Strona 10 z 87 PierwszyPierwszy ... 891011122060 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 150 z 1294

Temat: Król Góry

  1. #136
    Kim Chi
    Konto usunięte
    aich tak robił
    Cytat Napisał aich Zobacz post
    Dla mnie też było dziwne, że Kim Chi nie zabiłem odbiciem, mając łącznie ponad 400 deffa, specjalnie się pod niego ubrałem. Złapałem go zresztą o równej godzinie albo 1s później bo wywaliłem HTML'a i czekałem aby tylko kliknąć "Zaatakuj".
    Strasznie toksyczne są niektóre zdolności - w moim odczuciu za mocne.
    No i ja z xanim też tak robiliśmy.
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 04-09-2016 o 00:57

  2. #137
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Your Nightmare Zobacz post
    silny cios wciąż jest jak dla mnie za silny.
    dwa razy padłem poprzez tą zdolkę: dziodziek bił mi z niej 900-1050, podczas, gdy normalnie biłby koło 700
    mimo normalnej ilości defa (240) przegrałem, jak już wspominałem, nawet dwa razy...
    to żarty jakieś? nałóżcie limit z 9 użyć i po kłopocie, bo to, co dziodziek ze mną robił, to po prostu jest nie do pojęcia
    Zgadzam się, albo limit rzucić (Jak dla mnie to 9 to i tak za dużo),albo jakoś go osłabić.
    260 obrony tutaj miałem.. -> KLIK

  3. #138
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Zgadzam się, albo limit rzucić (Jak dla mnie to 9 to i tak za dużo),albo jakoś go osłabić.
    260 obrony tutaj miałem.. -> KLIK
    jak dobrze wiemy asasynek to hiter. w takim razie 260 obrony to nic. jego dmg na tobie dziwi mnie tym że nie był mocniejszy

    Edit: + miał mobilke i dubel więc chyba nie liczyłeś że to przeżyjesz ?

    Cytat Napisał Your Nightmare Zobacz post
    silny cios wciąż jest jak dla mnie za silny.
    dwa razy padłem poprzez tą zdolkę: dziodziek bił mi z niej 900-1050, podczas, gdy normalnie biłby koło 700
    mimo normalnej ilości defa (240) przegrałem, jak już wspominałem, nawet dwa razy...
    to żarty jakieś? nałóżcie limit z 9 użyć i po kłopocie, bo to, co dziodziek ze mną robił, to po prostu jest nie do pojęcia
    Nie przesadzacie ? Przecież już i tak go osłabiali...
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 03-09-2016 o 20:04

  4. #139
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    973
    Silny Cios ma być Silny a nie słaby, usunięcie ciosów krytycznych wystarczy, tym bardziej że i tak będą wygrywać magowie

  5. #140
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Silny Cios ma być Silny a nie słaby, usunięcie ciosów krytycznych wystarczy, tym bardziej że i tak będą wygrywać magowie
    silny, a nie mega silny
    kryty to niech sobie wrócą, mnie martwi brak limitu

  6. #141
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Your Nightmare Zobacz post
    silny cios wciąż jest jak dla mnie za silny.
    dwa razy padłem poprzez tą zdolkę: dziodziek bił mi z niej 900-1050, podczas, gdy normalnie biłby koło 700
    mimo normalnej ilości defa (240) przegrałem, jak już wspominałem, nawet dwa razy...
    to żarty jakieś? nałóżcie limit z 9 użyć i po kłopocie, bo to, co dziodziek ze mną robił, to po prostu jest nie do pojęcia
    To nie silny jest za mocny tylko ja silny gdyby mial ograniczenie to bylby pewny (mozna by bylo zmienic nazwe na slaby cios) . po za tym biles mi tyle samo co ja tobie wiec mogles wygrac poniewaz nie mialem szczescia wiec zdolki nadajace statusy byly zabojcze dla mnie.

  7. #142
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Każdy wie, że silny cios to przesada, ale niestety nie ma chętnych żeby go zmienić :/ Niektórzy używaja tej zdolki jako broni, gdyż nie chybia, a ma spory dmg nawet przy małym ataku.

    A co do wygrywania KG przez magów to nie jest jakoś to zauważalne, na obecną chwilę wygrał 2x woj i 1x mag oraz dziś też na 66% też wygra woj

    PS. Dziodziek gdybys byl silny to bys widnial w rankinach PvP, a Cie tam nie ma, wygrywasz bo uzywasz silnego ciosu jako broni i to tworzy kosmiczna przewage powinien on byc ograniczony jak czysty cios

  8. #143
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Każdy wie, że silny cios to przesada, ale niestety nie ma chętnych żeby go zmienić :/ Niektórzy używaja tej zdolki jako broni, gdyż nie chybia, a ma spory dmg nawet przy małym ataku.

    A co do wygrywania KG przez magów to nie jest jakoś to zauważalne, na obecną chwilę wygrał 2x woj i 1x mag oraz dziś też na 66% też wygra woj

    PS. Dziodziek gdybys byl silny to bys widnial w rankinach PvP, a Cie tam nie ma, wygrywasz bo uzywasz silnego ciosu jako broni i to tworzy kosmiczna przewage powinien on byc ograniczony jak czysty cios
    Potwierdzam i pozdrawiam.

  9. #144
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    jezeli chodzi o usuwanie tej tabelki w html to ja tez kilka razy sprawdziłem sobie przeciwników z kim chi

    @down: to chyba się nie liczy, ale tak robiłem też xd (wchodziłem agleblą na widownie)
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 03-09-2016 o 21:04

  10. #145
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,730
    Serio usuwanie tego okienka to wykorzystywanie błędów gry? ;P Rownie dobrze mozna przyjść na widownie drugą postacią i sobie podejrzeć
    Tak czy inaczej ja również kilka razy sobie sprawdziłem kogo mogę zaatakować

    up: bardziej chodzilo mi o to że wywalałem sobie okienko "Oczekiwanie na rozpoczęcie...". a mozna to porownac do wchodzenia na widownie mala postką ;P
    Ostatnio edytowane przez proof ; 03-09-2016 o 21:16

  11. #146
    Nie to nie to.

  12. #147
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Nie to nie to.
    W sensie to nie jest zamykanie tej tabeli w kodzie strony?

    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    2. Jeżeli ktoś zgłosi kogoś kto tak zrobił i ta osoba wcześniej zgłoszona pewnie może liczyć na małą nagrodę.
    Nie rozumiem co chodzi w tym punkcie.

  13. #148
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    W sensie to nie jest zamykanie tej tabeli w kodzie strony?



    Nie rozumiem co chodzi w tym punkcie.
    Chyba o to: zgłaszam xaniego, bo sam wcześniej się zgłosił, więc nagroda bd mniejsza, niż jakby się nie zgłosił.

  14. #149
    Odnośnie silnego ciosu - poszła zmiana, że ma koszt:
    10 + 5mp za użycie

    użycia:
    1. 10mp
    2. 15mp
    3. 20mp
    4. 25mp
    5. 30mp
    6. 35mp
    ITD
    Koszt bazowy 0, więc może być użyty na klątwie.
    Brak many odpowiedniej many stosunkowo mniejsze obrażenia lub ich brak/branie jak normalny atak.

    Do ugadania

  15. #150
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    973
    Gratulacje, to teraz proszę o to, żeby nie można było go dostać, bo nie chcę dostawać tak bezużytecznej zdolności tracąc tym samym inne, lepsze.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •