Strona 22 z 25 PierwszyPierwszy ... 122021222324 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 330 z 368

Temat: Pazerność adminów

  1. #316
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    No tak, zniszczyło to handel, jak by nie patrzeć.

  2. #317
    Ciekawe czy taki "efekt uboczny" był rozważany, bo istotnie jest to logiczne następstwo tego działania.
    Sam muszę dokupić parę rzeczy, a nie widziałem żadnych konkretów na handlu i teraz się zastanawiam
    czy to już nastał efekt zmian czy tylko chwilowy przestój.

    Ta sytuacja może również prowadzić do nielegalnego handlu punktami MF, bo jeśli nie złoto to za co innego
    sprzedać coś wartościowego?
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 23-07-2016 o 16:33 Powód: gdybanie

  3. #318
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał VaanDee Zobacz post
    Ciekawe czy taki "efekt uboczny" był rozważany, bo istotnie jest to logiczne następstwo tego działania.
    Sam muszę dokupić parę rzeczy, a nie widziałem żadnych konkretów na handlu i teraz się zastanawiam
    czy to już nastał efekt zmian czy tylko chwilowy przestój.
    Myślę, że to już powoli efekt uboczny tego upka. Każdy kto miał dużo złota i tak sprzedawał itemy bo gold wrzucało się na bank. Teraz mało kto sprzedaje co to ma lub mu dropnie i w tym jest problem a złoto ma każdy do wydania kto posiada spory nadmiar w depo.

    Musi się coś zmienić abyśmy nie doszli do tego momentu: każdy ma złoto ale nie ma co kupić bo nikt nic nie sprzedaje.

  4. #319
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Najwyraźniejsza zmian jest w mf'ach na targu.

    Nikt nie sprzedaję, bo co zrobi ze złotem za nie? Bardziej opłacalne jest teraz wydanie na limit energii lub powiększenie depozytu, a dopiero potem sprzedawać coś. A przez to, że prawie nikt nie sprzedaje to nikt nie kupuje więc bogatsi gracze, którzy chcą wymienić golda na mf mają problemy.

  5. #320
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2013
    Postów
    172
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Myślę, że to już powoli efekt uboczny tego upka. Każdy kto miał dużo złota i tak sprzedawał itemy bo gold wrzucało się na bank. Teraz mało kto sprzedaje co to ma lub mu dropnie i w tym jest problem a złoto ma każdy do wydania kto posiada spory nadmiar w depo.

    Musi się coś zmienić abyśmy nie doszli do tego momentu: każdy ma złoto ale nie ma co kupić bo nikt nic nie sprzedaje.
    Puenta. Wcześniej wiele osób (w tym też i ja) expiło, nabijało gemy na handel. Mam masę gemów nabitych na targ. Nie wystawiam, bo co będę robił z kasą ? To samo eq. Sprzedać coś z 65 lvl +6/7 i biegać z dodatkowym nadbagażem +2kk ? A to dopiero początek. Inna sytuacja by była, gdyby fabuła była aktualizowana co rok. Wtedy fajnie- 3-4 miesiące ogarnięcie eq do pvp, walczenie, zbieranie żetonów na kolejny upek i jednocześnie robienie zapasów na kolejne miasto.
    Jaki czas był pomiędzy eliar/devos? 3.5 roku ?
    Mniejsza jest aktywność graczy na arenie, handel o wiele mniejszy- raptem ok 50 stron handlu. Graczy online, to już wspominałem- połowę mniej niż jak zaczynałem.

  6. #321
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał matipce Zobacz post
    Puenta. Wcześniej wiele osób (w tym też i ja) expiło, nabijało gemy na handel. Mam masę gemów nabitych na targ. Nie wystawiam, bo co będę robił z kasą ? To samo eq. Sprzedać coś z 65 lvl +6/7 i biegać z dodatkowym nadbagażem +2kk ? A to dopiero początek. Inna sytuacja by była, gdyby fabuła była aktualizowana co rok. Wtedy fajnie- 3-4 miesiące ogarnięcie eq do pvp, walczenie, zbieranie żetonów na kolejny upek i jednocześnie robienie zapasów na kolejne miasto.
    Jaki czas był pomiędzy eliar/devos? 3.5 roku ?
    Mniejsza jest aktywność graczy na arenie, handel o wiele mniejszy- raptem ok 50 stron handlu. Graczy online, to już wspominałem- połowę mniej niż jak zaczynałem.
    Jeśli mowa o handlu no to też mi ludzie piszą o gemach 2 full ap bo chcą kupić, ale jeśli kupią 8 sztuk to ja mam 10kk+ w plecaku... Na nic nie wydam bo wszystko mam więc proste, że nie sprzedaje przez to handel tez jest mniejszy a myślę, że nie tylko ja tak robię . Jeśli handel będzie mniejszy to mniej złota będzie ubywać z powodu podatku 10% przy handlu przez co dzięki up bedzie jeszcze wiecej złota w grze.

    Up który miał na celu odessanie gotówki z gry na dłuższą metę spowoduję, że będzie jej jeszcze wiecej.

    - - - - - - - - - -

    Up super dla slotów ale co z goldem.
    "W wyniku zmiany limit podstawowy mógł wzrosnąć nawet do 2.6x poprzedniej wartości przy 5 postaciach o równym poziomie."
    To zaledwie max z 5kk. Co daje nam depo w pojemności około 7kk. Typowy gracz który ma wszystko expi nowe gemy 2 i dropi eq. Nic nie sprzeda bo dostanie za to okolo 15kk.

    W moim przypadku z 28.8kk podskoczyło na 30.89kk no śmiech na sali. Co mi pomoże te 2kk jak jednego dnia w tej grze da się rade zarobic nawet 15kk.

    Tomi przewidujesz jakąś zmiane z powiększeniem tego limitu złota ? Nadal będzie ten głupi przelicznik 10MF=1.08kk Limitu w depo. Ceny MF pójdą w górę to trzeba będzie wydac 1.5kk aby zwiększyć depo o 1kk, bezsens.
    Ostatnio edytowane przez Hiter ; 25-07-2016 o 08:30

  7. #322
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Gracze, którzy grają prawie rok (od września 2015) mają tylko 3 sloty na postać więc starsi gracze mają o niebo lepiej...

  8. #323
    Użytkownik Avatar JaProTyDno
    Dołączył
    04-06-2016
    Postów
    194
    To jest właśnie pazerność...
    Niech mi dadzą powód dlaczego liczba mozliwych do zrobienia postaci została zmniejszona z 5 do 3.

  9. #324
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Może dlatego zmniejszyli że weszło takie coś jak ''wykup dodatkowy slot na postać''. Mi się wydaję że tak zrobili dlatego że każdy kto miał postaci to mu wystarczało. Więc żeby ludzie kupowali to zmniejszył do trzech. Ale to jest tylko moje zdanie, nie musicie w nie wierzyć.

  10. #325
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał JaProTyDno Zobacz post
    To jest właśnie pazerność...
    Niech mi dadzą powód dlaczego liczba mozliwych do zrobienia postaci została zmniejszona z 5 do 3.
    Gracze którzy dłużej grają dostają pewnego rodzaju bonusy, to akurat jest od zawsze w każdej grze. Kto dłużej gra dzięki każdej aktualizacji zyskuje, teraz też niby tak ma być bo gracze którzy maja złoto mogą za złoto powiększyć depo a nie za MF.

    Jeśli mowa o postaciach z 5 do 3 to mały ból. Gracze którzy mieli 5k limitu eny gdy były inne jej zużywanie po up dostali jej 2x wiecej czyli 10k. Zaś gracze którzy mieli 200 na 400, nowy gracz teraz zaczyna z 200 eny a nie 400 zaś usługa 25MF=50Limitu nie została zmieniona na 25MF=100 limitu a ta wlasnie w przeliczeniu wyszło graczom którzy wykupili tę usługę bez zmianą spalania energii

    Każdy wie, że kto gra dłużej ma mieć nieco lepiej.

  11. #326
    Użytkownik Avatar JaProTyDno
    Dołączył
    04-06-2016
    Postów
    194
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Gracze którzy dłużej grają dostają pewnego rodzaju bonusy, to akurat jest od zawsze w każdej grze. Kto dłużej gra dzięki każdej aktualizacji zyskuje, teraz też niby tak ma być bo gracze którzy maja złoto mogą za złoto powiększyć depo a nie za MF.

    Jeśli mowa o postaciach z 5 do 3 to mały ból. Gracze którzy mieli 5k limitu eny gdy były inne jej zużywanie po up dostali jej 2x wiecej czyli 10k. Zaś gracze którzy mieli 200 na 400, nowy gracz teraz zaczyna z 200 eny a nie 400 zaś usługa 25MF=50Limitu nie została zmieniona na 25MF=100 limitu a ta wlasnie w przeliczeniu wyszło graczom którzy wykupili tę usługę bez zmianą spalania energii

    Każdy wie, że kto gra dłużej ma mieć nieco lepiej.

    Oczywiście, że ma. Ale nie wszyscy tą grę znali w tamtym roku ;P A za to, że nie znali nie mogą mieć 5 postaci. Załóżmy, że wbije na 3 postaciach 65.. I co robić? Kopać? Łapać Świetliki ? Troche nudne.
    A nie wszyscy chcą wydawać na 4 postać 20 zł.

  12. #327
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał JaProTyDno Zobacz post
    Oczywiście, że ma. Ale nie wszyscy tą grę znali w tamtym roku ;P A za to, że nie znali nie mogą mieć 5 postaci. Załóżmy, że wbije na 3 postaciach 65.. I co robić? Kopać? Łapać Świetliki ? Troche nudne.
    A nie wszyscy chcą wydawać na 4 postać 20 zł.
    Nie musisz wydawać na tę grę ani grosza, MFy można kupować na targu.

  13. #328
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał JaProTyDno Zobacz post
    Oczywiście, że ma. Ale nie wszyscy tą grę znali w tamtym roku ;P A za to, że nie znali nie mogą mieć 5 postaci. Załóżmy, że wbije na 3 postaciach 65.. I co robić? Kopać? Łapać Świetliki ? Troche nudne.
    A nie wszyscy chcą wydawać na 4 postać 20 zł.
    Moze wbijac 66lv ? Albo usunac postac i znow wbic 65lv.

  14. #329
    Użytkownik Avatar JaProTyDno
    Dołączył
    04-06-2016
    Postów
    194
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    Moze wbijac 66lv ? Albo usunac postac i znow wbic 65lv.
    Nie zbyt ciekawe jest wbijanie lvl-a bez questów i bossów.
    Usuwać ? Trochę boli.

  15. #330
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał JaProTyDno Zobacz post
    Nie zbyt ciekawe jest wbijanie lvl-a bez questów i bossów.
    Usuwać ? Trochę boli.
    Niestety ja od 28.03.2015 do teraz nic innego nie robię jak tylko wbijam lv bez questów i bossów. Nie chcesz nie graj.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •