Strona 45 z 87 PierwszyPierwszy ... 35434445464755 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 661 do 675 z 1294

Temat: Król Góry

  1. #661
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Król Góry:
    Przenikliwe rękawice - z 80% do 85% obrażeń juz live - ok, fajnie, wzmacniamy rękawiczki by ktokolwiek ich używał.
    Macka Fortuny -10%(zabranie 10% dmg) dmg juz live - osłabiamy...
    Włócznia Złodziaja Dusz - kradzież many z 50% -> 30% oraz 33% do 20% juz live -...bronie...
    Bomba Czasowa - 20% max_mp - nie pamiętam ile normalnie zabierała ta bombka, ale chyba więcej, więc cieszę się z wzmocnienia
    Ostrze Damoklesa - kary 15/30 z 10/25 - ...atrybutowe - ponownie by ktoś używał rękawiczek i by osłabić woja.
    Dziwna Różdżka - kozacka, zwłaszcza przeciwko wojowi (by go osłabić). Podoba mi się.

    Usunięcie: Grzmotnięcie Astanajosa - dodanie Nawałnica Ciosów: bazowe obrażenia 75% - każdy kolejne użycie zwiększa je o 4%. Po 10 użyciach modyfikator zwiększa tylko o 2%. koszt 6mp. W sumie po ostatnich zmianach przewidziałem że to tak się finalnie skończy z Astrajosa, natomiast nawałnica naprawde fajna.
    Usunięcie: Toksyczne Uderzenie, dodano tysiąc cięć. - Toksyczne było zbyt mocne, bo to była pechowa dla woja tylko że nie zabierała MP i 5 użyć. Dodanie tysiąca cięć sprawi że trzeba będzie mieć teraz dużo uników, a kiedyś były one na KG bezużyteczne.

    Usunięcie: Karakolu, dodanie Szał Berserkera -
    1 tura nietykalności, 5tur Berserku(regeneracja, ustawia atak używającego na 350, przyspieszenie, utrata kontroli nad postacią)
    Karakol był niepotrzebny, bo jest Koci Zamach. Szał to cudo które wspiera wszystkie wojowe buildy po za hiterem na KG.
    Usunięcie: Niestabilny Pocisk - Pocisk Złodzieja Dusz: Zadaje 60% obrażeń magicznych, regeneruje 10% many przez 10 tur, przeciwnik traci 5% aktualnej many przez 10tur.
    Niestabilny się tego domagał bo był słaby, ot co. Pocisk Złodzieja Dusz za to wystrzałowy, regeneruje manę która magowi z bazą MP dla woja się szybko kończy

    Zmiany ogólne:
    Wojownik nie dostaje dodatkowych odnówek. Jeeezu, naaaaareeeeszcie. Jak można tak faworyzować jedną profesje?
    Kara za nadmiarowy poziom zwiększona z 50żetonów za poziom do 75 Pozytywna zmiana która wyrównuje wreszcie nadmiarowe statystyki.

    -------------
    Jeszcze mogą być kolejne zmiany Ja bym chciał odpowiednik defensywnego natarcia dla maga, ale to pobożne życzenie

    .
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 09-03-2017 o 14:57

  2. #662
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Ja bym chciał odpowiednik defensywnego natarcia dla maga, ale to pobożne życzenie
    A ja bym chciał odpowiednika Okrutnych Oparów i Wrednej Chmury, ale go usunęli.

    + I tak jak patrzyłem w raporty Fannindela to użył 11 odnówek (a pewnie miał jeszcze więcej, ale nie wykorzystał). Ja na ostatnim KG miałem 10, ale to i tak rekordowa od kilku tygodni liczba.

  3. #663
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Skoro uniki wracają do łask, a wszystkie zdolki, które je "omijały" odeszły, to może dodać sprytny cios?

    - - - - - - - - - -

    Wgl. to kiedy te zmiany, które nie są "już live" wejdą?
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 10-03-2017 o 15:15

  4. #664
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Skoro uniki wracają do łask, a wszystkie zdolki, które je "omijały" odeszły, to może dodać sprytny cios?

    - - - - - - - - - -

    Wgl. to kiedy te zmiany, które nie są "już live" wejdą?
    O to to, popieram. Nie jestem pewny też czy jest MP Pocisk na KG (nie widziałem go), więc może też dodać?

    I właśnie, kiedy te zmiany wejdą?

  5. #665
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Przede wszystkim najfajniejsze jest to, że nie jest już promowana tylko jedna klasa, a każda coś dostaje.

    Defer (czy ogólnie każdy, o małym ataku) dostał coś do szybkiego kończenia walk (berserk), ale za to przenikliwe rękawice będą dla niego groźne, co zwiększa także ich przydatność.
    Usunięcie Grzmotnięcia daje życie unikerom, więc kolejna klasa powraca.
    Widać więc, że nie tylko duży atak jest promowany teraz.

  6. #666
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Unikerow praktycznie nie ma, bo rzadko sie dostaje kompletne eq pod uniki

    Berserk bedzie slaba zdolka

  7. #667
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Berserk bedzie slaba zdolka
    Czyżby? Hyhyhyhy, zaczekaj na walkę ze mną.

  8. #668
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Dziwna Różdżka - Info: Przeciwko wojownikowi: co 7 zaklęć nakłada na używającego status Pełna Bariera Fizyczna. Zwiększa on obronę o 10000% i zdejmuje go pierwszy atak fizyczny(pierwsze zaklęcie również nakłada ten status). Przeciwko magowi: Nakłada status sprawiający, że mag traci 5% aktualnego MP co turę na 3 tury.
    Weto
    Usunięcie: Toksyczne Uderzenie, dodano tysiąc cięć.
    Tylko na KG usuwa się zdolki, których nie ma

  9. #669
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Weto


    Tylko na KG usuwa się zdolki, których nie ma
    Zapewne u MoPa jest, a raczej była, bo jednak jej nie dodadzą. A nie dodadzą, bo robi dokładnie to co pechowa, tylko że obrażenia fizyczne, nie zabiera many i 5 użyć. Jednak jeżeli tysiąc cięć zastąpi zdolkę której nie ma, to wojowie mają teraz 1 zdolkę specjalną więcej, a więc przewagę. Proponuję więc dodać jeszcze 1 zdolkę specjalną magowi, najlepiej, jak już wspominałem:
    Ja bym chciał odpowiednik defensywnego natarcia dla maga, ale to pobożne życzenie

  10. #670
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Mop miał na myśli Wyniszczającą Toksynę, ale napisał jej nazwę źle, bo Toksyczne Uderzenie. Wystarczyło się domyśleć.
    A ten event polega na walkach pvp. Ty na tym się nie znasz, a ostatnio piszesz tu najwięcej postów. Jeszcze ktoś cię posłucha i wprowadzą coś z twoich propozycji...

  11. #671
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Ale czy ta zmiana z odnówkami jest już "live", czy będzie zmniejszana? Bo od kilku edycji liczba odno spadła z ~15 do ~9.

  12. #672
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Mop miał na myśli Wyniszczającą Toksynę, ale napisał jej nazwę źle, bo Toksyczne Uderzenie. Wystarczyło się domyśleć.
    A ten event polega na walkach pvp. Ty na tym się nie znasz, a ostatnio piszesz tu najwięcej postów. Jeszcze ktoś cię posłucha i wprowadzą coś z twoich propozycji...

    To chyba nie ty decydujesz czy mogę tu dyskutować czy nie? Nie wspominając już o tym że wprowadzili już na KG zmiany proponowane przeze mnie. A i co ty możesz wiedzieć o mojej znajomości PvP? W przeciwieństwie do wielu, ja jeszcze przed kasacją zawsze umiałem sobie poradzić z toksynką. Jak ktoś ZNA SIĘ na walce to umiał ją skontrować i nie była dla niego za mocna. I piszę to jako mag. Zmiana ewidentnie pod publikę. Pozdrawiam.

    @ down
    Na ich posty odpowiadałem już wielokrotnie w grze i w innych postach na forum wcześniej, wydaje mi się że jest to prowokowanie konfliktów. Niech ktoś się tym zajmie.
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 10-03-2017 o 14:54

  13. #673
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    To chyba nie ty decydujesz czy mogę tu dyskutować czy nie? Nie wspominając już o tym że wprowadzili już na KG zmiany proponowane przeze mnie. A i co ty możesz wiedzieć o mojej znajomości PvP? W przeciwieństwie do wielu, ja jeszcze przed kasacją zawsze umiałem sobie poradzić z toksynką. Jak ktoś ZNA SIĘ na walce to umiał ją skontrować i nie była dla niego za mocna. I piszę to jako mag. Zmiana ewidentnie pod publikę. Pozdrawiam.
    przeciez kazdy build ma byc premiowany a nie tylko deffer z 123 obron w bazie...
    zreszta masz 50 ktorys lv wiec nie wypowiadaj sie na temat zajecia da 65lv+

  14. #674
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    To chyba nie ty decydujesz czy mogę tu dyskutować czy nie? Nie wspominając już o tym że wprowadzili już na KG zmiany proponowane przeze mnie. A i co ty możesz wiedzieć o mojej znajomości PvP? W przeciwieństwie do wielu, ja jeszcze przed kasacją zawsze umiałem sobie poradzić z toksynką. Jak ktoś ZNA SIĘ na walce to umiał ją skontrować i nie była dla niego za mocna. I piszę to jako mag. Zmiana ewidentnie pod publikę. Pozdrawiam.
    Proponowałeś dokładnie to samo, co ludzie z większym wpływem na zmiany niż ty.

    A nigdy nie miałeś powalającej ilości rankingu. I skoro umiałeś poradzić sobie z toksyną to czemu nigdy nie byłeś wysoko w KG?

    Na ich posty odpowiadałem już wielokrotnie w grze i w innych postach na forum wcześniej, wydaje mi się że jest to prowokowanie konfliktów. Niech ktoś się tym zajmie.
    W takim razie już od 5 lat powinieneś mieć bana. To hipokryzja.
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 10-03-2017 o 16:15

  15. #675
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Skoro uniki wracają do łask, a wszystkie zdolki, które je "omijały" odeszły, to może dodać sprytny cios?

    - - - - - - - - - -

    Wgl. to kiedy te zmiany, które nie są "już live" wejdą?
    Odpowiecie? Bo nwm, czy iść jutro na kg.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •