Strona 17 z 87 PierwszyPierwszy ... 715161718192767 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 255 z 1294

Temat: Król Góry

  1. #241
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2014
    Postów
    177
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    Mam takie samo pytanie czemu oslabic silny cios ? Limit uzyc zniszczylby ta zdolnosc.
    Nie rozumiem, czemu uważasz, że limit użyć zniszczylby tę zdolność. W chwili obecnej chyba nie istnieje inna zdolność, która takiego limitu nie posiada, to po pierwsze. Po drugie silny cios łączy w sobie dwie najlepsze (z punktu widzenia wojownika) cechy, czyli stuprocentową skuteczność trafienia i zwiększone obrażenia. Nie trzba oczywiście ograniczać ilości użyć do 3. Czysty cios, cios włóczni itp. mają 8-10 użyć i to byłaby rozsądna ilość. Ewentualnie wrócić do pomysłu MoPa, czyli koszt mp 5/10/15 itp., opcjonalnie zmniejszyć to do 4/8/12 wg preferencji.

  2. #242
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał głośopt Zobacz post
    Nie rozumiem, czemu uważasz, że limit użyć zniszczylby tę zdolność. W chwili obecnej chyba nie istnieje inna zdolność, która takiego limitu nie posiada, to po pierwsze. Po drugie silny cios łączy w sobie dwie najlepsze (z punktu widzenia wojownika) cechy, czyli stuprocentową skuteczność trafienia i zwiększone obrażenia. Nie trzba oczywiście ograniczać ilości użyć do 3. Czysty cios, cios włóczni itp. mają 8-10 użyć i to byłaby rozsądna ilość. Ewentualnie wrócić do pomysłu MoPa, czyli koszt mp 5/10/15 itp., opcjonalnie zmniejszyć to do 4/8/12 wg preferencji.
    Do czego mialby sluzyc z limitem? dobijanie-lepszy hp atak, mp atak, krytyczny cios ,ryzykowny cios poniewaz moga miec kryta a silny cios juz nie ma krytykow wiec sluzy on do bicia sporo ale nie do dobitek a z limitem to nie mialoby sensu.

  3. #243
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    Do czego mialby sluzyc z limitem? dobijanie-lepszy hp atak, mp atak, krytyczny cios ,ryzykowny cios poniewaz moga miec kryta a silny cios juz nie ma krytykow
    Tym całym Hp atakiem,mp atakiem itp chybić również możesz,a silnym ciosem już nie
    Przy ataku Elite Knight czy Asasynka nie ustoisz 2 tur bez osłony mając nawek 3k HP.

    - - - - - - - - - -

    Proponuję dodać perłowe dodatki do sklepu, za jakąś niższą cenę ponieważ jest to przed 65 lvl.

  4. #244
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    969
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Proponuję dodać perłowe dodatki do sklepu, za jakąś niższą cenę ponieważ jest to przed 65 lvl.
    Wydaje mi się, że specjalnie ich nie ma, bo gdyby były np. Perłowe Korale, to wszyscy biegaliby z Damoklesem.

  5. #245
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Po co na KG zdolność pewny cios, skoro istnieje Silny cios, który kosztuje raptem 3 mp więcej, nie ma limitu i ma większe obrażenia Tak można w nieskończoność

    A ja mam propozycję może taką, silny cios za 15mp jak teraz i można go użyć tyle ile razy użyję się zwykłego ataku
    Przykład: 10 razy uderzam atakiem, 10 razy mogę Silnym Ciosem, bo w obecnej sytuacji u niektórych wygląda to tak, że uderzą raz, czasem 2 razy lub w ogóle z ataku i ciągle biją Silnym Ciosem.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Zaraz po osłabieniu Ingerencji Aurory
    Jak chcecie możecie osłabiać byle razem z Silnym Ciosem

  6. #246
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    969
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    A ja mam propozycję może taką, silny cios za 15mp jak teraz i można go użyć tyle ile razy użyję się zwykłego ataku
    Przykład: 10 razy uderzam atakiem, 10 razy mogę Silnym Ciosem, bo w obecnej sytuacji u niektórych wygląda to tak, że uderzą raz, czasem 2 razy lub w ogóle z ataku i ciągle biją Silnym Ciosem.
    To jeszcze ujdzie, jeżeli już wszyscy koniecznie chcą go osłabiać. Tylko czy takie coś jest wykonalne?

  7. #247
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Po co na KG zdolność pewny cios, skoro istnieje Silny cios, który kosztuje raptem 3 mp więcej, nie ma limitu i ma większe obrażenia Tak można w nieskończoność

    A ja mam propozycję może taką, silny cios za 15mp jak teraz i można go użyć tyle ile razy użyję się zwykłego ataku
    Przykład: 10 razy uderzam atakiem, 10 razy mogę Silnym Ciosem, bo w obecnej sytuacji u niektórych wygląda to tak, że uderzą raz, czasem 2 razy lub w ogóle z ataku i ciągle biją Silnym Ciosem.
    Fajny pomysł, jestem za.

  8. #248
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Wszedłem na kg, wylogowałem się nim wybrałem atrybuty.
    Nie zdążyłem na 19, kiedy zalogowałem się wyzerowało i zaakceptowałem powrót do miasta wyzerowało moje atrybuty.
    Przywrócone i zablokowane zerowanie w takim przypadku.

  9. #249
    Użytkownik Avatar Hubert M
    Dołączył
    21-06-2013
    Postów
    63
    Na kg dostałem 901 żetonów to chyba lekka przesada. Nie lepiej by było ustalić jakiś limit np: od 995 do 1500 żetonów ? Szanse były by bardziej wyrównane.

  10. #250
    Użytkownik Avatar Hubert M
    Dołączył
    21-06-2013
    Postów
    63
    Mam jeszcze pytanie. Poco woda święcona na KG? Jak chyba nie ma takiej zdolności która by nadała status zombie ?

  11. #251
    Proponuje, by do momentu NIE wyjęcia broni ze skrzyni mieć możliwość ustawienia atrów. Po raz kolejny pomylilem się i ustawilem nie te atry co chcialem i kula zniknela cука Блять

  12. #252
    musaraj
    Konto usunięte
    Od czego zależy kto ma pierwszą turę w walce?

  13. #253
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Od czego zależy kto ma pierwszą turę w walce?
    O ile dobrze wiem, jest to losowe.
    Chyba, że w KG są jakieś inne zasady.

  14. #254
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Miałem na start po 20 potków many każdego rodzaju.
    SPALIŁEM WSZYSTKIE DO 7 RUNDY.
    Ktoś jeszcze ma taki problem z maną? xd

  15. #255
    musaraj
    Konto usunięte
    Mistrz Areny
    Bilety na widownię są sprzedawane w dniu odbywania się Króla Góry w godzinach: 18:00:00-21:00:00. Na widownię wpuszczane są osoby o minimum 20 poziomie.
    Dlaczego zamyka się wejście o 21, skoro walki zazwyczaj trwają do min. 21:30?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •