - stwierdzasz, że na IŚ będzie blokada
    mop: Blokady poziomowej na 100% nie będzie - mop odpowiada, że nie będzie na nich blokady

    Czy Ty jesteś aż tak głupia/głupi ?? Ja z nim rozmawiałem i wiem dobrze co pisał.
    Czy Ty jesteś aż tak głupia/głupi ??

    Z tego, co pokazałeś, to miał na myśli IŚ. A jakby w innych wypowiedziach pisał, że na KG nie będzie, to byś chyba je pokazał.
    I nie wiesz dobrze co pisał.

  14. #869
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Najlepiej by było, żeby to MoP wyjaśnił, o co mu chodziło I przedstawił swoje stanowisko wobec tej całej dyskusji.

  15. #870
    asasynek fiut
    Konto usunięte
    Nie nie blokada bardzo zły pomysł.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •