Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: [Bossy] Problem z Leviatanem - 60 poziom

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2012
    Postów
    23

    [Bossy] Problem z Leviatanem - 60 poziom

    Mam problem z: Leviatan
    Poziom postaci: 60
    Statystyki:
    HP128
    MP40
    Atak127
    Obrona68
    Obrona magiczna69
    Szczęście100
    Szybkość128


    Opis problemu:
    Witam, wciąż nie mogę pokonać Leviatana, więc może wy coś doradzicie, nie wiem, oto czym dysponuję: https://i.imgur.com/TZYoCN8.jpg

  2. #2
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Iwa Zobacz post
    oto czym dysponuję: https://i.imgur.com/TZYoCN8.jpg
    Jeżeli do walki z lewiatanem zakładasz hełm olbrzyma, zbroję olbrzyma oraz pierścień kalvadora, to nie dziw się, że przegrywasz, bo to uzbrojenie Ci nic nie daje. W walce z lewiatanem trzeba dążyć do największego poziomu obrony magicznej i dlatego proponowałbym zaopatrzyć się w jaszczurze uzbrojenie tj. jaszczurza maska, jaszczurza szata oraz pierścień lewiatana. Jeżeli natomiast chodzi o gemy to proponowałbym założyć 4 gemy obrony magicznej oraz 4 gemy szybkości.

    Ponadto w statystkach głównych masz bardzo mało obrony magicznej. Osobiście jak przystępowałem do walki z Lewiatanem na poziomie 60, to w w/w statystkach miałem 139 punktów obrony magicznej, a więc ponad dwa razy więcej od Ciebie. Z tak niskim poziomem obrony magicznej wątpię, czy uda Ci się pokonać Lewiatana.
    Ostatnio edytowane przez Vanitas ; 31-07-2016 o 01:13

  3. #3
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    Jeżeli do walki z lewiatanem zakładasz hełm olbrzyma, zbroję olbrzyma oraz pierścień kalvadora, to nie dziw się, że przegrywasz, bo to uzbrojenie Ci nic nie daje. W walce z lewiatanem trzeba dążyć do największego poziomu obrony magicznej i dlatego proponowałbym zaopatrzyć się w jaszczurze uzbrojenie tj. jaszczurza maska, jaszczurza szata oraz pierścień lewiatana. Jeżeli natomiast chodzi o gemy to proponowałbym założyć 4 gemy obrony magicznej oraz 4 gemy szybkości.

    Ponadto w statystkach głównych masz bardzo mało obrony magicznej. Osobiście jak przystępowałem do walki z Lewiatanem na poziomie 60, to w w/w statystkach miałem 139 punktów obrony magicznej, a więc ponad dwa razy więcej od Ciebie. Z tak niskim poziomem obrony magicznej wątpię, czy uda Ci się pokonać Lewiatana.
    139 obrony magicznej w bazie na 60lvlu to stanowczo za dużo
    Oczywiście,że się da pokonać Lewiatana z bazą defów 70. Jeśli chodzi o ubiór to spróbuj z:
    - włócznią pośpiechu
    - maską jaszczura
    - szatą jaszczura
    - butami jaszczura
    - pierścieniem lewiatana/pasem rybaka
    - gemy 4x def mag/4x speed/4x atak
    Z początku walki używaj trujących ataków,mogą dać Ci one sporą przewagę na start.

  4. #4
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Dodam, że gdy lewiatan ma skupienie, możesz użyć porażenia- przy Twoim szczęściu raczej na pewno wejdzie paraliż, a lewiatan zmarnuje skupienie.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał Your Nightmare Zobacz post
    Dodam, że gdy lewiatan ma skupienie, możesz użyć porażenia- przy Twoim szczęściu raczej na pewno wejdzie paraliż, a lewiatan zmarnuje skupienie.
    Tylko, że od 60 poziomu, Lewiatan nie używa skupienia (chyba, że się czeknie)

  6. #6
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Tylko, że od 60 poziomu, Lewiatan nie używa skupienia (chyba, że się czeknie)
    Aha, zapomniałem, biłem go dawno temu i na 55 lvlu.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2012
    Postów
    23
    Dziękuję, dostosuję się do rad :3

  8. #8
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Lewiatan nie używa skupienia (chyba, że się czeknie)
    Dlatego proponowałbym dać sobie czekanie pod koniec walki, jak mamy pewność, że wykończymy lewiatana kamieniami i runami. Ponadto podczas czekania nadaje sobie status przyśpieszenia.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    969
    Cytat Napisał PlaTyNoWy Zobacz post
    Jeśli chodzi o ubiór to spróbuj z:
    - włócznią pośpiechu
    - maską jaszczura
    - szatą jaszczura
    - butami jaszczura
    - pierścieniem lewiatana/pasem rybaka
    - gemy 4x def mag/4x speed/4x atak
    Ja tam był założył Perłowy Pierścień i Buławę Potępienia, z Lewiatanem warto walczyć ofensywnie.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Ja biłem na 58 z orkowym toporem +2, kapturem +1 i szatą kapłana +1, butami Gothar +2 i Perłowymi Spinkami. Jakoś się dało. Na 60 biłbym z jaszczurzym eq i ewentualnie butami gothar dla speeda. Ale też można się zadefić i bić.
    Ostatnio edytowane przez Nattat ; 31-07-2016 o 19:49 Powód: Topór +2, nie +1

  11. #11
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    Za dużo hp, i szczęścia a za mało obron, tych statystyk pewnie bez resetu albo Nordii nie naprawisz.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2012
    Postów
    23
    Dzięki, Lewiatan pokonany!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •